Announcement

Collapse
No announcement yet.

جزیره مستقل و تحت حاکمیت بیگانگان

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

جزیره مستقل و تحت حاکمیت بیگانگان

SM Gudarzi called IFF corrupt and under the control of foreigners.
    He said he cannot intervene to stop these corruption because they might be banned but asked Parliament and Baseej to stopped these corruptions

گودرزی در ادامه صحبت های خود تاکید کرد:

یک فدراسیونی داریم که جزیره مستقل و ت
    حت حاکمیت بیگانگان است که اگر به مسائل مدیریتی آنها ورود کنیم با تعلیق و محرومیت مواجه خواهیم شد.به گزارش فارس، وزیر ورزش با انتقاد از این فدراسیون گفت: من خودم منفعل هستم و نمی توانم در زد و بند فساد و تبانی آنها تاثیری بگذارم اما خواهان هم افزایی مجلس شورای اسلامی، وزارت ورز شو جوانان و سازمان بسیج در مورد این مسائل هستم.

منفعل هستم؛ نمی توانم به ستاد و تبانی یک فدراسیون ورود کنم
    گودرزی: یک فدراسیون جزیره مستقل و تحت حاکمیت بیگانگان است!/ ورود کنیم تعلیق می شویم
    وزیر ورزش و جوانان گفت: یک فدراسیونی داریم که جزیره ای مستقل و تحت حاکمیت بیگانگان است.

به گزارش خبرگزاری فارس،

پیش از ظهر امروز جلسه شورای عالی بسیج ورزشکاران پیرامون کنگره شهدای ورزش کشور در سالن حراست وزارت ورزش و جوانان با حضور افرادی چون سردار کوثری، سردار باران چشمه، سردار آجرلو، لاله افتخاری، محمدرضا داورزنی، پولادگر، محمود خسروی وفا، سردار آذرنوش، دکتر سجادی و چند تن از مسئولان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.در این نشست که هر چند وقت یکبار برگزار می شود در خصوص کنگره ای که قرار است در مورد شهدای ورزش کشور برگزار شود بحث و تبادل نظر صورت گرفت.محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در ابتدا برای حاضرین سخنرانی کرد و اظهار داشت:

من خودم را یک پاسدار بسیجی می دانم و به همرزمی با شهدا و بسیاری از دوستان خود که در زمان جنگ تحمیلی با آنها برای دفاع از نام ایران اسلامی تلاش کردند و حالا هم آنها در مسئولیت هستند افتخار می کنم.

وی افزود: مسائل فرهنگی کشور باید بخش اعظمی از ارزش ما را هم تحت تاثیر قرار دهد اما فقط برخی ها به جسم و سلامتی خود اهمیت می دهند در حالی که هدف اصلی رشد اخلاقی و مباحث دینی است.گودرزی با اشاره به موفقیت های سه فدراسیون در ورزش کشور گفت: ورزش ما باید از فدراسیون هایی مثل والیبال، تکواندو و جانبازان و معلولین الگو بگیرد چون آنها هم در بعد اخلاقی و پهلوانی و هم در بعد قهرمانی موفق بوده اند.

گودرزی در ادامه صحبت های خود تاکید کرد: یک فدراسیونی داریم که جزیره مستقل و تحت حاکمیت بیگانگان است که اگر به مسائل مدیریتی آنها ورود کنیم با تعلیق و محرومیت مواجه خواهیم شد.به گزارش فارس، وزیر ورزش با انتقاد از این فدراسیون گفت:

من خودم منفعل هستم و نمی توانم در زد و بند فساد و تبانی آنها تاثیری بگذارم اما خواهان هم افزایی مجلس شورای اسلامی، وزارت ورز شو جوانان و سازمان بسیج در مورد این مسائل هستم.وی در پایان صحبت های خود تاکید کرد: تلاش می کنیم که در تصمیمات خود مدیرانی با روحیات معنوی را جایگزین کنیم.

This Goudarzi fellow loves to just say something every once in a while to stay in the media and it seems he is particularly venomous against football.
    He hasn't met with Kaffashian or anyone important in IFF for months and acts as if football is the sport of criminals and traitors.
    He needs to have a better approach.

Comment

Originally posted by Nokhodi View Post
      This Goudarzi fellow loves to just say something every once in a while to stay in the media and it seems he is particularly venomous against football.
      He hasn't met with Kaffashian or anyone important in IFF for months and acts as if football is the sport of criminals and traitors.
      He needs to have a better approach.
      Dear:

Corruption exist in all areas of Football in Iran. For past year Parliament ( Sub Committee-کمیسیون اصل ۹۰ ) has been busy investigation corruption in Football and their report finding (پرونده فساد و تبانی در فوتبال ) (is schedule to be released in near future. As for IFF corruption is even more but they try to hide some of their activities under the cover and excuse of they are independent.
      سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: رسیدگی به پرونده فساد و تبانی در فوتبال مراحل نهایی خود را سپری می کند
      و با تکمیل شدن این گزارش ابعاد عمومی آن منتشر شده و مردم در جریان این پرونده قرار می گیرند.
      .
      [QUOTE
      حمیدرضا رسایی می گوید، برای نمایندگان مجلس اثبات شده که فساد در فوتبال ایران ریشه دوانده است و مافیای بزرگی در این حوزه فعالیت می کند و فعلا دست کم پنجاه نام ریز و درشت از دست اندرکاران فوتبال در لیست سیاه گزارش کمیسیون دیده می شود. چنان که از مصاحبه های جدید و قدم اعضای کمیسیون هم بر می آید در میان این نام ها افراد با نفوذ و عالی رتبه ای هم هستند و حضور همین نام ها خیلی ها را نگران کرده که شاید گزارش کمیسیون آنچنان که باید و شاید ارائه نشود و شاید برخی نام ها بنا به مصلحت های همیشگی حذف شود.
      ][/QUOTE]
      .

در میان این پنجاه نام، چشمتان به نام کسی بخورد که در پنج سال اخیر در فوتبال ایران داعیه دار مبارزه با فساد و پلیدی بوده است. تصور کنید در میان این نام ها، نام یکی از مسئولان فدراسیون باشد که از قضا کارش برخورد با فساد و تبانی در فوتبال ایران است یا از قضا یکی از این پنجاه نام، نام فردی باشد که در همه این سال ها خود را تنها کسی می داند که علیه مافیا و تباهی فوتبال ایران قد برافراشته است.

.
      Wager amount bigger than Sport Ministry annual Budget

افضلی فرد در مورد ابعاد مختلف این پرونده افزود: از شرط بندی گرفته تا رشوه و فساد مالی در برخی از باشگاه ها و قراردهای صوری خلاف و بریز و بپاش های مختلف در این حوزه از ابعاد مختلف آن است که به طور قطع با انتشار نتایج و ثمره کار بسیاری از ابعاد این پرونده برای مردم روشن می شود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:

به عنوان نمونه باید بگویم که از ابعاد این پرونده مشارکت عده ای از اهالی فوتبال در موضوع
      شرط بندی است به حدی که ارقام آن بسیار درشت بوده و حتی از بودجه سالانه وزارت ورزش و جوانان نیز فراتر رفته است.

Comment

Originally posted by St_Mark View Post
        Dear:
        Corruption exist in all areas of Football in Iran. For past year Parliament ( Sub Committee-کمیسیون اصل ۹۰ ) has been busy investigation corruption in Football and their report finding (پرونده فساد و تبانی در فوتبال ) (is schedule to be released in near future. As for IFF corruption is even more but they try to hide some of their activities under the cover and excuse of they are independent.
        .
        [QUOTE
        حمیدرضا رسایی می گوید، برای نمایندگان مجلس اثبات شده که فساد در فوتبال ایران ریشه دوانده است و مافیای بزرگی در این حوزه فعالیت می کند و فعلا دست کم پنجاه نام ریز و درشت از دست اندرکاران فوتبال در لیست سیاه گزارش کمیسیون دیده می شود. چنان که از مصاحبه های جدید و قدم اعضای کمیسیون هم بر می آید در میان این نام ها افراد با نفوذ و عالی رتبه ای هم هستند و حضور همین نام ها خیلی ها را نگران کرده که شاید گزارش کمیسیون آنچنان که باید و شاید ارائه نشود و شاید برخی نام ها بنا به مصلحت های همیشگی حذف شود.
        ]
        .
        در میان این پنجاه نام، چشمتان به نام کسی بخورد که در پنج سال اخیر در فوتبال ایران داعیه دار مبارزه با فساد و پلیدی بوده است. تصور کنید در میان این نام ها، نام یکی از مسئولان فدراسیون باشد که از قضا کارش برخورد با فساد و تبانی در فوتبال ایران است یا از قضا یکی از این پنجاه نام، نام فردی باشد که در همه این سال ها خود را تنها کسی می داند که علیه مافیا و تباهی فوتبال ایران قد برافراشته است.

.[/QUOTE][/QUOTE]
        I don't think anyone would deny that there is corruption in Iranian football, but these ministries need to keep their hands out of this. To this day we are still paying for the mistakes that Aliabadi and co made when they did whatever the hell they wanted to the federation like a bull in a china shop.
        Yes, there are corrupt elements, but what can Goudarzi too? Instead of helping, he is simply making the corrupt more powerful. He has to be careful to not make it seem as if the wrong side are the victims.

Comment

Originally posted by Nokhodi View Post
          .

.
          [/QUOTE]
          ... but what can Goudarzi too? Instead of helping, he is simply making the corrupt more powerful. He has to be careful to not make it seem as if the wrong side are the victims.[/QUOTE]

If Issue is Corruption, indeed Judiciary , Government ( SM) can interfere . IFF is in Iran and Iranian Federation after all.
          SM is trying to play it safe and they are looking at corruption angle..

Interesting to know Gudarzi himself may be impeached because of not privatizing Sorkhabi fast enough.

سجادی در غرفه تسنیم:فدراسیون موضوع تیم امید را جدی نگرفته است/ منتظر نظر مجلسی ها در خصوص پرونده فساد در فوتبال هستیم

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: فدراسیون فوتبال به نظر می رسد که موضوع تیم امید را جدی نگرفته است.
          معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سؤال که آیا در صورت اعلام اسامی مفسدان فوتبالی، وزارت ورزش نیز در این خصوص با نمایندگان مجلس همکاری خواهد کرد یا خیر اظهار داشت: منتظریم تا این موضوعات به دست مان برسد و بی تردید پس از مشخص شدن آن، زمانی که به ما اعلام شود وزارت ورزش نیز آن را بررسی خواهد کرد.

....In the end, Capone would be brought to justice not for murder, extortion, or bootlegging, but for failing to pay his income tax. ...

Comment

Working...
          X