Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

lol.this was the same sadeghi that was a true estefraghi?

Comment

Originally posted by yashar_fasihnia View Post
      ... 3)amir hossein sadeghi sold esteghlal for 20 million toman. apparently sadeghi's financila demands were not matching the clubs policies and sadeghi himself said mes is offering him 20 million toman more but he decided to leave us. ghalenoi also had an offer of 750 million toman from mes but he didnt take it. (if 20 million toman is so less as jooybari makes it sound, why didnt the club be ready to pay him ONLY 20 million toman then??) ...

because they are lying to cover a the real reason he left.
      No player leaves his team for 20 million,
      he left because Qalenoi favored Kooshki to him and he was going to be benched

اميرحسين صادقي: حرف بزنم تيم به هم مي ريزد

اضافه شدن بيژن كوشكي به جمع نفرات خط دفاعي استقلال به طور خودكار مدافعان تخصصي استقلال را از تركيب تيم بيرون كرده است كه از اين ميان قرعه به نام اميرحسين صادقي افتاده است. هر چند صادقي در بازي با تربيت يزد در تركيب اصلي استقلال قرار گرفت، اما اخبار پيرامون باشگاه استقلال حاكي از بيرون نشاندن دوباره صادقي از تركيب اصلي دارد.
      در واقع مربيان استقلال با سياستي آينده انديشانه صادقي را در اين ميدان به بازي گرفتند تا كوشكي استراحت كند و دوباره در بازي هفته آينده استقلال مقابل پاس همدان صادقي را از تركيب بيرون بگذارند و كوشكي را به ميدان بفرستند. البته، صادقي خود از اين جريان بويي نبرده است، اما اگر او از اين داستان خبردار شود كه احتمالش كم نيست، بايد در انتظار جبهه گيريهاي مدافع بلند بالاي استقلال در روزهاي آينده باشيم. صادقي به دليل خشونت ذاتي اش در ميدان همواره در خطر كارت گرفتن و حتي اخراج شدن قرار دارد و همين موضوع كادر فني استقلال را بسيار نگران كرده است.

* آن قدر كارت مي گيري كه كادر فني مي ترسد تو را وارد زمين كند.
      ** خب اين شيوه بازي من است. من به خاطر همين خشونت 4 جلسه محروم شدم، اما خودم مي دانم كه باز هم ممكن است كارت بگيرم، چون بازي من خشن است.
      * نگران دور ماندن از تركيب اصلي استقلال نيستي؟
      ** من به عنوان يك بازيكن وظيفه دارم هميشه كارم را انجام بدهم. هميشه بهترين بازيها را براي استقلال انجام داده ام و گمان نمي كنم حقم باشد از تركيب بيرون بمانم.
      * اما اتفاقهايي كه در استقلال مي افتد اين را نشان مي دهد. شايد كادر فني بخواهد تو را از تركيب بيرون بگذارد.
      ** اگر يك تيم گل مي خورد همه مقصرند. چرا كسي يادش نيست كه من و پيروز قرباني فصل پيش بهترين بازيها را در تركيب استقلال انجام داديم؟ اين بي انصافي است كه مدافعان را تنها مقصر شكست خوردن تيم بدانند.
      * در همين بازي با تربيت يزد استقلال وقتي 5 گل به حريفش زد خيلي زود واداد، همه اشتباههاي فاحش خط دفاعي را ديدند و در نهايت استقلال در مقابل تربيت يزد سه بار مغلوب شد.
      بله، من هم قبول دارم خط دفاعي نبايد تا اين حد آسيب پذير باشد، اما اگر شما بازيهاي ما را نگاه كنيد بخصوص در همين بازي با تربيت يزد و روي صحنه هاي گل زوم كنيد متوجه مي شويد ما فقط روي گل سوم مقصر بوديم.
      * پس چرا اين روزها همه از تو و پيروز به عنوان بدترين بازيكنان استقلال ياد مي كنند؟
      ** متأسفانه عده اي عادت كرده اند خودشان را پشت باختهاي استقلال پنهان كنند و ديگران را مقصر باخت معرفي نمايند. من نمي دانم اينهايي كه ادعا مي كنند ما مشكل دفاعي داريم چرا خودشان سعي نمي كنند در مواقعي كه تيم حريف روي دروازه ما حمله مي كند در كارهاي دفاعي شركت كنند.
      * مثلاً چه كساني؟
      ** از كسي نام نمي برم، چون اگر حرف بزنم تيم به هم مي ريزد من به شكل غيرمستقيم اشاره مي كنم تا بعضي ها حواسشان باشد اين قدر عليه مدافعان جبهه گيري نكنند!
      * اين حرف تو نشان مي دهد در تيم دو دستگي وجود دارد؟
      ** من نمي گويم دو دستگي، اما بعضي ها نبايد اين قدر عليه ما حرف بزنند و از بار مسؤوليت شانه خالي كنند. به نظر من همه اشتباه ها را گردن مدافعان انداختن منطقي نيست.
      به اعتقاد من همه بازيكنان به اندازه خودشان اشتباه مي كنند. من از همه آنهايي كه عليه ما جبهه مي گيرند مي خواهم اشتباه هاي تيم را گردن من و پيروز نيندازند.
      * تو با كوشكي مشكل داري؟
      ** نه من با هيچ بازيكني مشكل ندارم. با كوشكي سالها همبازي بودم و بعضي ها گمان مي كنند چون كوشكي در يك بازي جاي من را گرفت حالا من عليه او موضع مي گيرم.
      * گمان مي كني هنوز هم جاي تو در تركيب اصلي حفظ شده است؟
      ** من جاي خودم را در تركيب اصلي دارم، چون گمان مي كنم اشتباه فاحش مرتكب نشدم كه مستحق بيرون ماندن باشم.
      * اما اگر بيرون بماني چطور؟
      ** من براي استقلال زحمت فراواني كشيده ام، اما نمي دانم چرا بعضي ها اين پيشينه را در نظر نمي گيرند. سالهاست در استقلال بازي مي كنم و حق من نيست كه بيرون از تركيب اصلي باشم.
      * تو خودت فكر نمي كني استقلال در اين فصل يكي از بدترين خطوط دفاعي را دارد؟ شما در هر بازي گل مي خوريد البته به غير از بازي پگاه گيلان.
      ** من ريشه همه اين مشكلات را در تمرينات مي دانم. شما اگر به تمرينات استقلال بياييد مي بينيد كه هيچ كار تخصصي با مدافعان انجام نمي شود.
      * اما صادق ورمزيار هميشه مي گفت: من با مدافعان كار تخصصي انجام مي دهم؟!
      ** من كه چيزي نديدم! ما در اين مدت حتي يك بار هم كار تخصصي انجام نداديم و اين را نه من، بلكه همه بچه ها تأييد مي كنند. من قبول دارم ما اشتباه داريم، اما اين دليل نمي شود فقط ما مقصر بشويم. شما بياييد در تمرينات خودتان متوجه مي شويد مشكل تيم از كجاست؟
      * اين موضوع به دليل خالي بودن كادر فني استقلال نيست؟
      ** من نمي دانم چه مشكلي وجود دارد، چون در حدي نيستم كه بتوانم براي مربي تيم تصميم بگيرم، اما اميدوارم هر اتفاقي مي افتد در نهايت به نفع استقلال باشد.
      * اما اگر استقلال در خط دفاع تا اين اندازه آسيب پذير نبود اكنون وضع بسيار بهتري در جدول داشت.
      ** قبول دارم، اما شما هم بايد توجه كنيد كه ما در خط حمله چند موقعيت گل را از دست داديم. مهاجمان ما فرصتهاي زيادي از كف مي دهند و اين براي يك تيم كشنده است. چرا كسي گلهايي كه نزديم را نمي بيند؟
      * رفتن حجازي آيا به نفع شما خواهد بود؟
      ** آقاي حجازي كه هنوز كنار تيم است و من گمان نمي كنم سياست باشگاه اين باشد كه ناصرخان از كنار ما برود.
      * بسياري از هواداران استقلال اميدي به قهرماني تيمشان ندارند.
      ** به نظر من هنوز هم فرصت باقي است. ما نيم فصل فرصت داريم و جام حذفي هم در دست ماست. ما مي توانيم قهرمان بشويم.
      .

Comment

Originally posted by siavasharian
        ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
        بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

Originally posted by soheil86 View Post
          longi, boro threade khodet az aghaye kaabi & aghaei & ashoubi bepors manie longi budan vagheyi yani chi! makhsoosan hossein kaabi ke migoft asheghe perspolise
          ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
          بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

Originally posted by soheil86 View Post

Qalenoi treated him like s*** and made him leave.
            That's the pay off for being a die hard esteghlali

.

Comment

ala, to yek jo khejalat nemikesh charand post mikoni inja??? vagean bekhiyalet mardom ahmaghan inja ke to ba kamale poruyi inaro type mikoni inja??

1)this article has no news link or date.

2)this article IS FROM 7 or 8 MONTHS BACK WHEN HEJAZI WAS STILL THE HEADCOACH OF ESTEGHLAL!!!!!!

3)Sadeghi was benched for a few games last year and after that, he was fixed again.

4)bijan koushki joined us last year and he and sadeghi played fixed last year. why would he leave this year because koushki joined last year??

5)IF AT ALL, sadeghi was supposed to be benched because of koushki or any other defender, is that the coach's fault??? the coach doesnt like sadeghi's game, or finds him error prone, or finds koushki or other defenders more suitable for his ideas, so wat?? does that mean treating him like S***?

6)Ghalenoi wasnt even there until the last 2 - 3 games of esteghlal and in all 3, sadeghi played fixed!

chert nagu ala, bekhoda inke hichkas harfato ghabul nadare hata vagti rast migi bekhatere in karat! shodi dastane chupane durughu! the man, who cried wolf!

u cant stand ghalenoi and everyone knows that. but dont think people are stupid here.

Originally posted by Ala View Post
              Qalenoi treated him like s*** and made him leave.
              That's the pay off for being a die hard esteghlali

.
              because they are lying to cover a the real reason he left.
              No player leaves his team for 20 million,
              he left because Qalenoi favored Kooshki to him and he was going to be benched

اميرحسين صادقي: حرف بزنم تيم به هم مي ريزد

اضافه شدن بيژن كوشكي به جمع نفرات خط دفاعي استقلال به طور خودكار مدافعان تخصصي استقلال را از تركيب تيم بيرون كرده است كه از اين ميان قرعه به نام اميرحسين صادقي افتاده است. هر چند صادقي در بازي با تربيت يزد در تركيب اصلي استقلال قرار گرفت، اما اخبار پيرامون باشگاه استقلال حاكي از بيرون نشاندن دوباره صادقي از تركيب اصلي دارد.
              در واقع مربيان استقلال با سياستي آينده انديشانه صادقي را در اين ميدان به بازي گرفتند تا كوشكي استراحت كند و دوباره در بازي هفته آينده استقلال مقابل پاس همدان صادقي را از تركيب بيرون بگذارند و كوشكي را به ميدان بفرستند. البته، صادقي خود از اين جريان بويي نبرده است، اما اگر او از اين داستان خبردار شود كه احتمالش كم نيست، بايد در انتظار جبهه گيريهاي مدافع بلند بالاي استقلال در روزهاي آينده باشيم. صادقي به دليل خشونت ذاتي اش در ميدان همواره در خطر كارت گرفتن و حتي اخراج شدن قرار دارد و همين موضوع كادر فني استقلال را بسيار نگران كرده است.

* آن قدر كارت مي گيري كه كادر فني مي ترسد تو را وارد زمين كند.
              ** خب اين شيوه بازي من است. من به خاطر همين خشونت 4 جلسه محروم شدم، اما خودم مي دانم كه باز هم ممكن است كارت بگيرم، چون بازي من خشن است.
              * نگران دور ماندن از تركيب اصلي استقلال نيستي؟
              ** من به عنوان يك بازيكن وظيفه دارم هميشه كارم را انجام بدهم. هميشه بهترين بازيها را براي استقلال انجام داده ام و گمان نمي كنم حقم باشد از تركيب بيرون بمانم.
              * اما اتفاقهايي كه در استقلال مي افتد اين را نشان مي دهد. شايد كادر فني بخواهد تو را از تركيب بيرون بگذارد.
              ** اگر يك تيم گل مي خورد همه مقصرند. چرا كسي يادش نيست كه من و پيروز قرباني فصل پيش بهترين بازيها را در تركيب استقلال انجام داديم؟ اين بي انصافي است كه مدافعان را تنها مقصر شكست خوردن تيم بدانند.
              * در همين بازي با تربيت يزد استقلال وقتي 5 گل به حريفش زد خيلي زود واداد، همه اشتباههاي فاحش خط دفاعي را ديدند و در نهايت استقلال در مقابل تربيت يزد سه بار مغلوب شد.
              بله، من هم قبول دارم خط دفاعي نبايد تا اين حد آسيب پذير باشد، اما اگر شما بازيهاي ما را نگاه كنيد بخصوص در همين بازي با تربيت يزد و روي صحنه هاي گل زوم كنيد متوجه مي شويد ما فقط روي گل سوم مقصر بوديم.
              * پس چرا اين روزها همه از تو و پيروز به عنوان بدترين بازيكنان استقلال ياد مي كنند؟
              ** متأسفانه عده اي عادت كرده اند خودشان را پشت باختهاي استقلال پنهان كنند و ديگران را مقصر باخت معرفي نمايند. من نمي دانم اينهايي كه ادعا مي كنند ما مشكل دفاعي داريم چرا خودشان سعي نمي كنند در مواقعي كه تيم حريف روي دروازه ما حمله مي كند در كارهاي دفاعي شركت كنند.
              * مثلاً چه كساني؟
              ** از كسي نام نمي برم، چون اگر حرف بزنم تيم به هم مي ريزد من به شكل غيرمستقيم اشاره مي كنم تا بعضي ها حواسشان باشد اين قدر عليه مدافعان جبهه گيري نكنند!
              * اين حرف تو نشان مي دهد در تيم دو دستگي وجود دارد؟
              ** من نمي گويم دو دستگي، اما بعضي ها نبايد اين قدر عليه ما حرف بزنند و از بار مسؤوليت شانه خالي كنند. به نظر من همه اشتباه ها را گردن مدافعان انداختن منطقي نيست.
              به اعتقاد من همه بازيكنان به اندازه خودشان اشتباه مي كنند. من از همه آنهايي كه عليه ما جبهه مي گيرند مي خواهم اشتباه هاي تيم را گردن من و پيروز نيندازند.
              * تو با كوشكي مشكل داري؟
              ** نه من با هيچ بازيكني مشكل ندارم. با كوشكي سالها همبازي بودم و بعضي ها گمان مي كنند چون كوشكي در يك بازي جاي من را گرفت حالا من عليه او موضع مي گيرم.
              * گمان مي كني هنوز هم جاي تو در تركيب اصلي حفظ شده است؟
              ** من جاي خودم را در تركيب اصلي دارم، چون گمان مي كنم اشتباه فاحش مرتكب نشدم كه مستحق بيرون ماندن باشم.
              * اما اگر بيرون بماني چطور؟
              ** من براي استقلال زحمت فراواني كشيده ام، اما نمي دانم چرا بعضي ها اين پيشينه را در نظر نمي گيرند. سالهاست در استقلال بازي مي كنم و حق من نيست كه بيرون از تركيب اصلي باشم.
              * تو خودت فكر نمي كني استقلال در اين فصل يكي از بدترين خطوط دفاعي را دارد؟ شما در هر بازي گل مي خوريد البته به غير از بازي پگاه گيلان.
              ** من ريشه همه اين مشكلات را در تمرينات مي دانم. شما اگر به تمرينات استقلال بياييد مي بينيد كه هيچ كار تخصصي با مدافعان انجام نمي شود.
              * اما صادق ورمزيار هميشه مي گفت: من با مدافعان كار تخصصي انجام مي دهم؟!
              ** من كه چيزي نديدم! ما در اين مدت حتي يك بار هم كار تخصصي انجام نداديم و اين را نه من، بلكه همه بچه ها تأييد مي كنند. من قبول دارم ما اشتباه داريم، اما اين دليل نمي شود فقط ما مقصر بشويم. شما بياييد در تمرينات خودتان متوجه مي شويد مشكل تيم از كجاست؟
              * اين موضوع به دليل خالي بودن كادر فني استقلال نيست؟
              ** من نمي دانم چه مشكلي وجود دارد، چون در حدي نيستم كه بتوانم براي مربي تيم تصميم بگيرم، اما اميدوارم هر اتفاقي مي افتد در نهايت به نفع استقلال باشد.
              * اما اگر استقلال در خط دفاع تا اين اندازه آسيب پذير نبود اكنون وضع بسيار بهتري در جدول داشت.
              ** قبول دارم، اما شما هم بايد توجه كنيد كه ما در خط حمله چند موقعيت گل را از دست داديم. مهاجمان ما فرصتهاي زيادي از كف مي دهند و اين براي يك تيم كشنده است. چرا كسي گلهايي كه نزديم را نمي بيند؟
              * رفتن حجازي آيا به نفع شما خواهد بود؟
              ** آقاي حجازي كه هنوز كنار تيم است و من گمان نمي كنم سياست باشگاه اين باشد كه ناصرخان از كنار ما برود.
              * بسياري از هواداران استقلال اميدي به قهرماني تيمشان ندارند.
              ** به نظر من هنوز هم فرصت باقي است. ما نيم فصل فرصت داريم و جام حذفي هم در دست ماست. ما مي توانيم قهرمان بشويم.
              .
              ESTEGHLAL:

Comment

ESTEGHLAL:

Comment

fatollahzadeh resigned???.

just rumors

he is under pressure from Qalenoi to resign but
                  he just said yesterday that he won't resign

Comment

ala, to yek jo khejalat nemikesh charand post mikoni inja??? ...

Please be careful of your language!
                    This is uncalled for from a PFDC staff.
                    I thought PFDC has a zero-tolerance policy.

Sadeghi is not Qalenoi's favorite because he respects Hejazi
                    as this news from last year shows that Sadeghi had bad memories
                    from Malaysia and the conditions Qalenoi had put TM in.

Qalenoi is a weak personality. He won't rest until he wipes out
                    all opposition and bring his gang back to Esteghlal. The fact is
                    that Sadeghi left Esteghlal because he was made to leave by
                    giving him one of the lowest offers.

امیرحسین‏صادقی: دیگر تحمل استقلال را نداشتم
                    ۲۲ تير ۱۳۸۷
                    مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران دلیل اصلی جدایی اش از این تیم و پیوستن به مس کرمان را دوگانگی مسئولان باشگاه استقلال عنوان کرد.

امیرحسین صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: من از سال 79 پیراهن استقلال را برتن کردم و بیش از هفت سال در این تیم حضور داشته ام. تمام زندگی من متعلق به استقلال است و همه خاطراتم مربوط به این تیم می شود، تیمی که در سرما و گرما کنارش بوده ام، با بی پولی و مشکلات آن ساخته ام و...

مدعی شدند سقف قرارداد باشگاه برای من است
                    مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این سئوال که "چرا پس از هفت سال حضور در استقلال از این تیم جدا شدید؟"، گفت: از چندی پیش مذاکره برای تمدید قرارداد با باشگاه استقلال را آغاز کردم. در ابتدا مذاکرات و صحبت های خوبی بین ما رد و بدل شد و مسئولان باشگاه مدعی شدند که سقف قرارداد این فصل را برای من تعیین کرده اند و حتی در خواست کردند که این موضوع را با هیچ کس در میان نگذارم. تمام این مسائل در شرایطی مطرح شد که من گفته بودم قراردادم با استقلال قلبی است و حتی بدون عقد قرارداد با این تیم تمرین کردم.

از من خواستند رقم قرار دادم را فاش نکنم
                    وی ادامه داد: در حالیکه مسئولان باشگاه مدعی بودند بیشترین پول را به من خواهند داد و حتی تاکید کرده بودند که این رقم را با هیچ کدام از بازیکنان نگویم با کمال تعجب متوجه شدم با دیگر بازیکنان قدیمی و جدید تیم نیز با همین حربه مذاکره شده است و به آنها نیز گفته بودند که رقم قراردادشان بیش از دیگر بازیکنان است و مبلغ آن نباید فاش شود.

دوگانگی باعث جدایی ام شد
                    بازیکن جدید تیم فوتبال مس کرمان همین دوگانگی های مسئولان باشگاه استقلال در رفتار با بازیکنان را عاملی برای جدایی از این تیم عنوان کرد و گفت: این رفتارها برای من قابل هضم نبود. این دوگانگی ها را نمی توانستم تحمل کنم. به من می گفتند رقم قراردادت از همه بالاتر است اما با کمال تعجب می دیدم که حداقل هشت نفر از بازیکنان دریافتی شان بیشتر از من بوده است. انتظار نداشتم مرا دور بزنند و حرفهای دور از واقعیت بگویند. همین حرف و حدیث ها و صحبت های متناقض مرا رنجاند تا تصمیم به جدایی گرفتم.

وی افزود: متاسفانه واسطه ها هم فقط تماس می گرفتند که مشکل را حل کنند اما هیچ اقدامی صورت نمی دادند. تعجب می کردم باشگاه استقلال به آن بزرگی کسی را نداشت که با من وارد مذاکره جدی شود، حرفهایم را بشنود و اگر مشکلی باشد حل کند. اما چه سود که این انتظار بی نتیجه ماند.

برای من پول و قرارداد مهم نیست
                    مدافع پیشین فوتبال کشورمان با انتقاد از نحوه برخورد مسئولان باشگاه استقلال افزود: نمی دانم چرا در این باشگاه با بازیکنان خودشان این چنین برخورد می کنند. آن هم بازیکنی که در غم و شادی کنار تیمش بوده، با پیروزی های این تیم شاد بوده و با شکست های آن گریسته است. برای من پول و قرارداد مهم نیست، مهم ارزشی است که باید برای بازیکن و عرقی که برای تیمش ریخته قائل شوند که متاسفانه در استقلال حداقل در خصوص من این چیزها رعایت نشد.

مظلومی استقلالی با ریشه است
                    مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این سئوال که "چرا تیم مس کرمان را برای بازی انتخاب کرده اید؟"، گفت: در تیم مس کرمان استقلالی زیاد است. پرویز مظلومی که سرمربی این تیم است از استقلالی های باریشه به شمار می آید. اسکلت بندی این تیم را هم بازیکنان پیشین استقلال تشکیل می دهند با این شرایط می توانم در کنار آنها به آرامی فصلی بدون حاشیه را پشت سربگذارم و به تیم ملی برسم.

محترمانه به دیدار استقلال خواهم آمد
                    مدافع جدید تیم فوتبال مس کرمان در خصوص رویاروی با تیم استقلال در فصل آتی لیگ برتر گفت: من تعهداتی نسبت به باشگاه مس کرمان دارم و قطعا برای عمل به آن مقابل استقلال بازی می کنم. با تمام احترامی که برای استقلال قائلم در بازی برابر این تیم کم کاری نمی کنم و محترمانه وارد زمین می شوم نه مانند برخی ها که مقابل استقلال همه کار کردند که خود را نشان دهند.

محبت هواداران را فراموش نمی کنم
                    مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد: هواداران استقلال از بهترین های دنیا هستند. محبت های آنها را هرگز فراموش نمی کنند. طی روزهای اخیر خیلی ها از من خواستند که در استقلال بمانم، از اینکه خواسته آنها را اجابت نکردم، شرمنده شان شدم و امیدوارم روزی جبران کنم.

با استقلال قهرمان آسیا می شوم
                    وی تصریح کرد: پس از هفت سال با دلی پرخون از استقلال جدا شدم. سخت ترین تصمیم زندگی ام جدایی از استقلال بود و این روزها را به سختی می گذرانم. تلاش می کنم تا فصل آینده مجددا به استقلال بازگردم و در کنار دیگر بازیکنان این تیم و هوادارانش جام قهرمانی آسیا را بالای سرببری

Comment

and u be careful with ur constant rumours. there is a limit to posting lies, creating hashie and belitting footballing characters. several times, people of all ages and ideas including staff have asked u to stop this. u dont allow anyone to respect u, so dont go around asking for respect when u are asking for trouble urself! infact, u insult people's intelligence with certain posts of urs like that previous totally outdated irrelevant one!
                      this is uncalled from a PFDC old timer!

---------------------------

again,ur posting an article from almost a year back!

the same ghalenoi played sadeghi fixed for all 3 games he coached esteghlal last season after this interview!

he wont rest until he gets rid of all opposition and sadeghi is not his favorite because he respects hejazi?? then how come he renewd farhad majidi who was nasser hejazi's student and the 2 have a great relationship because of the old days in esteghlal before farhad moved to UAE!??
                      wat about all the other players hejazi brought in like borhani, ravankhah, koushki?? is koushki now ghalenoi's special agent??

u urself always say not to believe iranian media, yet now sadeghi who is a rough and illmannered character makes on interview and u make it sound its the words of God??

Please be careful of your language!
                      This is uncalled for from a PFDC staff.
                      I thought PFDC has a zero-tolerance policy.
                      Sadeghi is not Qalenoi's favorite because he respects Hejazi
                      as this news from last year shows.
                      Qalenoi is a weak personality. He won't rest until he wipes out
                      all opposition and bring his gang back to Esteghlal.
                      ESTEGHLAL:

Comment

and u be careful with ur constant rumours. there is a limit to posting lies, creating hashie and belitting footballing characters ...

When u say there is a limit, do u mean u have the right to "personal attack"
                        in response to my posting of news?! couldn't u have said the things that u
                        said in a civilized way? Isn't this forum for discussing issues? Did anyone
                        prevent you from opposing my views? So, why resort to insults? isn't that
                        a sign of weakness and against PFDC rules as well?

So, when you posted that news about Sadeghi's reasons to leave Esteghlal
                        (that he left for 20 million), weren't you defaming Sadeghi?

Did I call your post "Charand"?
                        Did I accuse you of speading liesa and rumors?
                        Or I just posted a news that I thought was his real reasons to leave.

Yashar Jan, you still have a lot to learn in life, so please try to learn
                        and don't justify your wrong. It does not pay to act like a blind zealot.
                        It just gives a bad example to follow in PFDC.

.

Comment

When u say there is a limit, do u mean u have the right to "personal attack"
                          in response to my posting of news?! couldn't u have said the things that u
                          said in a civilized way? Isn't this forum for discussing issues? Did anyone
                          prevent you from opposing my views? So, why resort to insults? isn't that
                          a sign of weakness and against PFDC rules as well?

So, when you posted that news about Sadeghi's reasons to leave Esteghlal
                          (that he left for 20 million), weren't you defaming Sadeghi?

Did I call your post "Charand"?
                          Did I accuse you of speading liesa and rumors?
                          Or I just posted a news that I thought was his real reasons to leave.

Yashar Jan, you still have a lot to learn in life, so please try to learn
                          and don't justify your wrong. It does not pay to act like a blind zealot.
                          It just gives a bad example to follow in PFDC.

.
                          thanku for ur advice ala jan.
                          i will keep them in mind.

now moving on to business which basically is u playing a victims role here.
                          no, u didnt call my post charand but u know why? because mine was uptodate, and relevant and didnt intend to hurt anyone. watever i wrote, is watever that was published.

i bring good news and bad news to esteghlal with no intentions but to let fellow esteghlalis know wats happening and discuss topics.
                          i have praised sadeghi and criticized him whenever he played for my team.

u, on the other hand, bring, OLD, IRRELEVANT AND WRONG NEWS and just post them because of ur hatred for certain people, in this case, ghalenoi. half th time, u dont even read them completely or translate them wrongly!
                          now i ask u, when was the last time, u said something good about ghalenoi?

so, there is a different between, the NEWS i post and the NEWS u post! how many times have lots and lots of members here asked u to stop this IN A CIVILZED MANNER? wat happened? did u listen?
                          do u even bother reading wat u post or u just pick anything from anywhere at random to push for ur agendas??

na, ala jan. noone stopped u from posting ur views. i have nothing against u posting ur views and i have no right to have anything against posting ur views either!
                          but when u come and post articles from 1 year ago which are totally irrelevant and are just meant for u to push for ur stories, its not VIEWS anymore! it is spreading lies and making rumours!

in the perspolis thread, the guy is saying he is pissed cos of zare's beign scared to join perspolis and i tell him not to worry cos nothing is certain yet and u come up and start judging me and making comments about me.
                          i left it at that because
                          1)ur older
                          2)it was a perspolis fan thread and i didnt wanna ruin it for them!

ala, i have a member here for 3 years now.
                          i have been visiting PFDC for 6 years now.
                          i have been visitng other iranian forums for 6 years now.
                          i have seen and read enough about u to know, atleast to a great extent wat u post and why u post.
                          im not saying ur an evil person nor am i undermining ur contribution to PFDC.

but, u know better than urself ur intentions when u make certain posts about certain people, in this case, ghalenoi.

so while i will for sure keep in mind ur advices for me, i would just like to make a recommendation to u.
                          considering ur a very active member of PFDC, just for 3 months, keep ur hatred for certain people aside, and just continue with the rest of ur posts.
                          see how much more credible u will appear to other members here and how much more u will be respected and appreciated.
                          ESTEGHLAL:

Comment

... u, on the other hand, bring, OLD, IRRELEVANT AND WRONG NEWS and just post them because of ur hatred for certain people, in this case, ghalenoi.
                            now i ask u, when was the last time, u said something good about ghalenoi? ...

This guy in Esteghlal management accuse Sadeghi of abandoning his team for
                            20 million and I was answering to him. Qalenoi cannot be damaged more than
                            what he has been and I won't waste my time to write against him. He is just
                            an irrelevant figure in our football.

I was pointing out that his departure from Esteghlal was not due to his greed
                            but he has had a history of problems with Esteghlal, two of them was what I
                            posted before. Esteghlal simply did not give him a good offer coz they did not
                            care about him enough to make sure they keep him.

As for Qalenoi, I never forgive than man for destroying out national football
                            but that does not mean I write against him 24/7. As I said, he is not important.

.

Comment

This guy in Esteghlal management accuse Sadeghi of abandoning his team for
                              20 million and I was answering to him. Qalenoi cannot be damaged more than
                              what he has been and I won't waste my time to write against him. He is just
                              an irrelevant figure in our football.
                              I was pointing out that his departure from Esteghlal was not due to his greed
                              but he has had a history of problems with Esteghlal, two of them was what I
                              posted before. Esteghlal simply did not give him a good offer coz they did not
                              care about him enough to make sure they keep him.
                              As for Qalenoi, I never forgive than man for destroying out national football
                              but that does not mean I write against him 24/7. As I said, he is not important.
                              .
                              sure u answered him with those articles...
                              sure ghalenoi is not important to u..
                              ESTEGHLAL:

Comment

sure u answered him with those articles...

It helps if u also read what Sadeghi says. When they don't give
                                a player good offer, that means he is not guaranteed to play fix.

Sadesghi: Esteghlal did not want me, I went to Mes
                                Fatollahzadeh resignation was a rumor!

.

Comment

Working...
                                X