Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Ala View Post
    It helps if u also read what Sadeghi says. When they don't give
    a player good offer, that means he is not guaranteed to play fix.
    Sadesghi: Esteghlal did not want me, I went to Mes
    Fatollahzadeh resignation was a rumor!

.
    i just posted wat jooybari said about the sadeghi situation. i never said he is right and sadeghi is wrong.
    if u read my post, i even questioned why esteghlal officials didnt offer the 20 million if they make it sound so less.

nevertheless, ur article was outdated and irrelevant and u were trying to trash ghalenoi as usual.
    Originally posted by siavasharian
    ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
    بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

Originally posted by yashar_fasihnia View Post
      i just posted wat jooybari said about the sadeghi situation. i never said he is right and sadeghi is wrong.
      if u read my post, i even questioned why esteghlal officials didnt offer the 20 million if they make it sound so less ...

and i said Jooybari was trying to cover the real reason and that was
      the main point of my post.

Qalenoi was a side thing. I have no respect for the guy b/c
      he is a proven liar and backstabber (which seems OK to you)

Which coach admits paying the club's leaders to cheer him?!

.

Comment

and i said Jooybari was trying to cover the real reason and that was
        the main point of my post.

Qalenoi was a side thing. I have no respect for the guy b/c
        he is a proven liar and backstabber (which seems OK to you)

Which coach admits paying the club's leaders to cheer him?!

.

u said jooybari was trying to cover the real reason but the article u posted was totally outdated and irrelevant, so ur post made no sense.

and yea, ghalenoi is the only backstabbing iranian football figure in iran which u seem to be having problem with. the rest are all saints
        ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
        بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

u said jooybari was trying to cover the real reason but the article u posted was totally outdated and irrelevant, so ur post made no sense.
          and yea, ghalenoi is the only backstabbing iranian football figure in iran which u seem to be having problem with. the rest are all saints

the posts were relevant and did make sense. as i said several times before
          sadeghi had concerns for being benched. he was benched before and
          blamed for esteghlal mischieves and he had problem with Qalenoi after
          praising Hejazi. the message that u get when u are offered a low salary
          is that you are not a favorite player. so, his decision to leave SS.

I think the problem is that you are so sensitive to Qalenoi.
          Qalenoi is an Aliabadi appointed coach and does not have a big support in
          management. This is the reason we hear the rumors of resignation of Fatollah-zadeh
          and Pour-heidari every other day. Qn fears he may not even make it to half season.

.

Comment

the posts were relevant and did make sense. as i said several times before
            sadeghi had concerns for being benched. he was benched before and
            blamed for esteghlal mischieves and he had problem with Qalenoi after
            praising Hejazi. the message that u get when u are offered a low salary
            is that you are not a favorite player. so, his decision to leave SS.

I think the problem is that you are so sensitive to Qalenoi.
            Qalenoi is an Aliabadi appointed coach and does not have a big support in
            management. This is the reason we hear the rumors of resignation of Fatollah-zadeh
            and Pour-heidari every other day. Qn fears he may not even make it to half season.

.
            bashe ala agha, harchi shoma begin.
            ESTEGHLAL:

Comment

bashe ala agha, harchi shoma begin.

sorry if i tried to explain. i am not trying to insist on anything.

.

Comment

sadeghi is heart broken with the way esteghlal officials treated him and says it was the hardest decision in his life.
                apparently, they had told him he is the highest paid player in esteghlal but not to tell it to anyone. later he finds out that there are 8 plaeyrs who are paid higher than him and he says money is not the issue here, but the respect they didnt show me is wat mattered and broke my heart.

esteghlal fans are among the best in the world and i went to mes because mazloomi its head coach is esteghlali and the skeleton of the team is made of esteghlal players, so he can feel somewat at home.
                he has signed a 1 year contract with mes and hopes to return to esteghlal next season and win the ACL.

he also says he has his obligations towards mes kerman and will play with full force against esteghlal but enter the field with all respect, unlike some who did every thing infront of esteghlal to show themselves?? (is he talking about nikbakht here??)

میر حسین صادقی افشاگری می کند :دیگر تحمل دوگانگی مسئولان استقلال را نداشتم / با دلی پرخون جدا شدم

Jul 12,2008 ParsFootball News Agency
                small font medium font large font
                خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران دلیل اصلی جدایی اش از این تیم و پیوستن به مس کرمان را دوگانگی مسئولان باشگاه استقلال عنوان کرد.

امیرحسین صادقی ضمن بیان این مطلب افزود: من از سال 79 پیراهن استقلال را برتن کردم و بیش از هفت سال در این تیم حضور داشته ام. تمام زندگی من متعلق به استقلال است و همه خاطراتم مربوط به این تیم می شود، تیمی که در سرما و گرما کنارش بوده ام، با بی پولی و مشکلات آن ساخته ام و...

مدعی شدند سقف قرارداد باشگاه برای من است
                مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این سئوال که "چرا پس از هفت سال حضور در استقلال از این تیم جدا شدید؟"، گفت: از چندی پیش مذاکره برای تمدید قرارداد با باشگاه استقلال را آغاز کردم. در ابتدا مذاکرات و صحبت های خوبی بین ما رد و بدل شد و مسئولان باشگاه مدعی شدند که سقف قرارداد این فصل را برای من تعیین کرده اند و حتی در خواست کردند که این موضوع را با هیچ کس در میان نگذارم. تمام این مسائل در شرایطی مطرح شد که من گفته بودم قراردادم با استقلال قلبی است و حتی بدون عقد قرارداد با این تیم تمرین کردم.

از من خواستند رقم قرار دادم را فاش نکنم
                وی ادامه داد: در حالیکه مسئولان باشگاه مدعی بودند بیشترین پول را به من خواهند داد و حتی تاکید کرده بودند که این رقم را با هیچ کدام از بازیکنان نگویم با کمال تعجب متوجه شدم با دیگر بازیکنان قدیمی و جدید تیم نیز با همین حربه مذاکره شده است و به آنها نیز گفته بودند که رقم قراردادشان بیش از دیگر بازیکنان است و مبلغ آن نباید فاش شود.

دوگانگی باعث جدایی ام شد
                بازیکن جدید تیم فوتبال مس کرمان همین دوگانگی های مسئولان باشگاه استقلال در رفتار با بازیکنان را عاملی برای جدایی از این تیم عنوان کرد و گفت: این رفتارها برای من قابل هضم نبود. این دوگانگی ها را نمی توانستم تحمل کنم. به من می گفتند رقم قراردادت از همه بالاتر است اما با کمال تعجب می دیدم که حداقل هشت نفر از بازیکنان دریافتی شان بیشتر از من بوده است. انتظار نداشتم مرا دور بزنند و حرفهای دور از واقعیت بگویند. همین حرف و حدیث ها و صحبت های متناقض مرا رنجاند تا تصمیم به جدایی گرفتم.

وی افزود: متاسفانه واسطه ها هم فقط تماس می گرفتند که مشکل را حل کنند اما هیچ اقدامی صورت نمی دادند. تعجب می کردم باشگاه استقلال به آن بزرگی کسی را نداشت که با من وارد مذاکره جدی شود، حرفهایم را بشنود و اگر مشکلی باشد حل کند. اما چه سود که این انتظار بی نتیجه ماند.

برای من پول و قرارداد مهم نیست
                مدافع پیشین فوتبال کشورمان با انتقاد از نحوه برخورد مسئولان باشگاه استقلال افزود: نمی دانم چرا در این باشگاه با بازیکنان خودشان این چنین برخورد می کنند. آن هم بازیکنی که در غم و شادی کنار تیمش بوده، با پیروزی های این تیم شاد بوده و با شکست های آن گریسته است. برای من پول و قرارداد مهم نیست، مهم ارزشی است که باید برای بازیکن و عرقی که برای تیمش ریخته قائل شوند که متاسفانه در استقلال حداقل در خصوص من این چیزها رعایت نشد.

مظلومی استقلالی با ریشه است
                مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این سئوال که "چرا تیم مس کرمان را برای بازی انتخاب کرده اید؟"، گفت: در تیم مس کرمان استقلالی زیاد است. پرویز مظلومی که سرمربی این تیم است از استقلالی های باریشه به شمار می آید. اسکلت بندی این تیم را هم بازیکنان پیشین استقلال تشکیل می دهند با این شرایط می توانم در کنار آنها به آرامی فصلی بدون حاشیه را پشت سربگذارم و به تیم ملی برسم.

محترمانه به دیدار استقلال خواهم آمد
                مدافع جدید تیم فوتبال مس کرمان در خصوص رویاروی با تیم استقلال در فصل آتی لیگ برتر گفت: من تعهداتی نسبت به باشگاه مس کرمان دارم و قطعا برای عمل به آن مقابل استقلال بازی می کنم. با تمام احترامی که برای استقلال قائلم در بازی برابر این تیم کم کاری نمی کنم و محترمانه وارد زمین می شوم نه مانند برخی ها که مقابل استقلال همه کار کردند که خود را نشان دهند.

محبت هواداران را فراموش نمی کنم
                مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد: هواداران استقلال از بهترین های دنیا هستند. محبت های آنها را هرگز فراموش نمی کنند. طی روزهای اخیر خیلی ها از من خواستند که در استقلال بمانم، از اینکه خواسته آنها را اجابت نکردم، شرمنده شان شدم و امیدوارم روزی جبران کنم.

با استقلال قهرمان آسیا می شوم
                وی تصریح کرد: پس از هفت سال با دلی پرخون از استقلال جدا شدم. سخت ترین تصمیم زندگی ام جدایی از استقلال بود و این روزها را به سختی می گذرانم. تلاش می کنم تا فصل آینده مجددا به استقلال بازگردم و در کنار دیگر بازیکنان این تیم و هوادارانش جام قهرمانی آسیا را بالای سرببریم.
                ESTEGHLAL:

Comment

again, sadeghi says they made use of his honesty & he is grateful to ghalenoi for the rest of his life.
                  he says he hopes God doesnt forgive those people who pushed him away from his home (esteghlal) just like he wont forgive them. those guys broke their promises and the 1 week he trained with esteghlal was very difficult for him.
                  they had offered him 20 or 30 million more than the celing prices and he was asked not to tell anyone about it but when he went to sign the contract, he saw that some players who were not even inside players (i guess he means not real esteghlalis like beygzadeh maybe or shakoori??) were getting higher than him even though they knew he was in tight financial situation and these guys didnt tell him the truth and didnt try to solve his problem.

he says many fans asked him to stay even through sms and they even did "nazr" for him which brought tears to his eyes
                  he says even though he has left esteghlal, his contract with esteghlal is through his heart and hopefully if problems are solved next season he will come back.
                  meanwhile, he will try his best to get back into TM once again.

he also denies all the rumours about him having problems with ghalenoi and says the 2 major people who helped him in his football career are his father and ghalenoi. he told ghalenoi, he was even ready to sign a 10 year deal with esteghlal because of him(ghalenoi) and repay all his favours.

he says considering the players esteghlal has got this season, winning the IPL and ACL isnt far fetched. he says he will try his best to go to the stadiums and watch esteghlal's games.
                  گفتگوی تفصیلی با امیر حسین صادقی:خدا نگذرد از کسانی که مرا از استقلال دور کردند!

Jul 12,2008 IscaNews

به خاطر سوءاستفاده از صداقتم از استقلال جدا شدم//تا آخر عمرم مدیون قلعه نویی هستم

مدافع سابق تیم استقلال تهران درخصوص پیوستنش به تیم مس کرمان گفت: علیرغم عشق و علاقه ای که به تیم استقلال داشتم متاسفانه برخی آقایان مرااز خانه ام دور کردند و امیدوارم همان طور که من از آنها نگذشتم، خدا نیز از آنها نگذرد.
                  امیر حسین صادقی روز شنبه افزود: این یک هفته ای که با استقلال تمرین کردم یکی از سخت ترین روزهای زندگی ام بود چرا که متاسفانه برخی آقایان علیرغم قول هایی که به من داده بودند در کمال ناباوری زیر تمام قول و قرارهای خود زدند و من را با همه خاطراتم از استقلال بیرون کردند.
                  وی در مورد علت اصلی جدایی اش از این تیم اضافه کرد: زمانی که با آقایان در مورد تمدید قرار دادم صحبت می کردیم، 10، 20 میلیون بیشتر از سقف قرارداد باشگاه با من به توافق رسیدند و عنوان کردند که این مطلب را پیش کسی بازگو نکنم ولی زمانی که برای ثبت به دفتر هیات فوتبال رفتم متاسفانه متوجه شدم که برخی بازیکنان حتی مبلغ قراردادشان بیشتر از چیزی بود که این آقایان عنوان کرده بودند. این مساله نشان از این دارد که بازیکنان بیرونی ارزششان بیشتر از بازیکنان داخلی است.
                  وی تصریح کرد: چیزی که بیش از همه من را آزار می دهد، تناقض گویی های این آقایان بود که علیرغم مشکل شدید مالی که گریبانگیرم بود و احتیاج مبرم هم به این پول داشتم ولی خودشان علاقه ای به حل این مساله نشان ندادند.
                  بازیکن سابق تیم استقلال تهران به ایسکانیوز گفت: با وجود صداقتی که در گفتار داشتم ولی در عین ناباوری از صداقت من سوء استفاده کردند و باعث شدند که من از استقلال و هواداران جدا شوم.
                  صادقی اضافه کرد: شاید باورتان نشود ولی برخی هواداران به من اس ام اس می دادند که برای ماندنم در تیم نذر کرده اند و این اشک من را در می آورد که چرا برخی آقایان نمی خواستند که من در استقلال بمانم.
                  وی با اشاره به پیشنهادهایی که از دیگر تیم های مطرح لیگ برتری داشته، دلیل پیوستنش به تیم مس کرمان را چنین بازگو می کند: دلیل من برای پیوستن به این تیم، حضور مظلومی بازیکن و مربی سابق تیم استقلال بود و تا زمانی که در این تیم هست به هیچ وجه تصور نمی کنم که از استقلال جدا شده ام.
                  بازیکن تیم مس کرمان تصریح کرد: درست است که برای یک فصل از این تیم جدا شده ام ولی پیوند من با استقلال، پیوند قلبی بوده و کسی نمی تواند سال ها خاطره ای که با این تیم داشته ام را از من بگیرد و مطمئنا اگر این آقایان نخواهند ریشه ام را بخشکانند فصل بعد دوباره برای استقلال بازی خواهم کرد.
                  صادقی درخصوص تیم مس افزود: امیدوارم حالا که جزء این تیم شده ام و با تلاشی که می کنم جزء بهترین های این تیم بوده و به هدفی که آن هم فقط رسیدن به تیم ملی است با این تیم دست پیدا کنم.
                  وی درخصوص حرف و حدیث ها مبنی بر اختلافش با قلعه نویی سرمربی تیم استقلال تهران به ایسکانیوز گفت: این حرف ها تماما کذب محض است. حالا که این بحث پیش آمده بهتر است که این را هم اضافه کنم در زندگی شخصی و فوتبالی ام دو نفر نقش بسزایی داشتند و آن هم یکی قلعه نویی بوده و یکی هم پدرم.
                  بازیکن تیم مس کرمان اضافه کرد: باور کیند که درخصوص قرارداد به قلعه نویی گفتم که حاضرم با شما 10 ساله قرارداد ببندم چون مدیون وی هستم و امیدوارم روزی برسد که زحمات این اسطوره را جبران کنم.
                  صادقی در مورد وضعیت تیم استقلال افزود: معتقدم با توجه به یارگیری که در فصل نقل و انتقالات جذب این تیم شده و با وجود سابقه درخشانی که تیم استقلال در ایران و آسیا دارد قهرمانی اش در لیگ برتر و آسیا دور از دسترس نخواهد بود.
                  وی با ابراز نارضایتی از عملکرد برخی آقایان که باعث جدایی اش از استقلال شده اند به ایسکانیوز گفت: درست است که هم از استقلال و هم از آسیا دور شده ام ولی با همه این اوصاف اگر بتوانم، برای تماشای تمام بازی های این تیم به استادیوم می آیم.
                  ESTEGHLAL:

Comment

parviz mazloomi apparently is not happy with ghalenoi. mazloomi who had a good season with abumoslem last year and made TM B champions was thinking he would become esteghlals next coach but ghalenoi came instead and apparently through lobby.

last year, mazloomi and ghalenoi were very supportive of each other. ghalenoi chose mazloomi as TM B coach and often spoke highly of him, but now, apparently, the 2 are not good with each other.

مظلومي عليه قلعه*نويي...

Jul 12,2008 ParsFootball News Agency

آنهايي كه سال گذشته تابستان به همراه تيم ملي به مالزي رفته بودند، هرگز نمي*توانستند تصور كنند يك*سال بعد رابطه بين سرمربي تيم ملي، امير قلعه*نويي و پرويز مظلومي، سرمربي تيم ملي ب و البته يكي از كمك*هاي امير در تيم ملي، چنين به تيرگي بگرايد.
                    مظلومي بعد از فصل موفقي كه در ابومسلم داشت، در انتظار سرمربيگري استقلال بود اما قلعه*نويي از راه رسيد و اين پست را به*خود اختصاص داد. اتفاقي كه باعث دلخوري شديد مظلومي شده است.
                    پرويزخان كه بعد از مربيگري در صبا*باتري و جدايي از اين تيم به نفت رفت و موفق به صعود به ليگ*برتر نشد، توسط امير قلعه*نويي به*عنوان سرمربي تيم ب انتخاب شد تا با قهرماني در مسابقات غرب آسيا براي خود اعتبار مجددي كسب كند و نام خود را به*عنوان يك سرمربي مطرح جا بيندازد.
                    اما همان طور كه گفتيم ماجراي استقلال و حقي كه مظلومي تصور مي*كند مال خودش است، سوءتفاهماتي را بين اين دو به*وجود آورده و باعث دلخوري*هاي شديد دوطرفه شده است. اين در حالي است كه پارسال اين موقع رابطه اين دو بسيار خوب بود و حتي قلعه*نويي در گفت*وگوهاي دوستانه و غير*رسمي از مظلومي به*عنوان يكي از معدود مربيان ايراني كه واقعا كار خود را بلد است نام مي*برد.
                    در ماه*هاي گذشته مظلومي چندين*بار درمصاحبه*ها عليه قـلـعه*نويي موضع گرفته و در آخرين اقدام با اميرحسين صادقي بازيكن جدا*افتاده استقلال قرارداد بسته است كه اين اتفاق آخري اين تيرگي را بين اين دو بيشتر كرده است. البته قلعه*نويي همچنان در مورد پرويز*خان حرفي نمي*زند اما آن مصاحبه و آن تيتر كه اگر من هم لابي داشتم سرمربي استقلال مي*شدم، هرگز از ذهن او بيرون نخواهد رفت.
                    ESTEGHLAL:

Comment

Agha Yashar;

Dastat dard nakooneh. I don't have time to read Iranian papers, coming here, get updated about our beloved Blue. Tried to rep, but it said, have to spread the rep around before giving it to you.

Sorry to see Sadeghi left. He truly loved SS. Guess teh god damn money eventually creates these kind of stuff. Why X got that much when I get so much. As much as I love Sadeghi for his love for SS, but our defense this year still can do well without him (and this doesn't mean him leaving isn't a loss for SS).
                      However the big issue is if Jabbari comes back and sign with us and how our forward line will perform. I really don't see what GN sees in Alizadeh. They let Bayatinia go and kept Alizadeh?
                      "When I see the good in you, you get motivated, feel good about yourself and that creates synergy. It creates an environment where everybody can work better together. I think in the Iranian culture it becomes very ordinary to always see the bad in each other."
                      Afshin Ghotbi ( Former TM Head Coach)

Nasser Hejazi was the Takhti of our football.
                      Mohammad Panjali (Former PP and TM Captain)
                      sigpic

Comment

Esteghlal is travelling to Istanbul tomorrow for a 10 day camp. they'll most likely play few european teams and a turkish team.

آبي*پوشان دوشنبه به تركيه مي*روند
                        استقلال در 100 كيلومتري استانبول اردو مي*زند

تيم فوتبال استقلال تهران دوشنبه بعدازظهر عازم تركيه مي*شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كاروان تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 4 بعدازظهر فردا (دوشنبه) از طريق فرودگاه امام خميني(ره) عازم تركيه مي*شوند.

تيم استقلال مدت يك هفته در گراند هتل ازميت واقع در 100 كيلومتري استانبول اقامت داشته و به احتمال زياد با تيم*هاي اروپايي حاضر در ايل كمپ و يك تيم تركيه*اي ديدارهاي تداركاتي را برگزار مي*كند.

تيم استقلال روز سوم مرداد به تهران بازمي*گردد.

Comment

[QUOTE=Kaveh;1046008]Esteghlal is travelling to Istanbul tomorrow for a 10 day camp. they'll most likely play few european teams and a turkish team.
                          آبي*پوشان دوشنبه به تركيه مي*روند
                          استقلال در 100 كيلومتري استانبول اردو مي*زند
                          تيم فوتبال استقلال تهران دوشنبه بعدازظهر عازم تركيه مي*شود.
                          به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كاروان تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 4 بعدازظهر فردا (دوشنبه) از طريق فرودگاه امام خميني(ره) عازم تركيه مي*شوند.
                          تيم استقلال مدت يك هفته در گراند هتل ازميت واقع در 100 كيلومتري استانبول اقامت داشته و به احتمال زياد با تيم*هاي اروپايي حاضر در ايل كمپ و يك تيم تركيه*اي ديدارهاي تداركاتي را برگزار مي*كند.
                          تيم استقلال روز سوم مرداد به تهران بازمي*گردد.
                          [/QUOTE

I will be in Istanbul on Wed. I try to find out where this place is, maybe I go and watch their practice. My nephew is a die hard blue fan too, I take him there too. It will be a dream coming true for him. Anybody who is familiar with Turkey can tell me where this ezmit hotel is what is teh city name?

Boy am I lucky or what?
                          "When I see the good in you, you get motivated, feel good about yourself and that creates synergy. It creates an environment where everybody can work better together. I think in the Iranian culture it becomes very ordinary to always see the bad in each other."
                          Afshin Ghotbi ( Former TM Head Coach)

Nasser Hejazi was the Takhti of our football.
                          Mohammad Panjali (Former PP and TM Captain)
                          sigpic

Comment

OMG, that'll be great, maybe you could get some interviews and photos as well. good luck and enjoy your journey.

Comment

khahesh ali agha! enjoy the trip and make sure u ask ghalenoi about the GK situation and DM situation that we have limited players in.

and ofcourse, alizadeh

thanx for the news kaveh, esteghlal officials had said they would sign their last player by sunday (today) before leaving to turkey. im waiting for some good news today, hopefully
                              ESTEGHLAL:

Comment

any news about jabbari? haji was saying he'll be the last player to sign.

Comment

Working...
                                X