Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

صحبتهای بازیکنان استقلال بعد از برد 0-13 مقابل ذرت کاران !

محمد محمدى: بازیکنان ذرت کاران جسارت بالایى داشتند

محمد محمدى دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: قبل از بازى با الاهلى عربستان به دیدار مس کرمان خواهیم رفت و با بردى که مقابل این تیم کسب مى کنیم با روحیه بهترى راهى عربستان مى شویم. وى درخصوص بازى مقابل ذرت کاران اظهارداشت: خوشحالم که توانستم در این بازى به میدان بروم. بعد از باخت در دربى شرایط خوبى نداشتیم و این برد در بهترین شرایط براى تیم ما اتفاق افتاد.او درخصوص حضور اندک هواداران استقلال در این دیدار تصریح کرد: هواداران همیشه همراه ما هستند و به نظر من حضور کم شاید به دلیل حساس نبودن بازى و برگزارى مسابقه در بین هفته بود.محمدى ادامه داد: دیدار بعدى ما در جام حذفى بااستیل آذین است. شرایط جام حذفى با لیگ برتر فرق مى کند. خوشبختانه ما در لیگ برتر در هر ۲ بازى خود مقابل این تیم پیروز میدان بودیم. استیل آذین مهره هاى خوبى دارد و نباید مقابل این تیم دچار اشتباه شویم. به امید خدا در جام حذفى هم مقابل استیل آذین پیروز مى شویم.دروازه بان استقلال در خصوص صحبت مربى ذرت کاران که گفته بود داور استقلالى بود، خاطرنشان کرد: به هر حال او هم مربى تیمش بوده و در مصاحبه نظر خودش را گفته است. من بازیکن هستم و در جایگاهى نیستم که بخواهم درمورد مربى این تیم صحبت کنم.وى در مورد شرایط تیمش تأکید کرد: با برد پرگلى که مقابل ذرت کاران به دست آوردیم از شرایط روحى و روانى خوبى برخوردار هستیم و با آمادگى کامل به دیدار مس کرمان خواهیم رفت. به امید خدا در این مسابقه هم پیروز مى شویم. این بازى قبل از دیدار ما با الاهلى عربستان است و مى توانیم با بردى که در مقابل این تیم بدست آوریم با روحیه بهترى راهى عربستان شویم.محمدى در خاتمه درخصوص بازى کردنش مقابل مس کرمان گفت: من سعى مى کنم تمریناتم را به خوبى انجام مى دهم اما بازى کردنم مقابل مس به نظر کادر فنى بر مى گردد.

برهانى: باید به ذرت کاران به خاطر بازى جوانمردانه تبریک گفت

آرش برهانى مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: نیازى به چند برد داریم تا از بحران خارج شویم. وى اظهارداشت: بازى خوبى را مقابل ذرت کاران به نمایش گذاشتیم و توانستیم یک برد قاطع را بدست بیاوریم.او ادامه داد: باید به تیم ذرت کاران تبریک گفت که به دنبال ضد فوتبال نرفت و فکر مى کنم اگر آنها همین منوال را ادامه دهند در آینده اى نزدیک به تیم خوبى تبدیل خواهند شد.برهانى در مورد گلزنى خود در این دیدار افزود: خدا را شکر توانستم بعد از مدتها براى استقلال گلزنى کنم. امیدوارم این روند را در لیگ هم ادامه دهم.وى در مورد شرایط تیم استقلال تصریح کرد: فکر مى کنم این پیروزى خیلى به ما کمک کرد تا بتوانیم از شرایط بحرانى خارج شویم. ما نیاز به به چند برد داریم تا بتوانیم به وضعیت خود در جدول سر و سامان دهیم.برهانى در پایان گفت: امیدوارم هواداران همچنان از ما حمایت کنند تا از نظر روحى بهتر شده و نتایج بهترى کسب کنیم.

هادى شکورى: هدفمان قهرمانى در جام حذفى است

هادى شکورى مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: با شرایطى که در حال حاضر در لیگ داریم باید در جام حذفى تمام بازیهایمان را با بردپشت سر بگذاریم تا بتوانیم سهمیه آسیا را کسب کنیم. وى اظهارداشت: براى بازیکنان تفاوتى نداشت که مقابل چه تیمى بازى مى کنند همه بچه ها عزمشان را جزم کرده اند که در جام حذفى همه بازیها را با برد پشت سر بگذارند.او درخصوص گلزنى اش در این بازى تصریح کرد: دوست داشتم در این بازى گلزنى کنم که خدا را شکر این اتفاق افتاد اما در آن صحنه دچار مصدومیت شدم که خوشبختانه اتفاق خاصى نبود. ضمن اینکه باید بگویم در پست جدیدم کاملا جا افتاده ام و کادر فنى از عملکردم راضى است.شکورى درخصوص دیدار بعدى این تیم با استیل آذین در جام حذفى تأکید کرد: استیل آذین تیم خوبى است. مابازیهایمان را در لیگ برتر مقابل این تیم با پیروزى پشت سر گذاشتیم و آنها براى انتقام مقابل ما خواهند آمد اما ما با شرایطى که در لیگ داریم باید در جام حذفى بازیهایمان را با برد پشت سر بگذاریم تا بتوانیم سهمیه آسیا را کسب کنیم.مدافع استقلال در مورد استقبال کم هواداران خاطرنشان کرد: طبیعى بود چون ما دیروز با یک تیم ناشناس و در بین هفته بازى داشتیم و همین باعث شد که تماشاگران زیادى براى دیدن این مسابقه به آزادى نیایند اما از همان تعداد اندکى که در سرما در استادیوم حضور داشتند تشکر مى کنم و امیدوارم بتوانیم جواب محبتهاى آنها را بدهیم.شکورى درخصوص بازى تیمش مقابل مس کرمان تصریح کرد: مس تیم خوب و بزرگى است که در جام باشگاه هاى آسیا هم حضور دارد اما این بازى قبل از دیدار ما با الاهلى است و به امید خدا ۳ امتیاز بازى با مس را بدست مى آوریم تا با روحیه اى خوب به عربستان برویم.

امیرآبادى: بازوبندکاپیتانى برایم خوش یمن بود

مهدى امیرآبادى هافبک تیم استقلال گفت: این باخت چیزى از ارزشهاى ذرت کاران کم نمى کند زیرا آنها بازى جوانمردانه اى را به نمایش گذاشتند. وى اظهارداشت: بازى خوبى مقابل ذرت کاران به نمایش گذاشتیم و توانستیم یک برد پرگل را بدست بیاوریم.او ادامه داد: ذرت کاران یک تیم ناشناخته و گمنام بود و توانست مقابل ما یک بازى خوب به نمایش بگذارد. خوردن ۱۳ گل چیزى از ارزشهاى آنها کم نمى کند.امیرآبادى در مورد شرایط استقلال تصریح کرد: بعد از بازى مقابل پرسپولیس در شرایط خوبى بسر نمى بردیم و فکر مى کنم این برد به ما کمک مى کند تا بتوانیم در ادامه نتایج بهترى کسب کنیم.وى در مورد کاپیتانى خود در این دیدار افزود: خدا را شکر بازوبند کاپیتانى برایم خوش یمن بود و توانستیم یک پیروزى خوب را بدست بیاوریم.امیرآبادى در پایان گفت: تلاش مى کنیم در دیدار هفته آینده مقابل مس کرمان هم به پیروزى برسیم.

منبع
    sigpic

Comment

روانخواه يك ماه و نيم در آلمان مى ماند

اميدرضا روانخواه در هفته هاى آتى به آلمان سفر مى كند تا پاى مصدوميش را زير تيغ جراحى قرار دهد. اين بازيكن به مدت يك ماه و نيم در آلمان اقامت خواهد داشت تا دوران مداواى خود را در اين كشور سپرى كند. در اين بين قرار است روته مولر پذيراى روانخواه باشد و تداركات لازم را جهت مداواى او مهيا كند. البته روانخواه به مدت ۸ ماه نمى تواند براى استقلال بازى كند و به اين دليل نام او از فهرست آسيايى هاى استقلال حذف شد.

منبع
      sigpic

Comment

2 هفته ديگر تمرين*هايم را شروع مي*كنم
        مجتبي جباري: منتظر بازگشت من *باشيد...

مجتبي جباري به پايان دوران مصدوميت خود نزديك مي*شود و اين خبري خوش براي مجموعه استقلال خواهد بود. مرفاوي به زودي در ميدان زوج موفق سال قبل يعني جباري- جانواريو را خواهد ديد.

به نظر تو استقلال در دربي عملكرد خوبي داشت؟
        **استقلال بازي خوبي به نمايش گذاشت. بچه*ها بازي را خيلي خوب شروع كردند و همه چيز را در كنترل داشتند اما بعد از گل پرسپوليس، شرايط روحي 2 تيم برعكس شد و پرسپوليس آرام آرام شكل گرفت و در نهايت در يك موقعيت شوت گل دوم را زدند.

قطعا شكست ناراحت كننده*اي براي تو بود.
        **مگر مي*شود من ناراحت نشوم؟ گفتم كه استقلال خيلي خوب بازي كرد و موقعيت هم داشت. مي*توانستيم برنده باشيم اما شرايط طور ديگري رقم خورد. فكر نمي*كردم استقلال به پرسپوليس ببازد.

به نظرت مظفري*زاده تاثيري در نتيجه داشت؟
        ** داوري بد نبود. در كل قضاوت عادلانه*اي داشت. فكر مي*كنم چند صحنه آخر كه استقلالي*ها دوست داشتند به دروازه نزديك شوند و يكسري برخوردها صورت گرفت، در ذهن طرفداران مانده اما من صحنه آهسته آنها را نديدم كه خطا هست يا نه.

جاي تو در اين بازي خيلي خالي بود، راستي كي برمي*گردي؟

** **خيلي دوست داشتم در دربي بازي كنم. دلم براي فوتبال تنگ شده اما 2 هفته ديگر به تمرين*ها برمي*گردم و كارم را دوباره شروع مي*كنم.

فكر مي*كني استقلال در جام باشگاه*هاي آسيا بتواند موفقيتي كسب كند؟

* بايد تلاش كنيم تا ناكامي سال گذشته را جبران كنيم. خيلي سخت است. همه رقيبان با برنامه ريزي مي*آيند. بايد در جام باشگاه*ها خيلي بهتر از اين باشيم تا به موفقيت برسيم.

اگر دو هفته ديگر برگردي مي*تواني استقلال را در جام باشگاه*هاي آسيا همراهي كني؟

**بله، حتما. منتظر بازگشت من باشيد.

--- منبع ---
        sigpic

Comment

Barobax Yekam Bishtar Active bashid inja lotfan lool , I try my best to keep the threads alive sometimes but I need your support also
          sigpic

Comment

بازى استقلال- استيل آذين در جام حذفى از هفتم به نهم اسفند موكول شد

سازمان ليگ با درخواست استقلال مبنى بر تعويق زمان ديدار با استيل آذين در جام حذفى موافقت كرد. پيش از اين زمان اين بازى ۷ اسفند اعلام شده بود اما با توجه به اينكه آبى ها ۶ اسفند از عربستان بازمى گشتند، انجام اين ديدار در تاريخ اعلام شده عملى نبود كه پس از اعتراض باشگاه استقلال اين بازى ۲ روز به تعويق افتاد تا در نهايت آبى ها در تاريخ ۹ اسفند به مصاف استيل آذين بروند. آنها بعد از بازگشت از عربستان ۳ روز فرصت دارند تا خود را مهياى اين ديدار كنند.

--- منبع ---
            sigpic

Comment

تمرين استقلال بدون غايب، تماشاگر و خبرنگار برگزار شد

آبى هاى پايتخت روز گذشته تمرين سخت و پرفشارى را در دستگردى دنبال كردند تا خود را مهياى بازى با مس كرمان كنند. تمرين استقلال ساعت ۱۵ انجام گرفت.

بدون تماشاگر و خبرنگار
              با تصميم كادر فنى استقلال اين تمرين پشت در هاى بسته انجام گرفت تا حضور تماشاگر و خبرنگار در آن ممنوع باشد. مرفاوى هدف خود از اجراى اين تصميم را لو نرفتن تاكتيك و تركيب تيمش براى بازى با مس عنوان كرد.

جبارى ۲۰ دقيقه دويد
              مجتبى جبارى كه به تازگى تمرينات خود را با استقلال آغاز كرده، ديروز حدود ۲۰ دقيقه دور زمين دويد و بعد زير نظر دكتر نوروزى مشغول به تمرين شد. به گفته دكتر نوروزى؛ وى تا ۲ هفته به انجام كارهاى قدرتى و سرعتى مى پردازد.

بدون غايب
              تمرين ديروز استقلال بدون غايب انجام گرفت تا تمام شاگردان مرفاوى در دستگردى حضور داشته باشند. با رفع مصدوميت كوشكى، بيك زاده و حيدرى و رسيدن جبارى به تمرينات، تعداد غايبان استقلال از اين پس كم خواهد بود.

مرفاوى: بى حاشيه، به فكر برد باشيد
              صمد مرفاوى مطابق هر روز با شاگردانش صحبت كرد. او در اين تمرين ۵ دقيقه با استقلالى ها حرف زد و از آبى پوشان خواست بدون حاشيه و يكدل و متحد فقط به فكر پيروزى مقابل مس باشند.

شرح تمرين
              پس از ۷ ، ۸ دقيقه دويدن دور زمين، استقلالى ها در ۲ قالب نارنجى و آبى فوتبال تاكتيكى را پشت سر گذاشتند. آن ها شوت از راه دور و سانتر از جناحين را مرور كردند. در اين تمرين سختگيرى مرفاوى زياد بود و استقلالى ها با انگيزه بالا خود را آماده مى كردند. در تمرين امروز استقلال حضور تماشاگر و خبرنگار ممنوع نيست و آن ها اجازه ورود به دستگردى را دارند.

--- منبع ---
              sigpic

Comment

pouria hamayatat mikonim

Comment

^ Ghorbaneeeeeeeeeeeeeeet jigar
                  sigpic

Comment

Mokhlesam,

Full squad except for Jabbari and Koushki and Ravankhah will travel to Jeddah tomorrow.

Comment

بدشانسی صمد پيش از بازي با الاهلي
                      عمران*زاده و امیرآبادی مصدوم شدند

ورزش > فوتبال داخلی - این هم از بدشانسی صمد مرفاوی است که در تمرینات این تیم در عربستان دو مدافعش مصدوم می شوند.
                      حنیف عمران زاده و مهدی امیرآبادی در تمرینات استقلال در جاده با مصدومیت رو به رو شدند و پزشک این تیم در تلاش است تا این دو بازیکن را برای دیدار با الاهلی آماده کند.
                      عمران زاده از ناحیه پا با گرفتگی عضله روبه رو شده و مهدی امیر آبادی نیز با ضرب دیدگی زانو یک جلسه تمرینی را از دست داد.البته قرار است دکتر نوروزی امروز از این دو بازیکن تست پزشکی بگیرد تا میزان مصدومیت آنها مشخص شود.
                      این در حالی است که مرفاوی از پزشک استقلال خواسته تا هر طور شده شرایط حضور عمران زاده در ترکیب استقلال را فراهم کند.

So Most Probably were going to miss Omranzadeh and Amirabadi For the game
                      sigpic

Comment

so if we have no beykzadeh and no amir-abadi whos going to play LB???

for this game i think we should use the three back system, as our defenders are already familiar with it.
                        Bookmark the PFDC Calendar for TM & WCQ games
                        http://sites.google.com/site/pfdccalendar/
                        [Click on a game to see detailed description including time]
                        Villa + Messi =

Comment

^ I don't know I remember Ghalenoi came up with this Formation once and it didn't work really well !
                          sigpic

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
                            ^ I don't know I remember Ghalenoi came up with this Formation once and it didn't work really well !
                            i know, but wat r we going to do?
                            put a player who has never played left back as a left back?? that would make our left side weak, and a place where alahli can take advantage of.

i rather play 3-5-2 like we did with ghalenoie since our players have experience with that formation.
                            Bookmark the PFDC Calendar for TM & WCQ games
                            http://sites.google.com/site/pfdccalendar/
                            [Click on a game to see detailed description including time]
                            Villa + Messi =

Comment

Beykzadeh will make it. Only fcked up thing is that Omranzadeh is out. We need this guy BADJOORI. He is our 2nd Pirooze Ba taasob

Comment

Congrats guys, this was indeed one of the sweetest wins of the recent years, I enjoyed the final whistle by the ref to the max and jumped up every single time Esteghlal scored, this kind of made up for some of the bitter losses we incurred against the Saudis last year, they say revenge is sweet!

Hopefully Esteghlal and all our teams keep up the good work and win all their matches in their group stages. Although I really hope Marfavi reconsiders his defensive attitude and game plan, he needs to give up all defense tactic once his team scores and take the lead, afterall that's how we beat you guys a few weeks ago!

Amiarabadi needs to take some long time off, he's been a huge liability for Esteghlal lately!
                                Go Esteghlal, make us proud in Asia!

Comment

Working...
                                X