Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

احتمال حضورخسرو حيدري در سپاهان

خسرو به استيل آذين700 ميليون پيشنهاد داده بود

خسرو حيدري يكي از ستاره*هاي دو فصل گذشته استقلال قراردادش با اين تيم تمام شده و مثل جان واريو بازيكن آزاد است.
    او نيز همانند ستاره برزيلي استقلالي*ها مورد علاقه امير قلعه*نويي قرار دارد و حتي بارها در مصاحبه*هاي اين خود از خسرو حيدري به عنوان بازيكني حرفه*اي ياد كرده كه بايد حرفه*اي*گري را به توره ياد بدهد. همين علاقه قلعه*نويي كافي است تا خسرو حيدري گزينه اين مربي براي سپاهان باشد.
    پيش از اين حيدري پيشنهادي 700 ميليوني به استيل آذين داد كه اين باشگاه پيشنهاد ستاره آبي*ها را نپذيرفت، اما وقتي پاي سپاهان و امير قلعه*نويي در ميان باشد، حيدري به آنها تخفيف دهد و در كنار مربي*اي كار كند كه او را هم از نظر اخلاقي و هم از نظر فني قبول دارد، باشگاه استقلال تلاش زيادي مي*كند تا بتواند ستاره راست پاي تيمش را حفظ كند،* اما تاكنون اين بازيكن پاي مذاكره با استقلال ننشسته است.
    منبع
    sigpic

Comment

what a sh!t season it's going to be, Mostafa Salehi Nejad? are you freaking kidding me?!

Comment

Salehi Nejad is not bad imo.

But if they let Heydari go as well, then...
        Persian Pride running through my veins!

Esteghlal for life!!

Comment

Ashtiani elaahi bemiri ba in team bastanet...

Comment

Finally a Good New But We Don't know who are the players yet

ستاره سپاهان در راه استقلال
            پیوستن ستاره برزیلی استقلال به سپاهان اصفهان برای مدیران و طرفداران این تیم بسیار سنگین آمده است یه همین دلیل مدیران استقلال تصمیم گرفته اند با جذب یکی از ستارگان زردپوشان اصفهانی جوای محکمی به خرید جانواریو توسط این تیم بدهند. شنیده ها حاکی از آن است که مدیران استقلال با این ستاره سپاهانی به توافقات اولیه رسیده اند ولی ستاره تصمیم گرفته برای آخرین بار بر سر رقم قرارداد خود با مدیران اصفهانی به مذاکره بنشیند هرچند که بعید است توافقی حاصل شود. باید منتظر پیوستن ستاره سپاهان به استقلال طی روزهای آینده بود مگر آنکه استیل آذین وارد این جنگ 2طرفه شود
            منبع
            sigpic

Comment

کريميان: اگر در سپاهان نمانم، به پيشنهاد استقلال فکر مي کنم
              مهدی کریمیان در خصوص وضعیت قراردادش با سپاهان اظهارداشت: قرارداد من با سپاهان تمام شده است. قبل از بازی با پرسپولیس نشستی با آقای ساکت داشتم و پیشنهادم را به آنها دادم. ماحتی پیش*نویس قرارداد را هم نوشتیم اما فردا جلسه*ای با ساکت خواهم داشت تا در نهایت تصمیم نهایی مشخص شود.
              وی در خصوص اینکه گفته می*شود او مبلغی 2 برابر قرارداد قبلی*اش از سپاهان خواسته،* اظهارداشت: بحث 2 برابر نیست. من رقمم را اعلام کرده*ام و حالا در انتظار جلسه فردا هستم تا تکلیفم روشن شود.
              کریمیان در پایان در خصوص مذاکره*اش با استقلال بعد از پیوستن جان*واریو به سپاهان گفت: وضعیت من با سپاهان ربطی به آمدن جان*واریو ندارد.
              اگر با باشگاه به توافق برسم همین جا می*مانم و اگر نشود به سایر پیشنهاداتم فکر می*کنم. مذاکراتی نیز با استقلال داشته*ام و اگر در سپاهان نمانم به استقلال فکر می*کنم. با این حال وضعیت من با سپاهان هنوز 50-50 است.
              sigpic

Comment

Best news in the past year or so:

I was an atheist until I realized I am GOD.

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
                  کريميان: اگر در سپاهان نمانم، به پيشنهاد استقلال فکر مي کنم
                  مهدی کریمیان در خصوص وضعیت قراردادش با سپاهان اظهارداشت: قرارداد من با سپاهان تمام شده است. قبل از بازی با پرسپولیس نشستی با آقای ساکت داشتم و پیشنهادم را به آنها دادم. ماحتی پیش*نویس قرارداد را هم نوشتیم اما فردا جلسه*ای با ساکت خواهم داشت تا در نهایت تصمیم نهایی مشخص شود.
                  وی در خصوص اینکه گفته می*شود او مبلغی 2 برابر قرارداد قبلی*اش از سپاهان خواسته،* اظهارداشت: بحث 2 برابر نیست. من رقمم را اعلام کرده*ام و حالا در انتظار جلسه فردا هستم تا تکلیفم روشن شود.
                  کریمیان در پایان در خصوص مذاکره*اش با استقلال بعد از پیوستن جان*واریو به سپاهان گفت: وضعیت من با سپاهان ربطی به آمدن جان*واریو ندارد.
                  اگر با باشگاه به توافق برسم همین جا می*مانم و اگر نشود به سایر پیشنهاداتم فکر می*کنم. مذاکراتی نیز با استقلال داشته*ام و اگر در سپاهان نمانم به استقلال فکر می*کنم. با این حال وضعیت من با سپاهان هنوز 50-50 است.

januario,karimian, navidkia and jamshidian all have to fight for 2 spots which means that probably karimian will be benched.
                  ofcourse he cant replace januario for us, noone can, but still, he is better than nothing, specially with all the midfielders being bought by other clubs. there arent many options left except for mobali since it seems ali daei and mohd nouri are also reaching an agreement. i doubt even mobali will come to us with other clubs paying better contracts and us not even having a coach and now maybe not even a ceo!! wat a disaster!
                  Originally posted by siavasharian
                  ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
                  بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

i have a bad feeling for us next season especially in acl
                    sigpic

Comment

قريب در آستانه مديرعاملي استقلال

از حسين قريب به عنوان جدي ترين گزينه جانشيني واعظ نام برده مي شود

سايت گل ـ* پس از استعفاي واعظ آشتياني گمانه*زني براي جانشيني او در رسانه*هاي مختلف بالا گرفته است و گفته مي*شود شانس محمدحسين قريب براي نشستن روي صندلي مديريت استقلال بيشتر از سايرين است.
                      قريب يك بار مديريت در استقلال را تجربه كرده است و توانست اين تيم را در ليگ برتر قهرمان كند. در صورت حضور اين مدير در استقلال تلاش خواهد كرد تا مربي دلخواهش يعني امير قلعه*نويي را روي نيمكت استقلال بنشاند

منبع
                      sigpic

Comment

جزئیات مذاکرات هیات مدیره استقلال در حضور سعیدلو فاش شد !

همه می خواهند بدانند که دقیقا چه مکالماتی بین دکتر سعید لو با اعضای هیات مدیره استقلال رقم خورد که در نهایت منجر به استعفای برخی از اعضای هیات مدیره استقلال شد.

به گزارش ایپنا، در دیدار آقایان سعیدلو و زریبافان با اعضای هیات مدیره استقلال واعظ صحبتهای رسمی را شروع می کند. حرفهای واعظ قریب به 45 دقیقه به درازا کشید و گویا در میان آشتیانی از مشکلات کفاشیان، عزیر محمدی، قلعه نویی و حتی قریب(!) صحبت می کند و یک به یک مشکلات استقلال با اینها را بر می شمارد و در انتها حرفهایش را اینگونه جمع می کند که ما به پول احتیاج داریم و اگر نمی توانید پول کافی به ما بدهید من نمی توانم بمانم و به بخش خصوصی می روم!

نفر بعدی که به حرف می آید آقای دانشجو است و ایشان هم مسائل و مشکلات مالی را بیان می کنند و تاکید می کنند که بدون کمک فوری و کافی سازمان نمی توان کارکرد.

نفر سوم نفریه است که او هم حرفهایش دقیقا مشابه 2 نفر قبلی است. ضمن اینکه آقای انصاری هم استعفایش را نوشته بود و به آقای آشتیانی داده بود که ایشان هم متن استعفا را برای آقای سعیدلو خواندند!

در این میان باید گفت تنها امیدوار رضایی بود که مباحث را به شکلی که دیگران به صورت مشابه هم مطرح کردند، مطرح نکرد و ظاهرا بر این باور نبود که اگر پول نباشد نمی ماند.

در این زمان بود که جناب آقای سعیدلو به حرف آمد که گوشه ای از حرفهای ایشان به نظر شما می رسد:

اینجا یک باشگاه مردمی است و وظیفه همه ما خدمتگذاری به جمهوری اسلامی ایران است! کسی که اینجا پست دارد باید خوشحال باشد چرا که منتی بر مردم نیست و فقط بحث، بحث خدمتگذاری است. من فکر می کنم کار نشد ندارد به ویژه در باشگاه بزرگی همچون استقلال!

سعید لو در ادامه می افزاید: من حداکثر بتوانم 40 درصد از هزینه ها را تقبل کنم و فکر می کنم بودجه باشگاه استقلال در حدود 8 میلیارد تومان در سال است. ضمن اینکه من رئیس مجمع استقلال هستم ( از اینجا به بعد آقای زریبافان که پیش از این رئیس مجمع استقلال بود و این حکم را از آقای علی آبادی گرفته بود کم کم به بهانه جلسه دیگر از این جلسه خارج شد) و حتی می توانم این باشگاه را اجاره بدهم و بابت آن پول هم بگیرم. در ضمن باید برنامه 3 ساله شما را ببینم که هدف نهایی باشگاه دقیقا چیست و برای نیل به آن چقدر پول لازم است.

گویا واعظ در این میان از برنامه ای که هفته گذشته ارائه کرده، حرف می زند که سعیدلو در پاسخ برنامه بلند مدت با تمامی جزئیات را طلب می کند که هر سال دقیقا کدام جام باید برای استقلال و هواداران آن به ارمغان بیاید!

از اینجا به بعد بحث بر سر مسائل مالی بالا می گیرد اما در نهایت سعیدلو زیر بار نمی رود و تاکید می کند که می توانم باشگاه را اجاره بدهم! از آن سو واعظی هم گویا حرف از رفتن به بخش خصوصی به میان می آورد و جلسه به همین شکل خاتمه می یابد.

با این حرفها باید گفت هیات مدیره استقلال (منهای امیدوار رضایی که استقلالش را حفظ کرد) توپ را به زمن سعید لو انداخت. حالا سعیدلو باید یا با استعفا مخالفت کند یا (امروز روی سایت تربیت بدنی اعلام می شود و این یعنی یا استعفای کتبی می رسد و موافقت می شود یا استعفای کتبی نمی رسد و سعید لو برکنارشان می کند!) اما حرف نهایی این است:

آیا مسئولین تنها تا زمانی که پول هست باید مدیریت کنند و هرگاه کار گره خورد و سخت شد باید دم از رفتن بزنند؟

توضیح ضروری: آنچه در چند خط بالا خواندید شنیده های مختلف از منابع مختلف است که اکثر آنها با هم یکی بوده است اما ما در جلسه حضور نداشته ایم که تمامی حرفهای بدون تغییر نوشته شده باشد. پس پیشاپیش در صورت جا افتادن برخی حرفهای مهم یا تغییرات کوچک از آن عزیزان حاضر در جلسه عذر خواهی می کنیم و اعلام می کنیم که این حرفها ثبت سندی نیست اما شاهد داریم و منبع موثق تا دلتان بخواهد....

منبع
                        sigpic

Comment

sigpic

Comment

اميرحسين صادقي با مس به توافق اوليه رسيد!

مدافع تيم فوتبال استقلال تهران با تيم مس كرمان به توافق اوليه رسيد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اميرحسين صادقي به واسطه*ي حضور صمد مرفاوي سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران در مس، پس از مذاكره با مسوولان اين باشگاه به توافق اوليه براي پيوستن به اين تيم كرماني رسيد.

صادقي پس از حاصل شدن اين توافق وارد كرمان شد و اكنون مشغول مذاكرات نهايي با فتح*ا... نژادزماني مديرعامل باشگاه مس است.

شیرزاد: فردا به هیات فوتبال می روم و قراردادم را ثبت می کنم

هافبک جدید تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مشکلی نیست و من فردا به هیات فوتبال می روم تا قراردادم را ثبت کنم.

افبک جدید تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مشکلی نیست و من فردا به هیات فوتبال می روم تا قراردادم را ثبت کنم.

"جواد شیرزاد" در گفتگو با خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، در خصوص استعفای دسته*جمعی هیأت مدیره استقلال و بلاتکلیف بودن وضعیت خودش گفت: به هیچ عنوان در جریان این موضوع نیستم. نمی*دانم با استعفای هیأت مدیره تکلیف من چه می*شود.

وی ادامه داد: من با باشگاه قرارداد داخلی بسته*ام، ضمن اینکه دیروز با من تماس گرفته شد تا فردا قراردادم را در هیات فوتبال ثبت کنم. با این شرایط فکر می*کنم بالاخره کسی باشد که در خصوص ثبت قرارداد بازیکنانی که داخلی بسته*اند رسیدگی کند. مشکلی نیست و من فردا به هیات فوتبال می روم تا قراردادم را ثبت کنم.

منبع
                            sigpic

Comment

ديگر به استقلال و فوتبال فكر نمي*كنم!
                              واعظي*آشتياني: سعيدلو با صراحت گفت به استقلال پول نمي*دهم!

كفاشيان هنوز به بلوغ جسارت نرسيده كه درباره من حرف بزند

مديرعامل مستعفي باشگاه استقلال با اعلام استعفايش گفت: از اين پس ديگر به استقلال و فوتبال فكر نمي*كنم و هيچ اظهارنظري هم درباره*ي اين باشگاه نخواهم داشت.

اميررضا واعظي*آشتياني در گفت*وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره*ي دليل استعفاي خود از مديريت باشگاه استقلال گفت: زماني كه در سازمان تربيت بدني بودم متوجه شدم نمي*توانم با سعيدلو و تيم مديريتي جديد سازمان تربيت*بدني همكاري كنم. پيش از بازي برگشت برابر پرسپوليس هم قصد استعفا داشتم، اما در حضور سعيدلو و زريبافان گفتم مي*خواهم استعفا دهم، اما اين دو درخواست داشتند كه به دليل اينكه ممكن است اين مسئله شوكي را به تيم وارد كند اينكار را انجام ندهم. پس از اين موضوع يك ماه بعد در حضور زريبافان، سعيدلو و اعضاي هيات مديره تاكيد كردم كه مي*خواهم به كارم در استقلال پايان دهم اما اعضاي هيات مديره خواستند كه براي اينكه ممكن است اين مسئله مشكلاتي را براي تيم ما كه آن زمان در كورس بود ايجاد كند از تصميمم صرف*نظر كنم و من هم به خاطر دل هواداران و احترام به نظر هيات مديره اين كار را انجام ندادم.

وي افزود: آخرين باري هم كه اين مسئله را مطرح مي*كردم به جلسه مشترك با سعيدلو و كاشاني باز مي*گشت. در آن جلسه سعيدلو پيشنهادي كه يك*بار قبلا داده بود را دوباره خطاب به من مطرح كرد و من دوباره اين پيشنهاد را رد كردم و گفتم ديگر نمي*خواهم در استقلال بمانم. من علاقه*اي به همكاري با مديريت جديد سازمان تربيت بدني نداشتم و نهايتا پس از جلسات متعددي كه با هيات مديره داشتم و دوستان با وجود اينكه مي*دانستند تعارفي در استعفايم ندارم آن*را نمي*پذيرفتند. اگر هم تحملي بود به خاطر اين بود كه احيانا تيم در شرايط خاص قرار نگيرد. كه خوشبختانه در نهايت استقلال به مقام سوم رسيد.

آشتياني درباره*ي جلسه*ي يك*شنبه شب هيات مديره استقلال با سعيدلو گفت: گزارش جامعي را در حضور سعيدلو و اعضاي هيات مديره از وضعيت استقلال ارائه كردم. همچنين اشاره*اي به وضعيت فوتبال و وضعيت ناهنجار مديريت فوتبال داشتم و سعيدلو هم اذعان داشت كه از بسياري از مسايل ناهنجار مديريتي فوتبال اطلاع دارد. البته گفتم كه اين فوتبال شايسته همين مديران است و اگر قرار است فوتبال رشد كند به آدم*هايي نياز دارد كه برنامه*ريز و مدبر باشند. همچنين در اين جلسه من در رابطه با مسايل مالي هم صحبت كردم. سازمان تربيت بدني نزديك به 5 ماه است كه هيچ پولي به باشگاه استقلال نداده است. سعيدلو در اين جلسه صراحتا گفت كه پول ندارد و نمي*تواند به استقلال كمك كند. او همچنين به روشني گفت كه برايش مدال و قهرماني اهميتي ندارد و ترجيح مي*دهد پول ورزش را خرج ورزش همگاني كند. سعيدلو در وسط صحبت*هايش گفت كه وقتي "تيم ما" در رده دهم بود تغيير مربي داديم و بعد من متوجه شدم منظورش از تيم ما، پرسپوليس است! البته من به او متذكر شدم كه اشتباه نكنيد زماني كه كرانچار از پر سپوليس رفت اين تيم سوم بود و در نهايت پس از تغييراتي كه انجام گرفت استقلال در جايگاه پرسپوليس قرار گرفت و پرسپوليس چهارم شد.

مديرعامل مستعفي باشگاه استقلال ادامه داد: ناگفته نماند كه من براي آدم*هاي نيك كه البته تعدادشان هم كم نيست احترام قائلم. انسان*هايي كه مي*توانند تاثيرگذار باشند اما فوتبال ما اينقدر بحران دارد كه صداي آنها به جايي نمي*رسد.

آشتياني افزود: علي انصاري هم يك هفته پيش از حضور در هيات مديره استقلال استعفا داده بود و به همين خاطر در جلسه شب گذشته شركت نكرد و با عدم حضورش نشان داد كه ديگر علاقه*اي به حضور در هيات مديره استقلال ندارد. هواداران استقلال هم بدانند كه از اين پس بستن استقلال برعهده سازمان تربيت بدني است. بنده همين*جا با صراحت مي*گويم كه همكاري من، دانشجو، نفريه و انصاري با استقلال به پايان رسيده است و اگر تا اينجاي كار با اين شرايط مدارا كرديم براي اين بود كه خداي ناكرده وضعيت تيم بحراني نشود. مجموعه هيات مديره استقلال با تدبير خوبش بحران*هاي مالي را كنترل كرد و جا دارد اينجا از خدمات اقتصادي انصاري تشكر كنيم. خدماتي كه اگر وجود نداشت نمي*توانستيم به اين روند ادامه دهيم.

وي با بيان اينكه در سطح جامعه برداشت اين طوربود كه مشكلات مالي براي استقلال مشكل ساز شده است، گفت: اين برداشت حتي در كوچه و بازار و در مراجعه مردم به ما هم ديده مي*شد. البته اميدوارم اينگونه برداشت صحيح نباشد اما در جلسه يك*شنبه شب سعيدلو با صراحت گفت كه به استقلال پول نمي*دهم. ما مي *خواستيم تيم خوبي را براي فصل آينده ببنديم اما سعيدلو گفت كه بودجه ابلاغ نشده و از بند "ب" هم پولي وجود ندارد كه اين مسئله با اعتراض دوستان همراه شد. پس از اين اتفاق اعضاي هيات مديره به جز رضايي كه فردي سياسي است و مي*داند چطور تصميم*گيري كند، اتمام حجت كردند و پس از آن از استقلال استعفا دادند. البته توصيه دوستان اين بود كه من در استقلال بمانم اما در زندگي*ام هيچ وقت باور و اعتقادم را با پول و مقام عوض نكردم. كساني كه من را مي*شناسند به اين مسئله اعتراف خواهند كرد.

آشتياني خطاب به هواداران گفت: نيازي هم به گزارش عملكرد نداريم چرا كه كارشناسان و هواداران مي*توانند عملكرد هيات مديره را طي اين دو سال ارزيابي كنند. ضمن اينكه من بعيد مي*دانم با توجه به جايگاهي كه استقلال و پرسپوليس دارند و علاقه مردم به اين دو تيم محبوب جزو سياست*هاي دولت باشد كه به اين دو تيم پولي پرداخت نشود و به نظر مي*رسد بحث ندادن پول بحثي سليقه*اي است. هواداران بدانند كه من اين صحبت*ها را جهت روشن شدن افكار عمومي مطرح كردم و اين صحبت*ها تنها گوشه*اي از اتفاقاتي است كه براي تيم محبوبشان رخ داده است.

واعظي*آشتياني درباره مديريت فدراسيون فوتبال هم گفت: زماني كه در جلسه راجع به مديريت فدراسيون فوتبال صحبت كردم، سعيدلو اذعان كرد كه مديريت كفاشيان در فدراسيون فوتبال ضعيف است، اما گفت كه مگر كفاشيان را او انتخاب كرده است.

وي ادامه داد: از كفاشيان مي*خواهم كه اجازه بدهد راجع به او چيزي نگويم اگر بگويم كه قرار است چه تصميم*هايي درباره او بگيرند آن اعتبار كم باقيمانده او هم از دست مي*رود. بهتر است كه كفاشيان بيشتر از اين خودش را به چالش نكشد. در توصيف كارنامه مديريتي كفاشيان همين بس كه در مدت حضور او در فدراسيون فوتبال ما به غير از هرج و مرج و بي*برنامگي چيز ديگري نديديم. كسي مي*تواند مدعي باشد كه كارنامه موفقي داشته باشد. از كفاشيان مي*خواهم كه اجازه دهد بيشتر از اين درباره او اظهارنظر نكنم. چرا كه شايد مسايلي مطرح شود كه نه در شان و شخصيت من است و نه در شان و شخصيت او. بايد بگويم كفاشيان هنوز به بلوغ جسارت نرسيده كه بخواهد درباره من صحبت كند. با اين حال من سعي مي*كنم مدارا كنم و ديگر راجع به كفاشيان و همكاران او صحبت نكنم.
                              آشتياني در پاسخ به اين سوال كه شما گفته بوديد كه پس از رفتن من از استقلال مدير بعدي مي*تواند از ساختاري كه ايجاد شده نهايت استفاده را ببرد و آيا آينده استقلال با مدير بعدي*اش براي شما مهم است؟ گفت: براي من مهم نيست كه نفر بعدي چه كاري مي*خواهد انجام دهد او اگر فكر مي*كند كه اگر ساختاري كه ما درست كرده*ايم صحيح است مي*تواند به آن ادامه دهد، اما اگر فكر مي*كند اين رويه درست نيست مي*تواند راه ديگري را پيش بگيرد. شايد مديربعدي تمام اختيارات را به سرمربي بدهد، شايد هم دوباره همان رويه*اي را انجام داد كه ما انجام داديم.

وي افزود: براي فصل بعد با سه بازيكن جديد قرارداد بستيم و با يك هافبك درجه يك تيم ملي قرارداد داخلي بستيم كه اميدوارم نفر بعدي بتواند قرارداد اين بازيكن را قطعي كند. در بعد بين*المللي هم كارهاي زيادي انجام شد كه مي*توان به خواهرخواندگي با باشگاه*هاي بوتافوگو برزيل، الغرافه قطر و الوصل امارات اشاره كرد.

واعظي*آشتياني افزود: براي استقلال آرزوي موفقيت دارم اما بايد بگويم تاسف مي*خورم كه در فوتبال و ورزش ما تملق و چاپلوسي و نمامي*گري (سخن*چيني) حرف اول را مي*زند و اين آدم*هايي كه نقش شومن*ها را اجرا مي*كنند مي*خواهند همه جايگاه*ها را بگيرند. بايد براي مجموعه ورزش فوتبال تاسف خورد. من تصور مي*كنم كه در اين ورزش صداقت وجود ندارد و تنها بايد بر مدار صداقت اشك ريخت. مطمئن باشيد كه از اين پس حرف جديدي نخواهم داشت و ديگر درباره استقلال صحبتي نخواهم كرد.

--- منبع ---
                              sigpic

Comment

!
                                اما سازمان، مديرعامل آبى ها را انتخاب مى كند.
                                منبع ---
                                sigpic

Comment

Working...
                                X