Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

around 2 weeks before the start of the season when our team had nothing, no players, no coach, no CEO, and our team was left to itself and the fans, while other rich team were taking advantage of the situation in Esteghlal and were robbing our best players, while all the teams had been in training camps for weeks......... which one of us would've believed that we'll finish the season with 1 point behind the IPL champions? just go back and read the posts at the time. I was personally expecting our worst season ever! a season pretty similar to the season we finished 13th.

I say khaste nabashid to all of them, and only a great club like Esteghlal can manage to pull something like this.

Comment

I was an atheist until I realized I am GOD.

Comment

^
        true, at times, or lets say almost throughout the whole season, we have been harsh on mazloomi and the boys but we ended up doing much better than we expected.

however, i think our positioni n the table aflatters us and the whole table is misleading. i think this IPL was a season were all the top teams sucked, sepahan sucked in the beginning and caught up later, zobahan did welkl in beginning but sucked towards the end, perspolis sucked all year and we had a lot of ups and downs. in the end, it turned out to be a battle of teams who had all lost points and we didnt do too bad. but when u compare and see our ACL performance, i think it gives us a clearer image, that indeed, we were much weaker than wat the IPL table shows.
        Originally posted by siavasharian
        ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
        بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

Congrats to SS fans for the runner up. Considering where our team was and loosing key players to Sepahan this is still an achievement. Mr. Fattollahzadeh pulled many rabbits out of the hat with many of his signings really.

Our team plays well at least the last three four games and it seems it is going away from the mentality score one and sit back and defend mentality. These are all good.

Thank you SS board, ss coaching staff, players and club staff.

As I mentioned in the main forum, SS has 2 titles, 3 runners up and 2 third place better than any team in IPL by far. Closest rivales are Sepahan 3 titles and 1 runner up and PP with 2 titles and 2 third place.

Be proud of our beloved blues.
          "When I see the good in you, you get motivated, feel good about yourself and that creates synergy. It creates an environment where everybody can work better together. I think in the Iranian culture it becomes very ordinary to always see the bad in each other."
          Afshin Ghotbi ( Former TM Head Coach)

Nasser Hejazi was the Takhti of our football.
          Mohammad Panjali (Former PP and TM Captain)
          sigpic

Comment

so True, besides that a couple of games we let slip, even tie against Bushehr.
            "When I see the good in you, you get motivated, feel good about yourself and that creates synergy. It creates an environment where everybody can work better together. I think in the Iranian culture it becomes very ordinary to always see the bad in each other."
            Afshin Ghotbi ( Former TM Head Coach)

Nasser Hejazi was the Takhti of our football.
            Mohammad Panjali (Former PP and TM Captain)
            sigpic

Comment

Meydavoudi is going to be back

بازگشت میداودی به فوتبال از ورزشگاه انزلی
              به نقل از وب سایت رسمی میلاد میداودی
              sigpic

Comment

^ For the game vs Malavan?!

Comment

yes
                  sigpic

Comment

Beautiful Picture:

Formerly known as Persianking!
                    Follow me @
                    instagram/iranscout
                    instagram/nariman_iranscout

Comment

^^^beautiful.. danke

Comment

What I posted in the Transfers thread in Football Forum:

Originally posted by Agha Kasra
                        Nosrati: "I want to play for Esteghlal"

نصرتی: می*خواهم با تمام وجود در استقلال کار کنم

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال ، قرارداد داخلی را با استقلال بسته و به احتمال بالای 90 درصد آبی*پوش می*شود. البته محمد نصرتی با پیشنهاد تیم تراکتور هم مواجه شده اما او تصمیم خود را گرفته است. ثبات رای و ثبات نظر نصرتی در بازی*اش هم نمود دارد.

*از وضعیت حضورت در استقلال بگو.

خب من قرارداد داخلی*ام را بسته*ام و دوست دارم در این تیم به موفقیت برسم. برای بازی*های لیگ آسیا، خیلی فکرها دارم.

*کی قراردادت را ثبت می*کنی؟

منتظرم تا آقای فتح*اله*زاده تشریف بیاورند و با هم صحبت*های پایانی را داشته باشیم.

*شنیدیم تیم قلعه*نوعی یعنی تراکتور هم به تو پیشنهاد داده؟

بله صحبت*هایی با من کردند.

*خب چه می*کنی؟

آنها دوست دارند من برگردم اما همه چیز را موکول کردم به بازگشت آقای فتح*اله*زاده تا بعد در این خصوص صحبت کنیم.

*دلت می*خواهد در کدام یک از این دو تیم حضور داشته باشی؟

هر جا که راحت بتوانم بازی کنم.

*کجا راحت می*توانی بازی کنی؟

اصولا من در تمام تیم*ها راحت بازی می*کنم. اما به هر حال دوست دارم در استقلال باشم.

*و الان خودت را یک استقلالی می*دانی؟

من به استقلال آمدم تا به اهداف بزرگم برسم تا بتوانم حرف*های بیشتری برای گفتن داشته باشم و به موفقیت برسم. مطمئن باشید در صورت حضور در استقلال هدفم فقط ارائه بیشترین بازی*هاست.

*فکر می*کنی بتوانی به موفقیت برسی؟

توکلم به خداست. تلاشم را می*کنم بعد هر چه خدا صلاح دانست همان می*شود. عزم من جزم است.

*از چه زمانی در تمرینات استقلال حاضر می*شوی؟

فعلا چون قراردادم با استقلال به ثبت نرسیده کسی هم از باشگاه با من تماس نگرفته. اول باید برگه تسویه حسابم را بگیرم بعد قراردادم را ثبت کنم و بعد از آن...

*می*دانی که در استقلال بازیکنان زیر ذره*بین هواداران قرار می*گیرند!

من بازیکن باتجربه*ای هستم و نسبت به این مسئله هم آگاهی دارم. مطمئنا با تمام وجود در استقلال کار می*کنم تا هواداران هم از بازی من رضایت داشته باشند. لذت بازی در تیم*هایی مثل استقلال همین توجه هواداران میلیونی در سراسر کشور است.

*یک فصل در پرسپولیس حضور داشتی و حالا در استقلال هستی. خودت را پرسپولیسی نمی*دانی؟

نه! یک فصل حضور در پرسپولیس نشانه پرسپولیسی بودن نیست. من در اصل یک پاسی بودم چرا که بیشتر سال*های فوتبال را از جوانی در پاس سپری کردم. همان موقع*ها هم خیلی از استقلالی*ها دنبال من بودند اما قسمت نشد که آبی*پوش شوم تا امسال، که اگر خدا بخواهد در استقلال بازی

Comment

First training started today with less than 10 players.
                          Rest of the players with contracts are expected to join the team in the upcoming days...

more pics:
                          http://www.farsnews.com/imgrep.php?nn=9003301384
                          Last edited by OsaBlue; 06-20-2011, 05:20 PM.

Comment

Originally posted by PouriaAkaBarut View Post
                            Meydavoudi is going to be back

بازگشت میداودی به فوتبال از ورزشگاه انزلی
                            به نقل از وب سایت رسمی میلاد میداودی
                            Carlos Queiroz for TM

Comment

^^ regarding your signature, Carlos Queiroz is already TM coach so no need to campaign anymore

Comment

http://www.goaldaily.ir/Template1/News.aspx?NID=31143

40 ســال با انتقالات آبـــي

1350: در اولين سال مورد بحث ما منصور رشيدي دروازه*بان خوزستاني پرسپوليس و حسن روشن و بالاخره جواد ا...*وردي به استقلال آمدند.
                                1351: در سال 51، عادلخاني ستاره سابق تيم كه به آلمان رفته بود و به استقلال برگشت و البته خاكسار تهراني و هادي نراقي ساير ستارگان جواني بودند كه در سال 51 به تركيب آبي*پوشان قدرتمند اضافه شدند.
                                1352: سال 52 حضور ستارگان خوزستاني به تيم استقلال بود. حميد سه برادران، پرويز مظلومي و حسن نگارش مرداني بودند كه در سال 1352 يعني در شروع مسابقات ليگ اول تخت جمشيد به استقلال آمدند.
                                54 و 1353: استقلال در سال 53، ستارگان زيادي را از دست داد. آنها بدون گرفتن يار جديد زياد قهرمان ليگ شدند. اما در سال 54 كه آنها جهانگير كوثري و آبي*ها فقط آندرانيك اسكندريان را گرفتند. اصغر حاجيلو، سعيد مراغه*چيان و مصطفي مسلمي را جذب كردند چهارم شدند.
                                57 تا 1355: در اين سال*ها استقلالي*ها در مسير تبديل شدن به يك تيم جوان پوست انداخته بودند. حميد ملك احمدي، حسن نظري، محرم عاشري، محمد خضرايي و شاهرخ مطيعي مردان سال 55 بودند. در سال 56، مانيس ميناسيان، رضا رجبي و رضا نعلچگر به استقلال آمدند. ايرج دانايي*فرد از پاس به استقلال برگشت و شاهرخ بياني هم به تيم اضافه شد. استقلال در سال 57، برادر كوچكتر شاهرخ بياني يعني شاهين بياني را هم به فهرست خود اضافه كرد.
                                60 تا 1358: در سال 58، تركيب استقلال كاملا عوض شد و حداقل 10 يار به تيم اضافه شدند. غلامرضا فتح**آبادي، محمدحسين ضيايي، اكبر ميثاقيان در ميان اين همه يار جديد و گمنام از ديگران معروفتر بودند. استقلال در سال 59 ويگز كرانيان را هم اضافه كرد و در سال 60، عبدالعلي چنگيز، رضا احدي و بهتاش فريبا به تيم آمدند.
                                63 تا 1361: در سال*هاي مورد اشاره استقلال، ياران بزرگي را جذب كرد. بيژن طاهري، جعفر مختاري*فر، حميد فرزام نيا و وحيد اميري نفرات معروفتر در اين سال*ها بودند. در كل، نقل و انتقالات در استقلالي*ها قبل از دهه 80 بسيار بيشتر بود و تركيب هميشه به شدت تغيير مي*كرد.
                                66 تا 1364: در اين 2 سال، نادر فرياد شيران، صادق ورمرزيار، مجيد نامجومطلق، رسول غني*زاده، محسن گروسي، سعيد جانفدا و فرشاد فلاحت*زاده و بالاخره مجيد رضايي مهمترين نفراتي بودند كه در سال*هاي 64 و 65 پيراهن آبي را برتن كردند.
                                70 تا 1367: استقلال سه سال خوب را در بازار نقل و انتقالات سپري كرد تا در سال 70 يك تيم بزرگ شده و قهرمان آسيا شود. به جز بازگشت ستارگاني مثل احدي، برادران بياني و نعلچگر، آبي*ها در سال 67، قلعه*نويي، مرفاوي، مرتضي يكه و شكورزاده، در سال*هاي 68 و 69، اردستاني، امير هاشمي*مقدم، مهدي فنوني*زاده، عباس سرخاب، احمدرضا عابدزاده، رضا حسن*زاده، جواد زرينچه، خسرو پارسا، امير موسوي*نيا، حميد بابازاده و... را به سمت خود جذب كردند. آنها پرستاره*ترين تيم دهه 70 ايران بودند.
                                74 تا 1371: در اين چهار سال آنها چنان بد عمل كردند كه وجود دو، سه ستاره براي آنها غنيمتي بود. در سال 72، محمود فكري بهترين صيد آنها بود. غلامپور، ادموند اختر و علي اكبريان، بهترين مردان 73 بودند و عليرضا منصوريان مهمترين مردي بود كه به استقلال 74 آمد. از سال 75 تا سال 80 با آمدن علي فتح*ا...زاده، استقلال عالي كار كرد. در اين سال*ها گرفتن احمد مومن*زاده و مهدي هاشمي*نسب از چنگ پرسپوليس از اتفاقات مهم تيم بود.
                                77 تا 1375: فرهاد مجيدي، حميد بابايي، محمد نوازي، پرويز برومند، عليرضا اكبرپور، محمد خرمگاه، هاشم حيدري، محمد مومني، علي موسوي، سيروس دين*محمدي و سهراب بختياري*زاده مهمترين نفراتي بودند كه در سال*هاي مورد اشاره جذب تيم شدند.
                                80 تا 1378: داريوش يزداني، مجاهد خذيراوي، هادي طباطبايي، ستار همداني، بهمن طهماسبي، علي لطيفي، احمد مومن*زاده، بهزاد داداش*زاده، فرزاد مجيدي، عليرضا نيكبخت، يدا... اكبري و مهدي هاشمي*نسب، مهمترين مردان جذب شده تيم تا سال 80 بودند. مثل پرسپوليس، مردان دهه 80 را تنها به نام، مرور مي*كنيم.
                                1380: رفعت قلي*اف، فراز فاطمي، داوود سيدعباسي، پيروز قرباني و حميدرضا فرزانه
                                1381: اميرحسين صادقي، داوود رستمي، احمد فيض*كريملو، جواد زرينچه، علي سامره و سبو شهبازيان
                                1382: رضا عنايتي، داريوش يزداني، وحيد طالب*لو، مجتبي انصافي و سعيد لطفي
                                1383: گيلائوري، تاپالويچ، اميرآبادي، سياوش اكبرپور، ميثم بائو و حسين كاظمي
                                1384: مهدي رحمتي، اصغر طالب*نسب، مجتبي جباري، مرتضي ابراهيمي و پيمان نادري
                                1385: علي انصاريان، محسن يوسفي، علي عليزاده، لئوناردو كوييكه و باقر احمدي
                                1386: اميدرضا روانخواه، آرش برهاني، پژمان منتظري، ميثم منيعي، محسن بياتي*نيا، فرهاد مجيدي، سان جان اورسوويچ، اصغر نادعلي، حسين كوشكي و سعيد بيات
                                1387: خسرو حيدري، هادي شكوري، رينالدو، فابيو جانواريو و عليرضا عباس*فرد
                                1388: كيانوش رحمتي، محمد محمدي، حنيف عمران*زاده، سيدصالحي، غلامرضا عنايتي و اميرحسين صادقي
                                1389: ميلاد ميداوودي، ايمان مبعلي، فرزاد آشوبي، جواد شيرزاد، حوار ملامحمد، آندره لوييز، فيليپه آلوز و ريكاردو آندرسون

I was an atheist until I realized I am GOD.

Comment

Working...
                                X