Announcement

Collapse
No announcement yet.

Esteghlal Fan Thread...

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

You guys don't understand how happy I am for Majidi's return. Can't wait to see him in that blue shirt

MAJIDIIIIIIIIIII SHIREEEEEEEEEEEEEEE

sigpic

Comment

is it confirmed?
      AKP Parti, Turkiye - Haj Bernie Sandersoglu

Comment

like him, love him but there is always one thing i never liked what he did.. and that's when he had picture of arab on his shirt under neat his jersey...

Comment

SS fans in Iran can't stand the guy.

I don't know why you guys are so happy. They think he is the biggest trader.

No one expects that he'll stay till the season ends.
          راه یکی است و آن راستی است

Comment

Originally posted by Ghormeh Sabzi View Post
            like him, love him but there is always one thing i never liked what he did.. and that's when he had picture of arab on his shirt under neat his jersey...
            Bro please read more about it before judging right after seeing an Arab face. The member chamiollionaire had explained the reasoning behind this a few months ago. Please search for that post of his to read behind this matter.
            Persian Pride running through my veins!

Esteghlal for life!!

Comment

آتیلا حجازی: فعلا صلاح نیست، حرفهایم را درباره مجیدی بعدا می زنم
              بزودي حرفهايم عليه مجيدي را رسانه اي مي کنم

سه شنبه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۱
              فرزند ناصر حجازی قبل از حضور مجیدی در استقلال اعلام کرده بود علیه فرهاد حرفهای زیادی خواهد زد.

، آتیلا حجازی در این خصوص گفت: در حال حاضر ترجیح می دهم صحبتی درباره حضور مجیدی در استقلال نکنم. حرف برای گفتن زیاد دارم اما فعلا صلاح نیست آنها را رسانه ای کنم. چند روز دیگر حرفهایم علیه مجیدی را رسانه ای می کنم.
              وی افزود: اگر الان صحبتی نمی کنم به این دلیل است که نمی خواهم حاشیه ای ایجاد شود اما به زودی حرفهایم را خواهم زد.
              sigpic

Comment

I really like this video/music, can't deny that lol :

Formerly known as Persianking!
                Follow me @
                instagram/iranscout
                instagram/nariman_iranscout

Comment

فرهاد مجيدي از حضور در استقلال منصرف شده است!

بعد از اعتراضهاي چند ليدر منتسب به ناصر حجازي و اختلاف بين هواداران تيم استقلال و دو دستگي بين آنها ، گفته مي شود که فرهاد مجيدي از حضور در استقلال منصرف شده است

فرهاد مجيدي که قرار بود ديروز براي ثبت قرارداد خود در هيئت فوتبال استان تهران حاضر شود هنوز اين کار را انجام نداده و به نقل از منابع موثق شنيده مي شود که او با ترديدهاي بزرگي مواجه شده است .

بعد از اعتراضهاي چند ليدر منتسب به ناصر حجازي در شب حضور او در دفتر فتح الله زاده و اختلاف بين هواداران تيم استقلال و دو دستگي بين آنها ، گفته مي شود که فرهاد مجيدي از حضور در استقلال منصرف شده است . گويا حرفهاي غير رسمي و شنيده هايي که در اين چند روزه به گوش فرهادرسيده ترديدهاي زيادي را براي او ايجاد کرده است!

قرار است که فرهاد تصميم نهايي خود را ظرف امروز و فردا به باشگاه استقلال اعلام کند .
                  ارسال در: چهارشنبه 29 آذر

---

فتح*الله*زاده: مجيدي پشيمان نشده، ثبت* مي*کند

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص شايعه پشيماني مجيدي و امتناع از ثبت قراردادش گفت: خودم به او گفتم استراحت کند و قراردادش را ثبت مي*کند

علي فتح*الله*زاده در گفت*وگو با فارس، در خصوص آخرين شرايط آبي*پوشان، عدم ثبت قرارداد فرهاد مجيدي و مصاحبه مديرعامل باشگاه گهر صحبت*هاي زير را انجام داد.

* شنيديم مجيدي از حضور در استقلال پشيمان شده است؟

چنين چيزي نيست. چه کسي چنين حرفي را زده؟

*شايعه شده او به خاطر اتفاقات آن شب پشيمان شده و قراردادش را هم ثبت نمي*کند.

من خودم به مجيدي گفتم که چند روزي استراحت کند و از اين هياهو و حواشي دور باشد. مجيدي به زودي قراردادش را با استقلال ثبت مي*کند.

* با جذب اين بازيکن پرونده نقل و انتقالات استقلال بسته شد؟

هنوز هم اگر نياز باشد بازيکن جذب مي*کنيم و پرونده نقل و انتقالات بسته نشد.

*مديرعامل باشگاه گهر گفته، مگر فوتبال فقط به باشگاه استقلال تعلق دارد که اين همه اعتراض مي*کنند؟

به نظر من ايشان به جاي اينکه اين همه مصاحبه کند و اين همه وقت براي اين همه حرف*ها بگذارد، زمان را براي استاديومش هزينه کند که فدراسيون 40 ايراد از آنجا نگيرد. من فکر مي*کنم آيت*الله*زاده جور همه مردم استانش را کشيده و مدام مصاحبه مي*کند ما که اعتراضي نمي*کنيم. يک هفته است که مي*گوييم هر کجا بازي بگذارند، مي*رويم. تمامي ايرادها را هم فدراسيون گرفته اما ظاهرا آيت*الله*زاده دوست دارد به اين جور مسائل دامن بزند. شما يک مصاحبه از من پيدا کنيد که گفته باشم به دورود نمي*رويم.

* پس مشکلي بابت بازي در دورود نداريد؟

نه که نداريم، باز هم مي*گويم به مردم دورود، درود مي*فرستم و حتي اگر در روستاهاي اين شهر هم بازي بگذارند، به ميدان مي*روم.

* تکليف زميني که براي استقلال به دنبالش بوديد، چه شد؟

همچنان پيگير کارها هستيم و در صورتي که همه چيز مهيا شود، براي ساخت ورزشگاه اختصاصي استقلال اقدام خواهيم کرد.

ارسال در: چهارشنبه 29 آذر
                  sigpic

Comment

what is your source?

Comment

Originally posted by Agha Kasra View Post
                      source?
                      فرهاد مجيدي
                      فتح*الله*زاده
                      sigpic

Comment

what happened to my congratulatory post? it has disappeared as if by magic...

Comment

in janeb bedin vasile peyvande tarikhieh esteghlal aziz va malavane geramira tabrik arz mikonam.

esteghlal malavan peyvandetan mobarak...

Comment

Originally posted by hzv View Post
                            in janeb bedin vasile peyvande tarikhieh esteghlal aziz va malavane geramira tabrik arz mikonam.

WTF does that have to do with this thread??

Comment

Originally posted by Ghormeh Sabzi View Post
                              WTF does that have to do with this thread??
                              tabrik be esteghlaliha

Originally posted by hzv View Post

Originally posted by hzv
                              lol esteghlal malavan peyvandetan mobarak..
                              esteghlal malavan peyvandetan mobarak
                              Originally posted by hzv

http://www.persianfootball.com/forum...t=#post2003137

http://www.persianfootball.com/forum...t=#post2003132
                              sigpic

Comment

^^ i had to post it again because it was magically deleted. tabrik arz mikonam palangh jan you are one of my favorites.

Comment

Working...
                                X