Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by TM-Fan View Post
    Bengar (suspension), Jamshidian and Abolheil (injury) are absent in the game against Zob

غايبان سپاهان براى دربى اصفهان
    ايران ورزشى- سپاهان اصفهان با ۳ غايب به ديدار تيم ذوب آهن مى رود. محسن بنگر مدافع تيم سپاهان به دليل ۳ اخطاره بودن دربى اصفهان را از دست داده است. همچنين عبدالوهاب ابوالهيل هم كه در نيمه اول ديدار با ملوان دچار مصدوميت شده بود نمى تواند شنبه تيمش را همراهى كند. احمد جمشيديان ديگر مصدوم سپاهان براى دربى است. سپاهان شنبه و در هفته بيست و چهارم ميزبان ذوب آهن است. در اين بين جلال اكبرى هم دچار مصدوميت است اما هنوز پزشكان درباره حضور يا عدم حضور اين مدافع در دربى اصفهان اعلام نظر قطعى نكرده اند.
    Bengar out = good (right now azizadeh is doing alot beter)
    Abolheil out = average (since we may have elong to replace him)
    Jamshidian out =

Be omide boorde 7taayii ha (zz 0-7 abomoslem aggregate)

Sepahan 2-0 ZZ
    Hajsafi
    Tahmasebi

GRACIAS PEP

Comment

Originally posted by Payam_S View Post
      تاخیر در ارائه لیست بازیکنان؛
      خطر حذف از لیگ قهرمانان سپاهان را تهدید می کند/ اعتراض فدراسیون فوتبال

درحالی که سه باشگاه ایرانی شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا ( پرسپولیس، استقلال و صبا) مدارک خود را به فدراسیون فوتبال تحویل داده اند، باشگاه سپاهان تاکنون فهرست بازیکنان خود را ارائه نکرده و ادامه این روند می تواند این باشگاه را در خطر حذف از لیگ قهرمانان قرار دهد.
      به گزارش خبرنگار مهر، با وجود پایان مهلت 37 روزه (30 آذر تا اول بهمن) فدراسیون فوتبال به 4 نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، تاکنون باشگاه سپاهان اقدامی درجهت ارائه مدارک خود به منظورثبت بازیکنان و کادر فنی خود به فدراسیون فوتبال انجام نداده که ادامه این روند می تواند برای این باشگاه مطرح فوتبال کشورمشکل ساز شود.
      تاخیر باشگاه سپاهان در تحویل فهرست بازیکنان خود باعث شد تا روز گذشته مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال و امروز عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ طی نامه های جداگانه ای مراتب اعتراض خود را به باشگاه سپاهان اعلام کنند.
      این درحالی است که به نظرمی رسد باشگاه سپاهان به منظور اضافه کردن اسامی یک یا دو بازیکن جدید ازجمله رسول خطیبی به فهرست بازیکنان خود تحویل لیست 40 نفره بازیکنانش را به تاخیرانداخته است.
      تاخیرتعمدی باشگاه سپاهان درتحویل لیست بازیکنان خود به Afc درحالی است که درصورت رعایت نشدن مهلت زمان تعیین شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای ارائه لیست بازیکنان و مدارک لازم، احتمال حذف نام باشگاه سپاهان از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا بسیار زیاد است.
      از سوی دیگر با توجه به اینکه مهلت نهایی ارسال اسامی بازیکنان 23 بهمن ماه به پایان می رسد و این مدارک باید پیش از ارسال به Afc به امضای دبیرکل فدراسیون فوتبال برسد، فرصت باقی مانده برای نهایی کردن، رفع نواقص و تکمیل مدارک مورد نظر برای ثبت اسامی بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا بسیارکوتاه است و ادامه این روند می تواند باشگاه سپاهان را درخطرحذف از لیگ قهرمانان آسیا قراردهد.
      از سوی دیگر با وجود به خدمت گرفتن رسول خطیبی از تیم الظفره امارات ، این بازیکن برای همراهی سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا نیاز به صادرشدن کارت Itc خود ازسوی فدراسیون فوتبال امارات دارد، که تاکنون درخواستی از سوی باشگاه سپاهان برای صدور کارت Itc وی به فدراسیون فوتبال ارائه نشده است.
      به هرحال با توجه به اینکه کمتر از 16 روزکاری به پایان مهلت ارسال مدارک ازطریق فدراسیون فوتبال به Afc زمان باقی است، امید می رود تا باشگاه سپاهان هرچه سریعتر نسبت به ارائه مدارک خود اقدام کند تا اتفاقی که دو سال پیش کام آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا را تلخ کرد این بار برای زردپوشان تکرار نشود.
      ye mosht cherto pert minevisan hashiye bara sepahan dorost konan

read this:

ساکت در گفتگو با مهر:
      هیچ مشکلی برای ارسال اسامی نداریم/ خطری ما را تهدید نمی کند
      مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان با غیرحرفه ای قلمدادکردن حرکت فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به تجربه حضور متوالی خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، هیچ مشکلی برای ارسال اسامی بازیکنان خود به AFC نخواهیم داشت.
      محمدرضا ساکت در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این پرسش که چرا باشگاه سپاهان هنوز اسامی بازیکنانش را به فدراسیون فوتبال تحویل نداده است گفت: زمانی باشگاه استقلال تهران دچار اشتباهی بزرگ شد و اسامی بازیکنان تیم فوتبال خود را با تاخیر به AFC ارسال کرد و حذف شد، اما این کاری غیر حرفه ای است که فدراسیون فوتبال بخاطر آن اشتباه از ما بخواهد خیلی زودتر از زمان مقرر، اسامی بازیکنان خود را به این نهاد ارسال کنیم.
      وی با اشاره به این مثال که اگر در اتوبان تهران - قم به خاطر اشتباه یک راننده تصادف خطرناکی صورت گرفت، نباید این اتوبان را به روی رانندگان دیگر بست، افزود: ما تا 23 بهمن ماه برای ارسال اسامی بازیکنان خود به AFC فرصت داریم و قطعا روز 18 بهمن ماه اسامی نهایی تیم فوتبال باشگاه را برای تائید نهایی به فدراسیون ارسال کرده تا از آنجا به AFC ارسال شود، این استدلالها از سوی فدراسیون فوتبال غیرحرفه ای است.
      مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان خاطرنشان کرد: هر سال نباید باشگاه ها را به خاطر ارسال نشدن فهرست اسامی یک تیم، باشگاه دیگر را ملزم به ارسال اسامی خود زودتر از زمان مقرر کرد. ما فرصت لازم را داریم و طبق برنامه ریزی صحیح خود به موقع فهرست بازیکنان خود را به AFC ارسال خواهیم کرد.
      وی اضافه کرد: سابقه و تجربه حضور متوالی ما در 5 سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا و جام باشگاه های جهان، هم از نظر فنی و هم از نظر امور اجرایی و اداری به ما کمک می کند که به هیچ مشکلی در ارسال اسامی نفراتمان نداشته باشیم. ما می دانیم چه کار باید انجام دهیم و به موقع هم آن را انجام خواهیم داد.
      ساکت در پایان گفت: مطمئن باشید هیچ مشکلی در ارسال اسامی بازیکنان ما به AFC ایجاد نخواهد شد و نه تنها خطر حذف ما را تهدید نمی کند بلکه برای ما اصلا چنین خطری وجود نخواهد داشت.

GRACIAS PEP

Comment

Molaei:
        IFF doesnt let me play, Fifa is not the problem.

ridam be dahane fedrasiyon.

مولايى : فدراسيون نمى گذارد بازى كنم مشكل فيفا نيست
        على مولايى اميدوار بود كه با كاهش محروميتش به زودى به ميادين فوتبال بازگردد اما فيفا مخالفت خود را با اين موضوع اعلام كرده و هافبك سپاهان اميدى براى بخشش محروميتش ندارد.مولايى با اشاره به اين موضوع گفت: از مخالفت فيفا خبر ندارم اما شنيده ام فدراسيون جهانى در مورد دوپينگ و مجازات آن همه چيز را به طور شفاف توضيح داده و ديگر مسائل جزيى مثل كاهش محروميت به فدراسيون فوتبال ايران مربوط مى شود.وى ادامه داد: من آدم بى سوادى نيستم و حتى به سايت فيفا و ستاد مبارزه با دوپينگ (WADA) مراجعه كردم. نوشته بود هر فوتباليستى اگر براى اولين بار محكوم به دوپينگ شود اين امكان وجود دارد كه محروميتش را به نصف برسانند. حتى برگه هايى كه به انگليسى نوشته شده را پيش خودم نگه داشتم و با مدرك حرف مى زنم.مولايى تاكيد كرد: دكتر شريف رئيس سابق ستاد مبارزه با دوپينگ حكم كاهش محروميت من را داد و هاشميان هم به من گفت كه اجازه بازى كردنم را صادر مى كند اما فعلاً اين اتفاق نيفتاده است. به نظر من مشكل بازى نكردنم از فدراسيون فوتبال ايران است نه فيفا و نمى دانم در آينده چه اتفاقاتى خواهد افتاد. هافبك سپاهان در پايان حرف هايش تصريح كرد: اما ۱۵ ماه است كه اين شرايط آزاردهنده را تحمل مى كنم، حتى نصف سال هاى قبلم هم نيستم و آب شدم. اميدوارم هيچ بازيكنى با اين مشكل مواجه نشود.
        ابرار ورزشی

GRACIAS PEP

Comment

Khatibi:
          Im not a murderer of Ss and PP
          (yes you are)

رسول خطيبى: من قاتل استقلال و پرسپوليس نيستم

رسول خطيبى مهاجم پيشين تيم الظفره امارات پيش از ظهر امروز از امارات به تهران رسيد و پس از آن راهى اصفهان شد تا امروز با حضور در محل هيأت فوتبال اصفهان قرارداد خود را با زردپوشان اصفهانى به ثبت برساند.رسول در حالى كه به اصفهان رسيده بود در گفت وگو با همكار ما گفت: از اين كه بعد از ۳ فصل دورى از ايران و سپاهان يكبار ديگر به اصفهان برگشته ام بسيار خوشحالم. ديروز و به محض ورود به اصفهان مردم خوب و مسئولان باشگاه سپاهان مرا شرمنده خود كرده و وظيفه مرا در اين تيم اصفهانى سخت تر از پيش كردند. خطيبى گفت: قبل از اينكه بخواهم براى يكبار ديگر پيراهن سپاهان را به تن كنم از تمامى مردم، پيشكسوتان فوتبال اصفهان، مديران، كادرفنى و بازيكنان تيم سپاهان و استان اصفهان رخصت مى خواهم و اميدوارم بتوانم يكبار ديگر يادآور خاطرات خوشى براى آنها باشم.خطيبى گفت: سپاهان يكى از تيم هاى بزرگ و خوب آسياست و من هم اميدوارم بتوانم در حد توان كمك حال اين تيم در رقابت هاى ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا باشم.بازيكن تبريزى فوتبال سپاهان درخصوص اينكه اين روز او را قاتل تيم هاى سرخابى قلمداد مى كنند گفت: به خدا من قاتل تيم هاى استقلال و پرسپوليس نيستم. من استقلال و پرسپوليس را ۲ تيم بزرگ فوتبال ايران مى دانم اما به اين موضوع هم واقفم كه اين به دليل خوش شانسى من است يا بدشانسى سرخابى ها، اينكه توپ هاى من در بازى با اين ۲ تيم به گل ختم مى شود كه اميدوارم اين روند دوباره ادامه داشته باشد. اين طبيعت فوتبال است و كارى هم از كسى ساخته نيست. خطيبى درباره زمان شروع دوباره تمريناتش در سپاهان گفت: اگر آقاى كاظمى اجازه بدهند از همين امروز با سپاهانى ها تمرين خواهم كرد. بازيكن پيشين تيم الظفره امارات گفت: در حال حاضر ۳ روز است كه تمرين نكرده ام و بايد با تلاش بيشتر هر چه زودتر خودم را به ديگر بازيكنان تيم سپاهان برسانم.خطيبى در مورد اينكه از كدام بازى ليگ مى تواند سپاهان را همراهى كند گفت:قطعاً از بازى راه آهن و پرسپوليس مى توانم تيم سپاهان را همراهى كنم من براى اين موضوع لحظه شمارى مى كنم و از اينكه يكبار ديگر مى توانم پيراهن تيم سپاهان را به تن كنم بسيار خوشحالم.بازيكن ايرانى تيم الظفره امارات گفت: من نيازى به رضايتنامه و اين حرف ها ندارم، چرا كه رضايتنامه ام را گرفته و ديشب آن را به مسئولان تيم سپاهان تحويل دادم، تا آنها نگرانى خاصى از اين بابت نداشته باشند.رسول خطيبى در پايان حرف هايش از مدير تيم الظفره نيز تشكر كرد وگفت: آنها به من خيلى لطف داشتند و حتى خانه اى كه به من داده بودند از من نگرفتند و اجازه دادند آن خانه همچنان در اختيار خانواده من باشد.
          ابرار ورزشی

GRACIAS PEP

Comment

Khatibi shows his love for Sepahan by signing a white contract(free) until end of season.
            he's not the best striker but im sure he'll be more useful than tahmasebi and asghari.

خطيبى سفيد امضا كرد
            رسول خطيبى قراردادش را با باشگاه سپاهان ثبت كرد.رسول خطيبى كه براى پيوستن به تيم فوتبال سپاهان با مديران اين تيم به توافق رسيده بود، صبح ديروز طى جلسه اى با محمدرضا ساكت مديرعامل باشگاه سپاهان آخرين توافقات را براى پيوستن به اين تيم انجام داد و قراردادش را با اين تيم اصفهانى امضا كرد. قرارداد خطيبى تا پايان فصل بوده و او درباره مسائل مالى نيز به خاطر علاقه مندى به تيم سپاهان قراردادش را سفيد امضا كرده است! ظاهراً قرارداد خطيبى امروز در هيأت فوتبال اصفهان ثبت مى شود.
            ابرار ورزشی

GRACIAS PEP

Comment

Asghari:
              I will be the same "Aghay Gol" against ZZ.

GRACIAS PEP

Comment

Khatibi will wear Jersey Number 33.

GRACIAS PEP

Comment

Originally posted by shayan20 View Post
                  Khatibi will wear Jersey Number 33.

khatibi looks like an alien

Comment

khatibi says he maybe can play from the Rahahan game on 13th Feb.

GRACIAS PEP

Comment

OK guys
                      Sorry that I post it so late

[IPL Week 23 2008/2009] Malavan vs Sepahan Full Highlights + Interview
                      Formerly known as Persianking!
                      Follow me @
                      instagram/iranscout
                      instagram/nariman_iranscout

Comment

Sepahan's squad list for ACL is finalized.
                        Khatibi and Elong are IN.

برای حضور درلیگ قهرمانان آسیا؛
                        فهرست تیم سپاهان اعلام شد/ خطیبی و الونگ در جمع زردپوشان
                        فهرست31 نفره تیم فوتبال سپاهان اصفهان برای حضور در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.
                        به گزارش خبرنگار مهر، در شرایطی که مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان باید کمتر از دو هفته دیگر فرصت نفرات خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند، از سوی کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه اسامی 31 بازیکن برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.

فهرست تیم فوتبال سپاهان برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را نفراتی چون عباس محمدی، رحمان احمدی، میعاد اباذری، حمید عزیززاده، امیرهوشنگ سعادتی، محرم نویدکیا، هادی عقیلی، جلال اکبری، محسن بنگر، فرشاد بهادرانی، عماد محمدرضا، رسول خطیبی، هادی اصغری، عبدالوهاب ابوالهیل، محمود کریمی، حامد کیانی، حسین پاپی، بهمن طهماسبی، هادی جعفری، اسماعیل کریمیان، مهدی جعفرپور، احمد جمشیدیان، آرماندودسا، رضا طلبه، محمدرضا زارع، ابراهیم لوینیان، الونگ الونگ، ابوالحسن جعفری، احسان حاج صفی و شهریار شیروند تشکیل می دهند.

فهرست تیم فوتبال سپاهان طی روزهای ابتدایی هفته جاری به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه*های آسیا در گروه 4 با تیم*های کوروچی ازبکستان، الاتفاق عربستان و الشباب امارات رقابت خواهد کرد.

GRACIAS PEP

Comment

Originally posted by Kianosh
                          I can bet 100% that he will be amazing ... baba in bichararo vell kon haha
                          amazing as in being able to control a ball

GRACIAS PEP

Comment

^ thanks shayan!

Comment

Whats that?

Formerly known as Persianking!
                              Follow me @
                              instagram/iranscout
                              instagram/nariman_iranscout

Comment

^^sisterhood between sepahan and their Lebanese counter part
                                IRI = FAILED

Comment

Working...
                                X