Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

sepahan is one of my fav teams there jersey looks sick any idea where i can get one from?
    sigpic

Comment

have a look at Lotto website, they are the sponsors of Sepahan and Im sure somebody posted a link to their online shop and they sold official Sepahan jerseys.

GRACIAS PEP

Comment

Originally posted by shayan20 View Post
        have a look at Lotto website, they are the sponsors of Sepahan and Im sure somebody posted a link to their online shop and they sold official Sepahan jerseys.
        ye there site aint working atm i will check in a few hours.
        sigpic

Comment

lol...look at bengar jumping!
          Originally posted by siavasharian
          ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
          بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

any news on molaei?

Comment

he can play against ss if im not mistaken, if not then next game.

GRACIAS PEP

Comment

Originally posted by yashar_fasihnia View Post
                lol...look at bengar jumping!
                You mean Woody Harelson
                sigpic

Comment

It is so funny that so many PP funs here in PFDC were against Aghili being selected as a candidate for AFC player of the year, and he answers back by beating PP with his penalty shot at Azadi... way to go Aghili...

Comment

Originally posted by Siavash View Post
                    It is so funny that so many PP funs here in PFDC were against Aghili being selected as a candidate for AFC player of the year, and he answers back by beating PP with his penalty shot... way to go Aghili...
                    Baba Sheys will wipe the floor with Aghily
                    sigpic

Comment

Its funny that only an Isfahani is scoring for PP vs. Sepahan. Sepehr Heydari, that sell out. His father was Siavash Heydari and used to play for ZZ in the 1970s.

Comment

Originally posted by Siavash View Post
                        It is so funny that so many PP funs here in PFDC were against Aghili being selected as a candidate for AFC player of the year, and he answers back by beating PP with his penalty shot at Azadi... way to go Aghili...
                        I think he visited this forum and read the comments by pp fans and he was highly motivated to own them which he did with the best penalty ever.
                        Originally posted by kia View Post
                        Its funny that only an Isfahani is scoring for PP vs. Sepahan. Sepehr Heydari, that sell out. His father was Siavash Heydari and used to play for ZZ in the 1970s.
                        shame on heydari. I think I heard some fans bringing his whole family to his face did anyone else hear it?
                        martike he deserved that.

GRACIAS PEP

Comment

Marfavi is a loser. He started a dirty game in the 90 show aganist the referees and claimed that they judge against SS and in favor of Sepahan! He wanted to get the advantage of the referee in this weeks game against Sepahan.
                          2, 9, 10, 11 and 14

Comment

^
                            I hate him. He's the most abusive coach also. remember he told his own fans "Kesafat" what else can you expect from a low class ss coach?!!
                            hopefully he smash them next week and shut his dirty mouth for good.

GRACIAS PEP

Comment

بنگر: اگر شرایط آب و هوایی مساعد بود 5 گل به پرسپولیس می زدیم.

محسن بنگر در رابطه با پیروزی مقابل این تیم گفت: اگر شرایط آب و هوایی مساعد بود و زمین لغزنده نبود 5 گل به پرسپولیس می زدیم.
                              بنگر در رابطه با دیدار تیمش مقابل پرسپولیس به ایمنا گفت: متاسفانه در دیدار دیروز داوری یک طرفه ای را شاهد بودیم. من در حال دویدن بودم که زارعی خودش را به من زد و داور در میان تعجب پنالتی گرفت. گلی که سپهر حیدری زد صددرصد آفساید بود. میثاق معمارزاده بایستی پس از خطا روی کریمیان کارت زرد می گرفت و اخراج می شد. میثاق یک توپ را نیم متر توی دروازه گرفت و همه دیدند گل شد و داور ندید. داور همچنین یک پنالتی صددرصد روی بهمن طهماسبی نگرفت. مگر می شود داور در یک مسابقه این همه اشتباه تاثیرگذار داشته باشد؟ با این وجود خدا را شاکریم که بازی را با برد پشت سر گذاشتیم.
                              محسن بنگر در مورد کیفیت بازی هم گفت: در چنین مسابقاتی تیمی که جنگنده تر باشد پیروز است و خوشحالیم که توانستیم پیروز میدان باشید. شک نکنید که اگر شرایط آب و هوا مساعد بود و می شد روی زمین بازی کرد با 5 گل پرسپولیس را شکست می دادیم.

هادی عقیلی: باید 3-8 پرسپولیس را می*بردیم

پنالتی هادی عقیلی سه امتیاز شیرین را برای سپاهان به ارمغان آورد،این در حالی است که پنالتی زن های پرسپولیس نتوانستند ضربات خود را تبدیل به گل کنند.

با این وجود مدافع ملی*پوش سپاهان معتقد است اگر پنالتی*های پرسپولیس هم گل می*شد آنها باید با نتیجه 8 بر 3 حریف خود را می*بردند. عقیلی در گفت*وگویی به سئوالات خبرگزاری فوتبال ایران پاسخ داد.

در مورد بازی پرسپولیس چه صحبتی داری؟
                              برفی که آمد همه را شوکه کرد چون همه پیش*بینی بازی بهتری را از این دو تیم می*کردند. با این وجود دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند و فکر می*کنم برخلاف برخی اظهارنظرها این بی*انصافی بود که بگوییم حق سپاهان برد نبود چون ما باید زودتر از گل دقیقه 89 به گل می*رسیدیم.

پرسپولیس را چگونه دیدی؟
                              پرسپولیس در نیمه دوم بهتر از نیمه اول مقابل ما بازی کرد اما گل این تیم صد در صد آفساید بود چون خود من در آن صحنه حضور داشتم و صددرصد بر روی آفساید بودن گل پرسپولیس مطمئنم و از روی حدس و گمان هم حرف نمی*زنم.

برخی*ها معتقدند اگر پنالتی*زنان پرسپولیس هم ممثل تو ضربه*های پنالتی*شان را هوایی می*زدند رحمتی قادر به مهار آنها نبود؟
                              بازیکنان ایرانی معمولا پنالتی*هایشان را بغل پا می*زنند اما به نظر من بازیکنان پرسپولیس در هنگام زدن پنالتی تا حدودی دچار استرس بودند اما با این وجود اگر پنالتی*هایشان را هوایی می*زدند شاید گرفتن آن دو پنالتی برای رحمتی سخت*تر می*شد. .البته رحمتی در اوج آمادگی قرار داشت و در روزی استثنایی دو پنالتی پرسپولیس را مهار کرد.

قبول داری اگر پرسپولیس پنالتی*زن داشت می*توانست سپاهان را شکست دهد؟
                              سال گذشته بحثی بین مصطفوی و آذری مدیرعامل وقت ذوب*آهن در برنامه نود پیش آمد که مدیرعامل پرسپولیس می*گفت 8 پنالتی را به سود تیم*شان نگرفتند در حالی که من فکر می*کنم جدا از گرفتن پنالتی*ها، نحوه زدن آن هم برای یک تیم حائز اهمیت است. از سوی دیگر من فکر می*کنم اگر پنالتی*های پرسپولیس هم گل می*شد با توجه به موقعیت*هایی که ما داشتیم بازی باید 8 بر 3 به سود سپاهان تمام می*شد.

اگر ملامحمد یا کریم باقری هم بودند آن دو پنالتی را از دست می*دادند؟
                              خونسردی و روحیه در هنگام زدن ضربات پنالتی نکته*ای مهم محسوب می*شود اما با این وجود فکر می*کنم بهترین پنالتی*زن پرسپولیس کریم باقری بود که می*توانست آن دو ضربه پنالتی را گل کند.

با فاصله امتیازی که بین سپاهان و سایر تیم*ها به وجود آمده است، از حالا بسیاری تیم سشمارا قهرمان لیگ نهم می*دانند؟
                              ما هنوز خودمان را قهرمان نمی*دانیم. هدف ما قهرمانی لیگ است همه چیز تا به این جا برای ما خوب پیش رفته و اگر ما سه دیدار باقی*مانده با استقلال، مس و مقاومت سپاسی را نیز برنده از زمین خارج شویم می*توانیم از سایر تیم*ها جدا شویم و آن زمان خودمان را بیش از پیش به قهرمانی نزدیک*تر بدانیم.

تو در اظهارنظری عجیب گفته بودی که اگر ایران اردن را می*برد شانس اول انتخاب برای بهترین بازیکن آسیا بودی.فکر نمی کنی این حرف تو غیر منطقی بود؟
                              چند مسئول ایرانی که در AFC بودند از این موضوع حرف می*زدند که برد برابر اردن در انتخاب من به عنوان بازیکن برتر آسیا بی*تاثیر نبود. من هم اینگونه بیان کردم که شاید برد مقابل اردن می*توانست در انتخاب من تاثیرگذار باشد اما مطمئنا یک بازی در انتخاب مسئولان AFC دخیل نبود و من هم بطور صددرصد در این رابطه حرف نزدم که اگر اردن را می*بردیم من به عنوان مرد برتر آسیا انتخاب می*شدم.

منبع
                              sigpic

Comment

^
                                both are 100% right. if the pitch was fine sepahan would have won by 5-6 goals. i know conditions are the same for both teams but sepahan plays much better when in a better field because of technical players.

GRACIAS PEP

Comment

Working...
                                X