Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Siavash View Post
    Poor Haidari...When SS is going to play sepahan in Azadi He will be treated like Niki.
    i doubt tht, they might boo the poor guy. But no player will eva be treated like khaleh niki, lol im just w8ting for abitete to make a comment on this
    sigpic

Comment

Originally posted by persian-eagle-13 View Post
      i mean this particular off season, they are the first IPL team to setup camp outside of iran, sooner then the rest of the IPL teams. that is all.
      actually it seems like Perspolis is in Germany right now.
      Formerly known as Persianking!
      Follow me @
      instagram/iranscout
      instagram/nariman_iranscout

Comment

Originally posted by persian-eagle-13 View Post
        i mean this particular off season, they are the first IPL team to setup camp outside of iran, sooner then the rest of the IPL teams. that is all.
        Ok, I thought you meant that they were the first Iranian team ever to camp outside of Iran...
        Persian Pride running through my veins!

Esteghlal for life!!

Comment

Originally posted by Persianking View Post
          actually it seems like Perspolis is in Germany right now.
          well that still makes them second to sepahan, cause they have been there since last sunday or so
          IRI = FAILED

Comment

Gunesh watched the friendly match between Sepahan and the league champions of Moldova!! Is IFF still negotiating with him for the TM job?

تساوی سپاهان در اولین بازی مقدماتی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
            ارسال شده توسط محمد نوری
            شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۵۷

sepahan

سپاهان نیوز : دیدار دوستانه تیم های فولاد مبارکه سپاهان و اف. سی. شریف مولداوی با تساوی بدون گل پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری سپاهان ، این دیدار امروز عصر در ورزشگاه سیرنی شهر اسپارتا ترکیه برگزار شد و قهرمانان ایران و مولداوی در پایان نود دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.

سید مهدی رحمتی ، سید هادی عقیلی ، سید جلال حسینی، محرم نوید کیا و هادی جعفری در این دیدار غایب بودند.

سنول گونش مربی نامدار ترکیه ای مهمان ویژه این دیدار بود و بعد از پایان بازی در دیدار کوتاه حضور سپاهانی ها در ترکیه را خوش آمد گفت. وی همچنین در گفتگویی با امیر قلعه نوعی با تبریک قهرمانی سپاهان در لیگ برتر ایران برای وی و تیم متبوعش در مسابقات لیگ قهرمانان اسیا آرزوی موفقبت کرد.

این دیدار بنا به دعوت باشگاه اف .سی. شریف مولداوی در شهر اسپارتا ترکیه محل برگزاری اردوی آماده سازی این تیم برگزار شد . تمامی هزینه های اسکان ایاب و ذهاب و پرواز چارتر سپاهان را باشگاه مولداویایی پرداخت نمود.

زرد پوشان امشب با پرواز اختصاصی اسپارتا را به مقصد آنکارا ترک می کنند تا دوباره در کمپ گلباشی مستقر شوند.
            2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Interview with GN about Esteghlal's koli bazi about Heydari's transfer:

قلعه*نویی قصد نداشت تا زمانی که از اردوی ترکیه برمی*گردد راجع به ماجرای خسرو حیدری و انتقاداتی که استقلالی*ها از او انجام دادند صحبت کند اما وقتی دید سکوت او به ضررش تمام می*شود سرانجام حرف زد و گفت که چرا خسرو حیدری را جذب کرده است. بازیکنی که به اعتقاد او اول به استقلال تعلق داشت و سپس به او و سپاهان. پیش از تمرین عصر دیروز سپاهان با امیر قلعه*نویی گفت*وگوی مفصلی انجام دادیم که خواندن آن خالی از لطف نیست.
              مثل اینکه بالاخره یک حریف تدارکاتی پیدا کردید؟
              بله، باشگاه شریف مولداوی که شش سال است قهرمان کشورش شده و در جام باشگاه*های اروپا حضور دارد از ما دعت کرد که بازی تدارکاتی خوبی با آنها انجام دادیم.
              شنیدیم سکوت خود را در قبال ماجرای خسرو حیدری شکستید؟
              من به احترام بزرگان استقلال و شخص فتح*ا...*زاده نمی*خواستم حرف بزنم اما هر چقدر سکوت کردم دیدم بیشتر در این ماجرا مظلوم واقع می*شوم.
              اتفاقاً خود فتح*ا...*زاده هم از شما انتقاد کرده که چرا برخلاف قول*تان خسرو را جذب کردید.
              من نمی*دانم به چه کسی قول دادم خسرو حیدری را جذب نکنم که خودم خبر ندارم. آخرین صحبتی که من با فتح*ا...*زاده داشتم به زمانی برمی*گشت که او در اتریش بود که در تماس تلفنی از من خواست سرمربی استقلال شوم و من گفتم نمی*توانم سپاهان را رها کرده و به تهران بیایم. اتفاقاً سؤال من از فتح*ا...*زاده این است که من کی به او چنین قولی را دادم. این سؤال را از بقیه استقلالی*ها که مدعی چنین قولی از جانب من هستند هم دارم. یکی بیاید و بگوید من کجا و چه زمانی این قول را دادم.
              پس این قول از کجا در آمد؟
              این همان نکته*ای است که خیلی*ها به آن توجه نمی*کنند، نکته*ای که دوستان حساب خاصی روی آن باز کرده*اند که ناکامی*هایشان را با آن توجیه کنند. داستان جذب خسرو حیدری چیز دیگری است درست برخلاف ادعای این آقایان.
              چه داستانی؟
              وقتی فصل تمام شد باشگاه از من لیست خواست که در آن لیست من روی جذب چند بازیکن تأکید کردم که یکی از آنها خسرو حیدری بود.
              وقتی فتح*ا...*زاده آمد من به خاطر اینکه استقلال ضربه نخورد از باشگاه سپاهان خواستم به جای خسرو تمام انرژی خود را در راه جذب میلاد میداودی صرف کنند. البته در همان برهه یک شرط هم گذاشتیم.
              چه شرطی؟
              اینکه اگر استقلال نتوانست او را حفظ کند ما جذبش کنیم. خسرو حیدری در مذاکراتی که با امیدوار رضایی و علی نظری*جویباری داشت به آنها با صراحت گفت نمی*تواند با پرویز مظلومی کار کند و به همین خاطر در استقلال نمی*ماند.
              او حتی به امیدوار رضایی گفته بود که اگر واعظی*آشتیانی در استقلال می*ماند قراردادش را تمدید می*کرد اما با آمدن کادر فنی جدید صلاح را در این می*بیند که برود. از آنجا که من به باشگاه سپاهان تأکید کرده بودم که خسرو حیدری اول به باشگاه استقلال تعلق دارد و در صورتی که آنها نتوانستند رضایت او را جلب کنند به ما می*رسد، سپاهانی*ها در غیاب من با او قرارداد بستند و این حرفه*ای*ترین کار محسوب می*شود.
              اما استقلالی*ها مدعی*اند خسرو از10 روز قبل*تر با شما به توافق رسیده بود.
              همین است که من می*گویم این آقایان چطور می*خواهند دریک متر جا بخوابند. از آن روزی که از استقلال رفتم تا روزی که در ترکیه به اردوی سپاهان اضافه شدم یک بار هم با حیدری نه صحبت کرده بودم و نه دیده بودمش. خود خسرو در اردوی الان ما در ترکیه صراحتاً گفت که به امیدوار رضایی و نظری*جویباری گفته به خاطر پرویز مظلومی در استقلال نمی*ماند. همانطور که گفتم این شلوغ*کاری*ها با برنامه انجام شد و هدف چیز دیگری است. چطور آن سال*ها که ما اولین بار آمدیم و هفت، هشت مهره کلیدی از تیم رفتند این همه سر و صدا نکردیم و رفتیم تیم را با جوانان بی*نام و نشان سر و سامان دادیم.
              از قول شما گفته شد منصور پورحیدری این نفرات را از استقلال جدا کرد.
              نه من نگفتم پورحیدری این کار را کرد. من گفتم چطور آن وقت که آن هفت، هشت نفر را از دست دادیم و دل به جوانان بستیم مثل الان این آقایان که یک مهره خوب را از دست داده و در عوض 5 تا 6 مهره کلیدی را جذب کردند، سر و صدا و جنجال نکردیم. من نمی*دانم واقعاً با جدایی یک بازیکن مثل خسرو حیدری کمر استقلال می*شکند که آقای پورحیدری این حرف را زده است.
              مثل اینکه خیلی از دست پورحیدری و مظلومی ناراحت هستید؟
              اتفاقاً برعکس، حرف این آقایان اصلاً برایم مهم نیست و بیشتر از مدیری همچون فتح*ا...*زاده تعجب می*کنم که چطور اجازه می*دهد این آقایان استقلال را به خاطر یک بازیکن و جدایی*اش این همه کوچک *کنند و از نظر روحی و روانی تحت*الشعاع قرار *دهند. حرف من این است، مگر آن سالی که آقایان سرمربی صباباتری شدند 5 نفر را از استقلال جذب نکردند یا دو فصل بیش که در کرمان بودند بهترین دفاع ما را با چند صد میلیون بیشتر از ما جدا نکردند، ما حرفی زدیم؟ چطور این کارها برای خودشان خوب است اما برای ما بد! آقای مظلومی مگر به بوشهری*ها قول نداده بود در زادگاهش به شاهین خدمت کند پس چطور شد زیر قولش زد؟
              شنیدیم می*خواستید جواد کاظمیان را به استقلال بدهید؟
              اصلاً اینگونه نیست و ما هیچ تصمیمی برای از دست دادن کاظمیان نداشته و نداریم. تنها حرف ما این بود که اگراستقلال از ما کمک بخواهد، هر کمکی که لازم باشد و از دست ما بر*آید برایشان انجام می*دهیم که هیچ تماسی نه با من و نه با باشگاه سپاهان گرفته نشد.
              قبول دارید باید به این بحث یک جا خاتمه داده شود؟
              ما که شروع نکردیم که بخواهیم پایان بدهیم. دوستان خودشان به آن دامن زدند در حالی که خودشان خوب می*دانستند خسرو حیدری نمی*خواست با آنها در استقلال بماند و من هم نمی*توانستم ببینم او سر از تیم*های دیگر از جمله پرسپولیس در آورد.
              جام*جهانی را تماشا می*کنید؟
              نه به صورت مرتب چون با تمرینات ما تداخل دارد اما تا آنجا که توانستم دیدم و با حذف آرژانتین و برزیل مثل همه شوکه شدم.
              طرفدار کدام تیم هستید؟
              اسپانیا چون هم به شیوه مورد علاقه*ام بازی می*کند و هم فوتبال تماشاگرپسند و زیبایی دارد.
              قهرمان می*شود؟
              به نظرم شانس اول قهرمانی است.
              2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Toreh still not with Sepahan's team; Sepahan to fine Toreh 7000 dollar for each day absence.
                Persian Pride running through my veins!

Esteghlal for life!!

Comment

Originally posted by Amin_ View Post
                  Toreh still not with Sepahan's team; Sepahan to fine Toreh 7000 dollar for each day absence.
                  Sepahan is fining Toure 7000 dollars for each day of absence?!

Wow, I thought they would be paying Toure for his absence..

Comment

Looks like GN is very eager to sign Enayati although Saket is not too excited about signing him.
                    2, 9, 10, 11 and 14

Comment

^
                      oh man he's a virus.

GRACIAS PEP

Comment

Omid Ebrahimi, Shahrdari BandarAbbas defensive midfielder, has joined Sepahan on a three year contract:

امید ابراهیمی با ثبت قراردادی 3 ساله به سپاهان پیوست / شماره 15 برای ابراهیمی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
                        ارسال شده توسط محمد گلزار اصفهانی
                        سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۲۳
                        890402204سپاهان نیوز:
                        امید ابراهیمی رسما قرارداد خود را با تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان به ثبت رسانید .
                        به گزارش پایگاه خبری سپاهان این هافبک دفاعی سابق تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با عقد قراردادی 3 ساله رسما به تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پیوست .
                        قرارداد ابراهیمی در هیئت فوتبال اصفهان به ثبت رسید.
                        ابراهیمی در اردوی ترکیه زرد پوشان را همراهی کرد و رضایت سرمربی و کادر فنی را جلب نموده بود.
                        وی در گفتگو با سایت سپاهان در مورد حضورش در سپاهان گفت : حضور در سپاهان قهرمان ایران یک فرصت بزرگ برای من است که بتوانم جهشی بلند در فوتبال داشته باشم و نمی گذارم این فرصت گرانبها به راحتی از دست برود .
                        ابراهیمی افزود : هم سپاهان تیم بزرگیست و هم سرمربی که این تیم را هدایت می کند. برای بسیاری از بازیکنان ایران حضور در این تیم و بازی در تیمی که امیرخان آن را هدایت می کند یک آرزوست. به خصوص که این تیم فولادمبارکه سپاهان باشد . بابت این موضوع بسیار خوشحالم و تلاشم را برای موفقیت های جدید چندین برابر خواهم کرد .
                        وی در پایان گفت : از مدیران سپاهان و کادر فنی بابت اعتماد به من سپاسگزارم . در فصل جدید سپاهان با اقتداری بیش از سالهای گذشته پا به میدان مسابقات گذاشته و قطعا هوادارن
                        سپاهان بیش از سال گذشته بابت موفقیت های تیم محبوبشان راضی و خشنود خواهند شد.
                        2, 9, 10, 11 and 14

Comment

مهاجم سنگالی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان دیروز وارد اصفهان شد.
                          به گزارش پایگاه خبری سپاهان ، ابراهیم توره که در پایان مسابقات فصل گذشته به مرخصی رفته بود پس از غیبت های طولانی مدتش بالاخره به ایران و اصفهان بازگشت .
                          کمینه انضباطی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برای رسیدگی به بی نظمی ها و غیبت های طولانی مدت توره هفته آینده تشکیل می شود
                          .
                          sigpic

Comment

click the link for the pics of sepahans recent training session.
                            http://www.fooladsepahansport.com/mo...ticle&sid=2359
                            sigpic

Comment

why wud GN want to sign a out of form enayati?
                              sigpic

Comment

^ You are right, but he just did! I wish Sepahan had spent the money to sign a promising young striker instead of old and useless Enayati.
                                2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Working...
                                X