Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by TM-Fan View Post
    Your current Persepolis team cannot score 6 goals even against a team from Ghiassabad-e Ghom, let alone against Sepahan! You should pray it won't be another embarrassing home defeat for you.
    I bet back then 3pahan and kiseh fans used to say things like this a lot. But guess what happened?

BOOM 6-0 against 3pahan
    Another BOOM 6-0 against kiseh
    شهریور سال 52

پرسپولیس 6 - استقلال 0

لیگ تخت جمشید سال 1351

پرسپولیس 6 - سپاهان 0

Comment

Originally posted by hamidr316 View Post
      I bet back then 3pahan and kiseh fans used to say things like this a lot. But guess what happened?
      BOOM 6-0 against 3pahan
      Another BOOM 6-0 against kiseh
      why u looking at the past? hungary was one of the strongest football nations of all time although they never won the world cup , but look at them now they cant even quailify to a world cup , look at the current situation !
      and tht is 3pahan and ss are by far way better than pp atm , this is a fact im not disrespecting any team like you are , but its true deal with it.
      sigpic

Comment

Originally posted by unique football View Post
        why u looking at the past? hungary was one of the strongest football nations of all time although they never won the world cup , but look at them now they cant even quailify to a world cup , look at the current situation !
        and tht is 3pahan and ss are by far way better than pp atm , this is a fact im not disrespecting any team like you are , but its true deal with it.
        Hungary can still be proud of what their achievements, nothing is wrong that. BTW, r u seriously comparing us to hungary? Man we owned ss last season, and if it wasn't for that stupid ref who dissallowed our goal we would have owned you this season again.
        شهریور سال 52

پرسپولیس 6 - استقلال 0

لیگ تخت جمشید سال 1351

پرسپولیس 6 - سپاهان 0

Comment

When is the Sepahan - Persepolis game for Hazfi?

Comment

Emad Reza says he loves to return to Sepahan next season:

http://www.sepahannews.com/sepahan-n...-15-23-52.html

عمادرضا : سپاهان را به عنوان یک سپاهانی دوست دارم ، سال آینده به سپاهان می روم PDF چاپ نامه الکترونیک
            ارسال شده توسط محمد کریمی
            سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۹ ساعت ۱۵:۲۳
            emad_rezaپر بودن لیست شاهین بوشهر باعث شد تا حوار ملامحمد سر از استقلال دربیاورد و آبی*پوش شود. این اتفاق باعث شد تا نقشه*هایی که عماد رضا برای تشکیل یک زوج رویایی به همراه حوار در شاهین کشیده بود، نقش برآب شود.
            عمادرضا از استقلالی شدن حوار ناراحت است اما با این حال سعی می*کند تا با این قضیه کنار بیاید و به فکر این باشد تا به تنهایی در شاهین بدرخشد. شاید این زوج رویایی فصل بعد در جایی دیگر شکل بگیرد.
            اردوی تیم ملی عراق هم که به پایان رسید. بالاخره از چه زمانی در تمرینات شاهین بوشهر حاضر می*شوی؟
            اگر مشکلی به وجود نیاید از شنبه در تمرینات شاهین شرکت می*کنم.
            ولی قرار بود که از امروز به تمرینات این تیم ملحق شوی؟
            بله. ولی برای سفر به عراق با مشکل مواجه شدم و تازه امروز به عراق سفر می*کنم تا مقدمات سفر خانواده*ام را به ایران فراهم کنم.
            مگر قرار است خانواده*ات را هم به ایران بیاوری؟
            بله. آنها طی این چند سال که در ایران بوده*اند، به این کشور عادت کرده*اند و بسیاری تمایل دارند تا دوباره در ایران زندگی کنند و به همین دلیل قرار است همراه من به بوشهر بیایند.
            عنوان کرده بودی که همراه با حوار در شاهین کولاک می*کنی ولی حوار هم که شاهینی نشد!
            دوست داشتم حوار را هم در شاهین ببینم و وقتی شنیدم قرار است شاهینی شود واقعا خوشحال شدم. اما متاسفانه شرایط آنگونه که ما می*خواستیم پیش نرفت و پر بودن لیست شاهین مانع از این شد که حوار به این تیم بیاید. خیلی ناراحتم که نتوانستم با حوار هم تیمی شوم.
            حالا بدون حوار هم قول درخشش در شاهین را می*دهی؟
            بله. ولی اگر حوار هم بود بیشتر کولاک می*کردیم و یک زوج رویایی درست می*کردیم. فوتبال من و حوار هنوز تمام نشده است و این زوج رویایی را برای فصل آینده نگه می*داریم.
            مگر خبر*داری که فصل آینده به چه تیمی می*روید؟
            فعلا که شاهینی هستم و تمام حواسم معطوف این تیم است ولی برای فصل آینده تصمیم دارم به سپاهان برگردم و تمام تلاش خودم را می*کنم تا حوار را هم به این تیم ببرم.
            معلوم است که دلت هنوز با سپاهان است؟
            من در سپاهان روزهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم و نمی*توانم به راحتی این روزهای خوب را فراموش کنم. بهترین دوران ورزشی*ام در این تیم رقم خورد و به همین دلیل هم دلم با این تیم است و آن را به عنوان یک سپاهانی دوست دارم.
            پس قطعا از اینکه این تیم ان فصل هم در کورس قهرمانی قرار دارد خوشحال هستی. اینطور نیست؟
            از این بابت واقعا خوشحالم ولی زمانی خوشحالی*ام دو چندان می*شود که شاهد اوج گرفتن شاهین شوم.
            با بازگشت تو و حوار به لیگ ایران هم که جمع عراقی*های لیگ حسابی جمع شد. حالا کدام یک از عراقی*های لیگ را رقیب اصلی*ات می*دانی و می*خواهی با او رقابت کنی؟
            هر زمان آمدم و بازی کردم، آن وقت برای عراقی*های لیگ کری می*خوانم. ولی تمامی آنها دوستان من هستند و سعی نمی*کنم برایشان کری بخوانم.
            عراقی*های لیگ آنقدر زیاد شده*اند که به تنهایی می*توانند یک تیم راه بیندازند؟
            بله. می*خواهیم یک تیم راه بیندازیم و خودم هم سرمربی تیم شوم! (با خنده)
            بگذریم. نیم فصل اول هم به پایان رسید ولی شاهین نتوانست خودش را از جمع قعرنشینان جدا کند. فکر می*کنی در یک چنین شرایطی می*توانی به شاهین کمک کنی؟
            حتی اگر یک درصد هم شک داشتم که نمی*توانم به شاهین کمک کنم به این تیم نمی*آمدم. تمام سعی خودم را می*کنم تا در خط حمله این تیم خوش بدرخشم و در هر بازی گلزنی کنم.
            آینده این تیم را چطور می*بینی؟
            شاهین از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می*برد و صرفا به خاطر بدشانسی اسیر یک چنین شرایطی شده است و قول می*دهم که این تیم به زودی اوج می*گیرد و از بحران خارج می*شود.
            2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Originally posted by hamidr316 View Post
              Hungary can still be proud of what their achievements, nothing is wrong that. BTW, r u seriously comparing us to hungary? Man we owned ss last season, and if it wasn't for that stupid ref who dissallowed our goal we would have owned you this season again.
              owned us by one goal ?? btw the game wud of ended 1-1 so
              sigpic

Comment

Originally posted by TM-Fan View Post
                Emad Reza says he loves to return to Sepahan next season:

http://www.sepahannews.com/sepahan-n...-15-23-52.html

عمادرضا : سپاهان را به عنوان یک سپاهانی دوست دارم ، سال آینده به سپاهان می روم PDF چاپ نامه الکترونیک
                ارسال شده توسط محمد کریمی
                سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۹ ساعت ۱۵:۲۳
                emad_rezaپر بودن لیست شاهین بوشهر باعث شد تا حوار ملامحمد سر از استقلال دربیاورد و آبی*پوش شود. این اتفاق باعث شد تا نقشه*هایی که عماد رضا برای تشکیل یک زوج رویایی به همراه حوار در شاهین کشیده بود، نقش برآب شود.
                عمادرضا از استقلالی شدن حوار ناراحت است اما با این حال سعی می*کند تا با این قضیه کنار بیاید و به فکر این باشد تا به تنهایی در شاهین بدرخشد. شاید این زوج رویایی فصل بعد در جایی دیگر شکل بگیرد.
                اردوی تیم ملی عراق هم که به پایان رسید. بالاخره از چه زمانی در تمرینات شاهین بوشهر حاضر می*شوی؟
                اگر مشکلی به وجود نیاید از شنبه در تمرینات شاهین شرکت می*کنم.
                ولی قرار بود که از امروز به تمرینات این تیم ملحق شوی؟
                بله. ولی برای سفر به عراق با مشکل مواجه شدم و تازه امروز به عراق سفر می*کنم تا مقدمات سفر خانواده*ام را به ایران فراهم کنم.
                مگر قرار است خانواده*ات را هم به ایران بیاوری؟
                بله. آنها طی این چند سال که در ایران بوده*اند، به این کشور عادت کرده*اند و بسیاری تمایل دارند تا دوباره در ایران زندگی کنند و به همین دلیل قرار است همراه من به بوشهر بیایند.
                عنوان کرده بودی که همراه با حوار در شاهین کولاک می*کنی ولی حوار هم که شاهینی نشد!
                دوست داشتم حوار را هم در شاهین ببینم و وقتی شنیدم قرار است شاهینی شود واقعا خوشحال شدم. اما متاسفانه شرایط آنگونه که ما می*خواستیم پیش نرفت و پر بودن لیست شاهین مانع از این شد که حوار به این تیم بیاید. خیلی ناراحتم که نتوانستم با حوار هم تیمی شوم.
                حالا بدون حوار هم قول درخشش در شاهین را می*دهی؟
                بله. ولی اگر حوار هم بود بیشتر کولاک می*کردیم و یک زوج رویایی درست می*کردیم. فوتبال من و حوار هنوز تمام نشده است و این زوج رویایی را برای فصل آینده نگه می*داریم.
                مگر خبر*داری که فصل آینده به چه تیمی می*روید؟
                فعلا که شاهینی هستم و تمام حواسم معطوف این تیم است ولی برای فصل آینده تصمیم دارم به سپاهان برگردم و تمام تلاش خودم را می*کنم تا حوار را هم به این تیم ببرم.
                معلوم است که دلت هنوز با سپاهان است؟
                من در سپاهان روزهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم و نمی*توانم به راحتی این روزهای خوب را فراموش کنم. بهترین دوران ورزشی*ام در این تیم رقم خورد و به همین دلیل هم دلم با این تیم است و آن را به عنوان یک سپاهانی دوست دارم.
                پس قطعا از اینکه این تیم ان فصل هم در کورس قهرمانی قرار دارد خوشحال هستی. اینطور نیست؟
                از این بابت واقعا خوشحالم ولی زمانی خوشحالی*ام دو چندان می*شود که شاهد اوج گرفتن شاهین شوم.
                با بازگشت تو و حوار به لیگ ایران هم که جمع عراقی*های لیگ حسابی جمع شد. حالا کدام یک از عراقی*های لیگ را رقیب اصلی*ات می*دانی و می*خواهی با او رقابت کنی؟
                هر زمان آمدم و بازی کردم، آن وقت برای عراقی*های لیگ کری می*خوانم. ولی تمامی آنها دوستان من هستند و سعی نمی*کنم برایشان کری بخوانم.
                عراقی*های لیگ آنقدر زیاد شده*اند که به تنهایی می*توانند یک تیم راه بیندازند؟
                بله. می*خواهیم یک تیم راه بیندازیم و خودم هم سرمربی تیم شوم! (با خنده)
                بگذریم. نیم فصل اول هم به پایان رسید ولی شاهین نتوانست خودش را از جمع قعرنشینان جدا کند. فکر می*کنی در یک چنین شرایطی می*توانی به شاهین کمک کنی؟
                حتی اگر یک درصد هم شک داشتم که نمی*توانم به شاهین کمک کنم به این تیم نمی*آمدم. تمام سعی خودم را می*کنم تا در خط حمله این تیم خوش بدرخشم و در هر بازی گلزنی کنم.
                آینده این تیم را چطور می*بینی؟
                شاهین از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می*برد و صرفا به خاطر بدشانسی اسیر یک چنین شرایطی شده است و قول می*دهم که این تیم به زودی اوج می*گیرد و از بحران خارج می*شود.
                Damesh garm that he is a true yellow. His wife loved Isfahan. I doubt she could adjust to Bushehr. Her and Abolheils wife and kids hung out together.

Comment

^
                  hala agha be g-o-h khordan oftade?
                  Originally posted by siavasharian
                  ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
                  بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

^^ it shows you the leave of IPL compare to other leagues, every foreigner that comes and becomes a little famous leaves for a better league but then they can't make it and come back to iran again. plus the money they get paid for doing nothing in iran is more than in other countries under more structured league and management, not like in iran were there is a open buffet for all.
                    IRI = FAILED

Comment

Zob are now 5 points clear on top of the table.

With the way PP and SS are playing at the moment, it looks like the championship will remain in Esfahan this season
                      2, 9, 10, 11 and 14

Comment

VIVA ESF(ah)ANA

Comment

ZZ must take this year's championship, they cant let it go this time. This is ZZ's year!!!

Comment

Mes Kerman is a good team
                            In the 95th mnute their golie slipped and could not get to the ball, ZA scores, wins 1-0, wow, great win

Comment

Originally posted by Goldengoat View Post
                              Mes Kerman is a good team
                              In the 95th mnute their golie slipped and could not get to the ball, ZA scores, wins 1-0, wow, great win
                              F***
                              Unlucky for us
                              Carlos Queiroz for TM

Comment

know that zz is free of all the other games it is the team to beat.

Comment

Working...
                                X