Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

^^ Sepahan has been one of the greatest things for our football.

I've met kids in my family who live in Tehran who are Sepahan fans while their parents are either red or blue.
    راه یکی است و آن راستی است

Comment

http://www.bbc.co.uk/persian/interac..._sepahan.shtml

Comment

new sepahan song by hamid reshadi
        http://youtu.be/Rz6srZy_x-Q

Comment

Iranian papers are burning because of Navidkia's interview in Navad:
          http://www.iran-varzeshi.com/1391/2/...ort_4238_3.pdf

Comment

^^of course, so many dalals are newspaper owners and newspaper editors and they are all located in tehran. so when a team from outside wins it destroys their business. now where and how will they be able to sell their paper!!!
            IRI = FAILED

Comment

2, 9, 10, 11 and 14

Comment

ساکت: پيشنهاد مديريت در استقلال نداشتم

مديرعامل باشگاه فولاد ماهان مي*گويد که پيشنهادي براي مديريت در استقلال به وي نشده است.
                [ساکت: پيشنهاد مديريت در استقلال نداشتم]

محمد رضا ساکت در مورد مذاکره مسئولان استان گيلان براي واگذاري داماش به فولاد ماهان اظهار داشت: در 2،3 سال گذشته باشگاه فولاد ماهان طبق رسالت فرهنگي و اجتماعي که دارد وظيفه خود مي*دانسته که از ورزش استان حمايت کند به همين دليل 32 تيم در رشته*هاي گوناگون بانوان و آقايان داريم.

مديرعامل باشگاه فولاد ماهان ادامه داد: زماني که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با مشکلات مالي مواجه شد باشگاه فولاد ماهان اعلام کرد آمادگي حمايت از سپاهان را دارد که در آن مقطع مشکلات سپاهان رفع شد و ديگر ضرورتي براي ورود وجود نداشت.

ساکت با اشاره به اتفاقاتي که براي ذوب آهن رخ داد، عنوان کرد: زماني که باشگاه ذوب آهن دچار مشکل شد مسئولان فولاد ماهان و هيئت مديره اين باشگاه براي حمايت از ذوب آهن اعلام آمادگي کردند و مسئولان استاني نيز با استقبال از اين موضوع به فولاد ماهان گفتند آمادگي کمک به باشگاه ذوب آهن را داشته باشد. ظاهرا مشکلات ذوب آهن حل شده و يا سيستمي فراهم نشد که فولاد ماهان در اين مسئله ورود کند. فولاد ماهان همواره حمايت خود را از ورزش استان و باشگاه*هاي بزرگ اعلام کرده است.

مديرعامل پيشين باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: در چند روز گذشته استان*هاي مختلف با مجموعه فولاد ماهان تماس گرفتند و خواهان همکاري با تيم*هاي آن استان*ها شدند. اين مسئله هنوز قطعي نشده و فقط با توجه به درخواست 3،4 استان از مجموعه فولاد ماهان اين مسئله در دستور کار قرار گرفته است. به غير از گيلان استان*هاي جنوبي و مرکزي با ما تماس گرفتند. اين به دليل آن است که فولاد ماهان با ثبات*ترين مجموعه بخش خصوصي در ورزش است و متنوع*ترين تيم*هاي ورزشي را دارد.

ساکت در مورد پيشنهاد مديرعاملي باشگاه استقلال گفت: از نظر من کارآمدترين مدير باشگاهي در کشور علي فتح الله زاده است. او با توجه به توانايي*ها و تجربه لازم بهترين فرد براي مديريت باشگاه استقلال است. در اين رابطه خبر رسمي و جدي مطرح نبوده و اگر هم چنين مسئله*اي با من مطرح شود به دوستان خواهم گفت که کامل*ترين فرد براي مديريت استقلال فتح الله زاده است. هر چند که چنين پيشنهادي اصلا واقعيت ندارد و من هم به هيچ وجه آمادگي و شرايط مديريت در باشگاه استقلال را ندارم. براي فتح الله زاده در تمام ديدارها و عرصه*ها به جز بازي پيش روي با سپاهان آرزوي موفقيت مي*کنم.

2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Originally posted by kia View Post
                  Iranian papers are burning because of Navidkia's interview in Navad:
                  http://www.iran-varzeshi.com/1391/2/...ort_4238_3.pdf
                  why? wat did navidkia say? do u have his videoclip?
                  Originally posted by siavasharian
                  ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
                  بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

Interview with Janvario:

جانواريو:* اگر می خواهیم قهرمان شویم باید استقلال را ببریم
                    اين استقلال از استقلال زمان ما قوي*تر است
                    خبرگزاری ایمنا: من اصفهان را مثل تهران دوست دارم ولي براي من شهر اولويت نيست و مهم اين است در تيمي بازي كنم كه آرامش داشته باشم. با اين حال فعلاً تصميمي براي سال بعد نگرفتم.

شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۰
                    فابيو جانواريو هافبك برزيلي سپاهان اين هفته دوباره رويارويي با استقلال را تجربه خواهد كرد. او ديدار با استقلال را يك بازي سخت توصيف كرده ولي اميدوار است كه تيمش برنده از زمين بيرون بيايد. جانواريو به سوالات ما پاسخ مي*دهد.
                    در مورد تقابل استقلال و سپاهان چه نظری داري؟
                    اين بازي مثل يك دربي بزرگ است چرا كه سپاهان و استقلال جزو تيم*هاي بزرگ ايران هستند و بازيكنان بزرگي دارند. نمي*توان پيش بيني كرد چه اتفاقاتي خواهد افتاد ولي ما مي*خواهيم ببريم و انتظار صعود به مرحله بعد را داريم.
                    به نظر تو شانس پيروزي هر دو تيم ۵۰ ـ ۵۰ است؟
                    بله، فكر مي*كنم هر دو تيم شانس مساوي دارند.
                    ولي شما ميزبان هستيد؟
                    بله و اين موضوع از لحاظ رواني به ما كمك خواهد كرد چون مقابل تماشاگران خودمان بازي مي*كنيم. با اين حال بايد بگويم كه زمين چمن ورزشگاه فولادشهر چندان خوب نيست ولي اميدوارم كه مشكلي پيش نيايد.
                    برخي معتقدند اي كاش اين دو تيم در اين مرحله با هم روبه*رو نمي*شدند. نظر تو در اين خصوص چيست؟
                    اگر بخواهيم قهرمان شويم بايد بهترين و قوي*ترين تيم*ها را ببريم و انتخاب حريفان دست خودمان نيست. حالا شرايط طوري است كه بايد با استقلال بازي كنيم. در ضمن ما ترجيح مي*داديم كه ميزبان باشيم.
                    فابيو، اين استقلال قوي*تر است يا استقلالي كه تو در آن بازي مي*كردي؟
                    استقلال فعلي از استقلال آن زمان كه ما در آن بازي مي*كرديم قوي*تر است. استقلال در حال حاضر در اكثر پست*ها بازيكنان بزرگ و سرنوشت*ساز دارد هر چند كه تيم ما آن زمان عملكرد خوبي داشت. گل زدن به مهدي رحمتي سخت نيست؟
                    او بهترين دروازه*بان ايران است و به همين دليل شماره يك تيم ملي را برتن كرده است. من دوست دارم به رحمتي گل بزنم ولي اين موضوع را به خاطر جنبه*هاي شخصي نمي*گويم بلكه به خاطر موفقيت سپاهان اين حرف را مي*زنم.
                    فصل بعد در سپاهان مي*ماني؟
                    الان زمان مناسبي نيست كه در اين خصوص حرف بزنم.
                    از زندگي در اصفهان راضي هستي؟
                    من اصفهان را خیلی دوست دارم ولي براي من شهر اولويت نيست و مهم اين است در تيمي بازي كنم كه آرامش داشته باشم. با اين حال فعلا تصميمي براي سال بعد نگرفتم.
                    از اينكه باشگاه استقلال هنوز طلب تو را پرداخت نكرده ناراحت نيستي؟
                    كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايران حكم را به سود من صادر كرد ولي همچنان منتظر هستم. باشگاه استقلال طلبم را هنوز نداده و اگر اين وضعيت ادامه داشته باشد به فيفا شكايت خواهم كرد.
                    2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Esteghlal will have all their players and superstars fit to play on Tuesday. Jabbari, Zandi, Ando, Heydari, Rahmati, Mieydavoodi all are fit to play. They probably have half of the Qeiroz's starting 11 in their team. I can't believe this team with these players finished third in the league behind Tractor!! and second in the ACL group behind an Emarati team! I guess it was Mazloumi's magic!

If they lose on Tuesday, hopefully they won't complain about injuries!
                      2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Originally posted by TM-Fan View Post
                        Esteghlal will have all their players and superstars fit to play on Tuesday. Jabbari, Zandi, Ando, Heydari, Rahmati, Mieydavoodi all are fit to play. They probably have half of the Qeiroz's starting 11 in their team. I can't believe this team with these players finished third in the league behind Tractor!! and second in the ACL group behind an Emarati team! I guess it was Mazloumi's magic!

If they lose on Tuesday, hopefully they won't complain about injuries!
                        my concern is wat would be ur excuse when u lose on tuesday?
                        Originally posted by siavasharian
                        ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
                        بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

Originally posted by yashar_fasihnia View Post
                          we have no excuse, do you know why? because were gono win

Comment

I am going to watch the game at my friend's place who is a die-hard Esteghlali fan! It's going to be fun
                            2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Good luck SS and Sepahan, and I hope we see an exciting game from both teams!
                              Im rooting for Sepahan because I think they have the best shot at winning ACL.

VIVA SEPAHAN!
                              VIVA IRAN!

Comment

Originally posted by yashar_fasihnia View Post
                                If we lose fairly on the field, I will have no excuse
                                2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Working...
                                X