Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by TM-Fan View Post
    Please make sure to register if you are a Sepahan fan:

http://www.yaresepahani.com/
    TM fan jan it wants my melli code ! i don;t have that with me.

Comment

future team

Comment

11-sal------89.jpg

Comment

Again, Sepahan makes the right moves to secure and strengthen their squad. Sepahan's management is by far the most modern and professional in IPL.

Comment

Originally posted by SeZaAhan View Post
            TM fan jan it wants my melli code ! i don;t have that with me.
            You can do the registration as soon as you find the number, sir
            2, 9, 10, 11 and 14

Comment

http://www.irna.ir/News/80225379/قرا...#1588;ي/
              Djalovic a done deal

Comment

Originally posted by kia View Post
                Thanx

How about the albanian one? is he gona sign ? only tomorrow left!

PS can someone please post sepahans complete squad ! i would really appreciate that

Originally posted by TM-Fan View Post
                You can do the registration as soon as you find the number, sir
                I have to call iran for that lol

Comment

1 GK Mohammad-Bagher Sadeghi
                  2 DF Hassan Ashjari
                  3 DF Farshid Talebi
                  4 MF Moharram Navidkia (captain)
                  5 DF Mohammad-Ali Ahmadi
                  7 MF Milad Zeneyedpour
                  9 MF Mehdi Jafarpour
                  10 MF Hossein Papi
                  11 DF Mohsen Irannejad
                  12 MF Adel Kolahkaj
                  14 FW Xhevahir Sukaj
                  15 MF Omid Ebrahimi
                  17 DF Abolhassan Jafari
                  18 FW Mohammad Gholami
                  20 MF Ahmad Jamshidian (vice-captain)
                  22 GK Reza Mohamadi
                  24 MF Akbar Imani
                  25 DF Iman Kiani
                  31 FW Sardar Azmoun
                  32 MF Hamid Reza Kazemi
                  33 DF Hadi Tamini

FW Radomir Đalović
                  FW Mohammad Reza Khalatbari

from wiki but correct

Comment

jafarpour isn't a starter they must give #9 to khalatbari

Comment

It looks like the Albanian one is in Isfahan right now. I found this on YT from him. He scored the goal in the last minute. Boy Azerbayjan has some f'ed up pitches. And LOL the ref red carded 3 players:
                      http://youtu.be/ZZlBzsboTJw

His IV:
                      http://youtu.be/Lszu7LjfgXE

Comment

Originally posted by kia View Post
                        It looks like the Albanian one is in Isfahan right now. I found this on YT from him. He scored the goal in the last minute. Boy Azerbayjan has some f'ed up pitches. And LOL the ref red carded 3 players:
                        http://youtu.be/ZZlBzsboTJw

His IV:
                        http://youtu.be/Lszu7LjfgXE
                        His an OKay player ! he played against france they lost 2 - 1

PS its good thing that sepahan has signed most of his players for more than 2 season! Too bad khalatbari only signed for 1 year!

Comment

Originally posted by SeZaAhan View Post
                          His an OKay player ! he played against france they lost 2 - 1

PS its good thing that sepahan has signed most of his players for more than 2 season! Too bad khalatbari only signed for 1 year!
                          Is he a playmaker? Do you have any clips of his highlights?

Comment

Pictures of todays Interview of Kranchar/Marzban/Khorvash:
                            http://www.fooladsepahansport.com/mo...ید

Comment

خوروش:دلایل خنده داری را برای نیامدن سزار اعلام کردند

مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: شب گذشته از طرف باشگاه کلورادا برزیل برای ما ایمیلی ارسال شد که دلایل خنده داری برای نیامدن سزار مطرح شده بود؛ از جمله اینکه گفتند در هفته های اخیر رسانه ها و گوگل ازحمله آمریکا و انگلیس به ایران خبر دادند و ایران شرایط مناسب برای حضور این بازیکن را ندارد. این دلایل به علاوه چند دلیل خنده دار دیگر

رسول خوروش در نشست خبری با رسانه*های گروهی در مورد اتفاقات سال قبل در دیدار برابر السد گفت: قبل از آمدن من این اتفاقات رخ داده بود، ما به ای. اف. سی در این مورد شکایت کردیم و در دادگاه آنجا از سه قاضی یک نفر به نفع ما رأی داد اما دو رأی مخالف داشتیم و پرونده مختومه اعلام شد.
                              دادگاه بین المللی ورزش هنوز پاسخ شکایت ما را در مورد پرونده توزی نداده است
                              وی در مورد توزی و بازی با تراکتورسازی هم بیان داشت: ما به دادگاه بین المللی ورزش شکایت خود را ارائه دادیم اما هنوز پاسخی نگرفته ایم و همچنان پرونده در جریان است.
                              مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در ارتباط با شرایط سزار اظهار داشت: ما قرارداد محکمی با سزار داریم و این بازیکن نمی تواند از ما جدا شود مگر اینکه از باشگاه ما رضایت نامه بگیرد. در مکاتبه ای هم که با باشگاه النصر داشتیم آنها گفتند ما با سزار قرارداد بستیم و منتظر برگه فسخ قرارداد با باشگاه کلورادا هستیم.
                              وی ادامه داد: شب گذشته از طرف باشگاه کلورادا برای ما ایمیلی ارسال شد و دلایل خنده داری برای نیامدن سزار مطرح شده بود؛ از جمله اینکه گفتند در هفته های اخیر رسانه ها و گوگل از حمله آمریکا و انگلیس به ایران خبر دادند و ایران شرایط مناسب برای حضور این بازیکن را ندارد. دوم اینکه گفتند چون جانواریو اخراج شده است و سایر بازیکنان سپاهان هم به زبان فارسی صحبت می کنند سزار نمی تواند در این شرایط کار کند و چندین دلیل خنده دار دیگر.
                              خوروش گفت: به ما گفتند شماره حساب باشگاهتان را بدهید تا ما پولی را برای فسخ قرارداد به حساب شما واریز کنیم. ما دو انتخاب در مورد این بازیکن داریم نخست اینکه پول رضایت نامه اش را بگیریم و اجازه بدهیم به النصر برود یا اینکه به هر قیمتی او را نگه داریم. تصمیم گیری در این مورد به مسوولان باشگاه و کادر فنی مربوط می شود و ما در دو روز آینده تصمیم می گیریم که کدام گزینه را انتخاب کنیم.
                              رویانیان گفت سقف را رعایت نکردم چون ...
                              وی در پاسخ به این سوال که آیا سقف قرارداد را رعایت کردید گفت: من مسوولیت این را ندارم که در این زمینه اظهار نظر کنم اما باید بگویم از هزار نفری که مسوولیت فوتبال کشور را برعهده دارند اگر یک نفر جواب قانع کننده ای به شما داد آن وقت من هم می توانم در این مورد پاسخ شما را بدهم.
                              به طور مشخص آقای رویانیان می گوید من سقف قرارداد را رعایت نکردم زیرا ایشان ظاهرا خود را تافته جدابافته می داند. مسوولان کشور فقط در پاسخ به سوالاتی در مورد سقف قرارداد می توانند به سه شکل پاسخ بدهند اول اینکه بگویند سقف قرارداد را رعایت می کنیم دوم اینکه سقف قرارداد را رعایت نمی کنیم که اگر این پاسخ را بدهند روبروی فدراسیون قرار می گیرند و سوم هم می گویند جوابی نداریم که من هم جوابی نمی دهم.
                              در دبی با خلعتبری مذاکره کردیم

زمانی که آقایان رویانیان و فتح الله زاده داشتند بر سر موفقیت ها و فعالیت هایشان در فصل نقل و انتقالات در رسانه ها مصاحبه های متعددی می کردند ما در دوبی با خلعتبری در حال مذاکره بودیم و در نهایت با این بازیکن قرارداد بستیم.

ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 21 تير ماه ، 1391

Comment

مرزبان: اهداف بزرگی داریم

مربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: وقتی باشگاه بازیکنی را در لیست مازاد قرار می دهدآن بازیکن برای اینکه دلایل جدایی خود را غیر فنی جلوه دهد باید در این موضوع به یک نفر حمله کند.

علیرضا مرزبان در نشست خبری با رسانه*های گروهی اظهار داشت: من در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بیشتر از آن چیزی که باید کار می کنم و بیشتر از آن چیزی که باید تلاش می کنم و این نکته را مسوولان باشگاه می دانند. من با مدیران مجموعه باشگاه رابطه خوبی دارم و حتی هنوز قرارداد خود را با این تیم امضا نکرده ام.
                                وی در واکنش به شایعه ای در مورد خود گفت: مثلا می گویند مرزبان مصاحبه های کرانچار را اشتباه ترجمه می کنید گفت: یک مصاحبه را از کرانچار به من بگویید که حاشیه دار صحبت کرده است و من اشتباه ترجمه کرده ام.
                                مرزبان همچنین اظهار داشت: وقتی باشگاه بازیکنی را نمی خواهد و او را در لیست مازاد قرار می دهد آن بازیکن می خواهد به این دلیل به یک نفر حمله کند، که این شخص من هستم و باید بگویم بازیکنانی که ما جذب کردیم فوق العاده با کیفیت هستند مانند غلامی که حرف های زیادی در مورد جذب آن گفتند. غلامی بازیکنی ملی پوش است و کیفیت بسیار خوبی دارد و ما او را با مبلغ ماسب و ایده آلی به فولاد مبارکه سپاهان آوردیم.
                                مربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: اگر بخواهند به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان حمله کنند به خوروش حمله می کنند و اگر بخواهند به کادر فنی حمله کنند به من حمله می کنند. این در حالی است که من خیلی راحت می توانستم پشت سر کرانچار پنهان شوم او را جلو بیندازم. من هیچگاه برابر قدرت و ثروت سرم را خم نمی کنم و کسانی هستند که خارج از گود با ما دشمنی می کنند حتی برخی از بازیکنانی هم که جدا شدند علیه ما استفاده می کنند اما یک هدف بزرگ داریم و بازیکنانی هم که به ما اضافه شدند همین طور.
                                وی افزود: باید به این تیم خون جدیدی تزریق می کردیم ما به دنبال اسم و بازیکنانی نبودیم که هر روز بخواهیم عکس های آنها را در صفحه اول روزنامه ها ببینیم بلکه به دنبال بازیکنان با کیفیت بودیم و این اتقاف در فصل نقل و انتقالات افتاد. با تیم ایده آلی که ساخته و پرداخته شده برای قهرمانی های دوباره آماده می شویم.

Comment

Working...
                                X