Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by kia View Post
    Actually last two games they played with their old Uhlsport gear from 5 years ago. Supposedly they are waiting for their new Uhlsport set. Unfortunately Lotto is no more.
    what was that link you posted then? darnit these UHLsport jerseys are boring me to death,
    AKP Parti, Turkiye - Haj Bernie Sandersoglu

Comment

ريق شبکه دوبي اسپورت؛
      سپاهان به دنبال پخش دو بازي دوستانه

باشگاه سپاهان به دنبال اين است که دو بازي دوستانه خود در امارات از شبکه دوبي اسپورت پخش شود.

تيم فوتبال سپاهان بعد از پيروزي مقابل فجرسپاسي و با توجه به تعطيلي دو هفته اي ليگ تا روز دوشنبه تمرينات خود را تعطيل کرده است.

اين تيم روز سه شنبه براي برگزاري اردوي يک هفته اي راهي امارات مي شود.

سپاهان در اين اردو با تيم هاي الجوهره و العين بازي مي کند. مسئولان سپاهان در حال رايزني با شبکه دوبي اسپورت هستند تا اين دو ديدار به طور مستقيم پخش شود.

در حال حاضر کرانچار براي گذراندن تعطيلي به کرواسي رفته و مرزبان دستيار وي فردا راهي عربستان مي شود تا شرايط تيم الاهلي حريف اين تيم در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا را بسنجد.

Comment

Zob negotiating with F Kazemi. Definitely a better choice than Korbekandi but still not the best option. IMO, the best Kazemi can do for Zob is to avoid relegation... Zob new directors look so bi orze and unfit for the job

مذاکرات ذوب آهن با فرهاد کاظمي جدي تر شد

فرهاد کاظمي سرمربي سابق پيکان و سپاهان اصلي ترين گزينه مسئولان ذوب آهن براي جايگزيني رسول کربکندي است.
        [مذاکرات ذوب آهن با فرهاد کاظمي جدي تر شد]

به گزارش سايت گل، از باشگاه ذوب آهن خبر مي رسد که مسئولان اين باشگاه مذاکرات جدي را با فرهاد کاظمي سرمربي پيشين تيم پيکان تهران آغاز کرده اند و احتمال حضور وي در راس کادرفني ذوب آهن وجود دارد. به نظر مي رسد مشکل کاظمي براي حضور در ليگ برتر تقريبا حل شده و شايد جايگزين رسول کربکندي در ذوب آهن شود. کاظمي از کار کردن در سپاهان خاطرات خوبي دارد و اولين مربي اي بود که در تاريخ فوتبال ايران يک تيم شهرستاني را قهرمان ليگ کرد.

البته مذاکرات ذوب آهن با کاظمي به صورت پنهاني پيش مي رود و نزديکان اين مربي مي گويند که او براي رفتن به اصفهان هنوز ترديد دارد. هر چند اين امکان وجود دارد که ذوبي ها مذاکره با کاظمي را براي به هم نخوردن جو تيم تکذيب کنند ولي آنها خواهان آوردن اين مربي به اصفهان هستد و حالا بايد ديد تکليف نيمکت ذوب آهن چه خواهد شد.
        2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Just thought I'd say that last year while playing in Qatar/UAE, Khalatbari's form had clearly dipped and he was slowly losing his place in TM, but now that he has joined Sepahan, he is playing good as ever. Khalat was our best player vs Tunisia and has 6 assists for Sepahan in 7 games so far this season.

Comment

اتل متل توتوله
            تیم سردار چجوره
            همشهریو غریبه
            پول داده وخریده
            سردار تیمت چشم شده ؟
            جادو جنبل شده؟
            یکدل ویکرنگ نیستند
            با هم هماهنگ نیستند
            تو که جادوگر داری
            محسن بنگر داری
            آقای گل وخریدی
            قافل از اونکه ریدی
            سردار چشماتو واکن
            ته جدول و نگاه کن
            دست از جیب بیت المال
            در بیارو حیا کن
            اتل متل توتوله
            حاجی تو تیمت چجوره
            جواد میلیاردی داری
            ژنرال تیلیاردی داری
            گلر داری با غیرت
            بچه ها نگین بی غیرت
            فقط میون فصلش
            یهو دیدی که رفتش
            آبی آسمونی
            کیسه کش حمومی
            خیلی که شانس بیاری
            میون جدول بمونی
            ای وای چه نوری میاد
            از راه دوری میاد
            طوفان زرد ماست اون
            محبوب قلبهاست اون
            سپاهان زلزله
            صاحب هرچی دله
            اونجا میون میدان
            محرمه یا زیدان
            امید ابراهیمی،احمد جمشیدیان
            بهترین های ایران
            سپاهان قهرمانی
            آبروی ایرانی

Comment

Damesh garm Omid Ebrahimi. While worthless players ridand against Jordan, Omid Ebrahimi scored against a friendly against a Kuwaiti team:
              خبرگزاری ایمنا: تیم فوتبال سپاهان در دیداری تدارکاتی برابر تیم کویتی به پیروزی رسید.

چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۳
              به گزارش ایمنا، طلایی پوشان که در اردوی تدارکاتی امارات به سر می برند امروز در ورزشگاه الوصل به دیدار الجهرا کویت رفتند.
              این دیدار که قرار بود از ساعت ۱۸:۳۰ امروز آغاز شود با کمی تاخیر برگزار شد و در پایان تیم فوتبال سپاهان با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم کویتی گذشت.
              گفتنی است جواهیر سوکای و امید ابراهیمی گل های تیم فوتبال سپاهان را به ثمر رساندند.
              /۱۷

Comment

^^^^
                Shame on CQ for mainly inviting SS and PP players ! Shame on Him!

Comment

Salsali: I had to borrow money from a Sepahan fan to do surgery on my leg! Nobody from the club cared to call me when I was in hospital.

No wonder Zobahan are in the bottom of the table!

صلصالی: پول عملم را از هوادار سپاهان قرض کردم
                  ارتباط باشگاه با بازیکنان از بین رفته است
                  ۳
                  خبرگزاری ایمنا: کاپیتان ذوب*آهن که از رفتار مسئولان این باشگاه اصفهانی بعد از مصدومیت او به شدت ناراحت است، امروز در گفتگوی خود به شدت نسبت به این مسئله اعتراض کرد.

دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۳

به گزارش ایمنا، صلصالی در بازی با سپاهان از ناحیه مینیسک داخلی با مصدومیت مواجه شد و به دلیل پارگی مینیسک پایش حدود یک ماه از میادین دور بود؛ ابتدا قرار نبود صلصالی پایش را جراحی کند اما با توجه به اینکه مصدومیت کاپیتان ذوب*آهن جدی بود، محمد هفته گذشته مینیسک پایش را جراحی کرد و به احتمال فراوان یک ماه دیگر هم نمی*تواند برای ذوب*آهن بازی کند. وقتی با صلصالی در مورد وضعیتش تماس گرفتیم، او دل پری از بی توجهی های مسئولان ذوب*آهن داشت.
                  صلصالی با اشاره به عمل جراحی هفته گذشته*اش به ایمنا می*گوید: در بازی با سپاهان به دلیل برخوردی که داشتم، مینیسک پایم پاره شد و به همین دلیل باید پایم را عمل می*کردم اما پزشکان تیم گفتند اگر هنگام تمرین درد نداشته باشی نیازی به جراحی نداری. من نزدیک به یک ماه فیزیوتراپی کردم اما وقتی که به تمرینات بازگشتم، نتوانستم ادامه دهم بنابراین هفته گذشته جراحی کردم. امیدوارم خیلی زود به شرایط خوب بازگردم و بتوانم به تمرینات تیم اضافه شوم.
                  یکی از مسئولان ذوب*آهن حال مرا نپرسید
                  او که از مسئولان ذوب*آهن و بی*توجهی آنها طی هفته*های گذشته به شدت ناراحت است، در این زمینه تصریح می*کند:* واقعا جای تاسف دارد که در مدت یک ماه مصدومیت من و مخصوصا بعد از عمل پایم از مسئولان باشگاه یک نفر حال مرا نپرسید که حال و روز من چگونه است. من به تنهایی برای عمل به تهران رفتم و از روزی که عمل کرده*ام به جز سرپرست تیم، حتی یک نفر از مسئولان باشگاه هم به من زنگ نزد؛ انگار نه انگار که من ۱۲ سال برای این تیم زحمت کشیده*ام.
                  در ذوب*آهن رابطه بین بازیکن و باشگاه وجود ندارد
                  کاپیتان ذوب*آهن ادامه می*دهد: شاید ایراد از من است ولی متاسفانه در ذوب*آهن آن رابطه*ای که باید بین باشگاه و بازیکن باشد، وجود ندارد. هرچه باشد من بازیکن این تیم هستم و بازیکن وقتی ببیند باشگاه به او توجهی نمی*کند و کاری به او ندارد، واقعا دلسرد می*شود. به هر حال ما دوست داریم در مصدومیت مسئولان به ما تماس بگیرند و حالمان را بپرسند و این بهترین درمان برای یک بازیکن است اما متاسفانه در باشگاه ما اتفاقاتی نظیر این حداقل در یک سال اخیر رخ نداده است.
                  او بیان می*دارد: در قرارداد ما عنوان شده که اگر علیه مسئولان مصاحبه کنیم، با جریمه مواجه می*شویم اما آنقدر دلم پر بود که نتوانستم این حرف*ها را نزنم البته من خیلی از حرف*ها را نمی*توانم بر زبان آورم اما دور از انصاف است که اینگونه با من برخورد شود؛ به خاطر ذوب*آهن ربات صلیبی*ام پاره شده و حداقل انتظارم از مسئولان ذوب*آهن این بود که از من سراغ بگیرند.
                  یک نفر جواب تلفن مرا نداد
                  روز بعد از عمل، ساعت ۹ صبح از بیمارستان مرخص شدم اما تا ساعت ۴ بعدازظهر منتظر بودم که پول عملم را پیدا کنم. خودم بیهوش بودم و نمی*توانستم دنبال پول بروم اما از باشگاه هیچ کس به این مسئله توجهی نکرد و فکر نکرد که شاید من پول نداشته باشم. متاسفانه به غیر از آقای کرباسچی، بقیه مسئولان باشگاه جواب گوشی مرا ندادند و وقتی به آنها زنگ زدم توجهی نکردند.
                  مجبور شدم از هوادار سپاهان پول قرض بگیرم
                  همه می*پرسند که چرا تیم نتیجه نمی*گیرد و دنبال دلیلش می*گردند اما نمی*بینند با بازیکنان چه رفتاری می*کنند. من مجبور شدم به این خاطر از یکی از هواداران سپاهان پول قرض بگیرم و او به خاطر دوستی با من این پول را به من پرداخت کرد. درست است که باشگاه در حال حاضر پول که ندارد اما حداقل با رفاقت و مردانگی می*توانستند جای پول را پر کنند.
                  چون چاپلوسی بلد نیستم، اینگونه با ما برخورد می*کنند
                  البته شاید برای من اینگونه باشد و برای سایر بازیکنان این مسائل وجود نداشته باشد؛ شاید من راهش را بلد نیستم و برخی چاپلوسی*ها و زنگ زدن*ها را بلد نیستم که اینگونه با من رفتار می*شود.
                  صلصالی در پایان اضافه می*کند: مشکل من مسائل مالی نیست. من اگر می*خواستم مشکلات مالی را مطرح کنم، بحث طلب ۴۰ درصدی از قرارداد پارسال را می*گفتم اما تا کنون یک بار نرفته*ام باشگاه که بگویم پول پارسال مرا پرداخت کنید. ما با داشته*های ذوب*آهن ساخته*ایم و در دوران نداری ذوب*آهن هم باید در کنار تیم باشیم. بحث من این است که حداقل جواب تلفن مرا بدهند اما وقتی زنگ می*زنم و جواب مرا نمی*دهند، این چه معنی می*دهد؟ به هر حال انشالله ذوب*آهن همان ذوب*آهن همیشگی شود ولی با این روندی که باشگاه در پیش گرفته، بعید می*دانم اینگونه شود.
                  2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Marzban leaves Iran for Saudi Arabia to watch Al Ahli game against Al Ettehad in the Saudi league
                    2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Bulku played 90 minutes in Albania's 2-0 loss away at Switzerland in the WCQ games.

http://www.fifa.com/worldcup/prelimi...246/index.html
                      2, 9, 10, 11 and 14

Comment

The marathon starts tomorrow, hopefully we can start with a victory:

24 Shahrivar: Naft A - Sepahan
                        29 Shahrivar: Sepahan- Al Ahli
                        2 Mehr: Sepahan - PP
                        6 Mehr: Malavan - Sepahan
                        11 Mehr: Al Ahli - Sepahan
                        2, 9, 10, 11 and 14

Comment

The pp game should be postponed.

Comment

Khoda poshto panahet bashe Sepahan. I hope you defeat al ahli. Everyone is behind you Sepahan! We all support you, and we wish you lots and lots of success in Asia!

Comment

Sepahan game starts in 5 minutes, go Sepahan!
                              2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Milad Zenyedpour and Adel Kolahkaj should never play again.

Comment

Working...
                                X