Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sepahan/Zobahan Fan Thread

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Persepolis management are real losers. Last season when they lost, they brought up the contaminated water excuse which was later ruled out by extensive lab results. This season it is the referee bribing because he showed a red card. I remember last season our player Hajsafi was given a wrong red card against Esteghlal in the first half of the game. Sepahan management understandably contested the wrong call of the referee after the game, but they never over-reacted to a scene like that.
    2, 9, 10, 11 and 14

Comment

^ lol they will just never accept that we are the better team even though we sell them our players every year. btw i believe it was farshid talebi who got a red card.

Comment

No news on the new CEO? I hope Khorvash or Saket get the position.

Comment

Still no news on the new manager. This is going to hurt us in the future. We beat Zob and we are in 2nd place but we still don't play well compared to last year & the years before. The only improvement is the D. We are slowly becoming the best defensive team whereas every year we had the best offence. What fixed the problem was bringing Ali Ahmadi to LB even though he has never played there. He has done a great job & if he continues like this he could be invited to TM. Our offence on the other hand sucks. Last year most goals were scored through KB & NK & Sukay and we don't have any of them. We need a foreign striker ASAP because even when Sukay cones back it will take some time for him to reach his best form. Unless Afshhin gets some playing time & puts the ball in the net we will have prioblems since both Gholami & Djalovic suck. Hajsafi has done a good job replacing Jabbari. He is a great part of our recent wins. He has been very unlucky as he has hit the post at least 5 times this year.

Comment

Originally posted by yashar_fasihnia View Post
            im a sepahan supporter whenever they reprsent iran , like this ACL.
            inshalla they win this ACL, they are our only hope for iranian football now

and now that my man, hossein kazemi has gone to sepahan, i guess i will have some softcorner for sepahan
            Olddd post but wanted to ask if you can clean up your messages lol

BARCELONA-IRAAAN-PERSPOLIS
            CITY

Comment

Whoever watched the Sepahan Mes game saw Arash Afshin biting on his finger nails & crying. The fans kept chanting Afshin's name but in the 86the minute Ali Karimi was subbed in & Afshin supposedly yelled at Faramarzi (the guy who replaced Khorvash) and then all the papers wrote about Afshin quitting but now he says he is here to fight for a starting position:

خبر : 1021163 زمان ارسال : شنبه 1392/07/13 13:56

آرش افشين: ناراحت شدم اما قهر نکردم

عکس*هاي تيمي سپاهان خالي از ستاره*هاي تازه وارد است. ستاره*هايي که يکي*شان ترجيح داد براي هميشه زردها را ترک کند و به قطر برود. يکي*شان گهگاه به زمين مي*آيد و يکي از پراميدترين*هايشان چندان روي نيمکت قفل شده که انگار نه انگار يکي از پرسروصداترين خريدهاي اول فصل نبود.

--------------------------------------------------------------------------------

آرش افشين بازيکني است که ديروز در جريان بازي سپاهان – مس کرمان و پس ناکامي طلايي*پوشان در گلزني به شدت از طرف تماشاچي*ها مورد تشويق قرار گرفت. آنها يک صدا خواهان حضور آرش در زمين بودند و شايد همين مسئله بود که به عصبانيت آرش اضافه کرد تا جايي که يکي از خبرنگاران اصفهاني مي*گفت مي*شود روي صورت گداخته*اش کباب درست کرد! بعد از بازي اولين خبر، خبر قهر آرش از جمع سپاهاني*ها بود و اينکه او بعد از بازي با عصبانيت تيم را او تيم را رها کرده است و رفته است اما ظاهرا اتفاق دقيقا اين نبوده يا حداقل آرش از کارش پشيمان است. او مي*گويد: طبعا از نيمکت*نشيني*ام خيلي ناراحت هستم اما قهري در بين نبود من بازيکن تيم سپاهان هستم و بايد ياد بگيرم تصميم سرمربي احترام بگذارم.

به گزارش سايت گل ، او ادامه مي*دهد: شرايط من در سپاهان مطلب نيست و من اصلا عادت ندارم بازي*ها را از روي نيمکت تماشا کنم بخصوص که امسال توقعات زيادي از من وجود دارد. اما فعلا که شانس به من نمي رسد پس بايد تلاشم را بيشتر کنم.

افشين درباره تشويق شدن از طرف سپاهاني*ها و جو ورزشگاه فولادشهر هم مي*گويد: از طرفداران سپاهان خيلي متشکرم، اين تشويق*ها و اين استقبال گرم و اينکه آنها به ياد من هستند باعث مي*شود من بمانم و بجنگم و جاي خودم را پس بگيرم. دوستان مي*گويند بايد حرفه*اي باشي و مثل يک بازيکن بزرگ رفتار کني و من هم سعي مي*کنم صبر کنم و دور را بگيرم. اگرچه اعتقاد دارم در زمين باشم مي*توانم براي تيمم مفيد باشم.

افشين حرف*هايش را اينطور تمام مي*کند: من امروز با هيچ سايت و خبرگزاري صحبت نکرده*ام اين را از قول من بنويسيد که اگر آخر بازي مستقيم به خانه رفتم نه به خاطر نيمکت*نشيني که به خاطر ناراحتي از تساوي صفر – صفر مقابل مس کرمان بود. ما موقعيت خيلي خوبي را از دست داديم.

در مورد حرف*هاي آرش شما نظر بدهيد، او بعد از بهادر عبدي دومين بازيکني است که خشم آني*اش را با پالس*هاي مثبت جبران مي*کند
              .

Comment

Originally posted by Shahin K View Post
                Olddd post but wanted to ask if you can clean up your messages lol
                done!
                Originally posted by siavasharian
                ESTEGHLAL:

بهترین خط دفاع.بهترین خط حمله.ثبت رکورد بیشترین گل زده.پر امتیاز ترین تیم ادوار لیگ برتر با ۴۰۹ امتیاز.پر افتخار ترین مربی لیگ برتر با دو قهرمانی
                بهترین گلزن لیگ: آرش برهانی [استقلال] با ۲۱ گل زدهبهترین خط حمله: استقلال تهران با ۷۰ گل زده

Comment

the new CEO of the club was announced today. As of now mohammad torabian is the new CEO.

Comment

Originally posted by babak_iran View Post
                    the new CEO of the club was announced today. As of now mohammad torabian is the new CEO.
                    Bad choice. I think Khorvash or Saket or even Tabesh would have been better choices.

Comment

Agreed but i dont think those guys wanted to come back.

Comment

Does anyone have a resume of Torabian? Who is he?
                        2, 9, 10, 11 and 14

Comment

^^

Mohammad Torabian - Head of Human Resources
                          Mr. Mohammad Torabian was born in 1959 in Esfahan. He holds a bachelor's degree of Chemical Engineering from Esfahan University of Technology. He has served from 29.09.1982 to 21.11.1986 as the official member to Esfahan University of Technology's University Jehad Organization. He was employed by Esfahan's Mobarakeh Steel Company on 22.11.1986 and since then he has served in various positions such as head of the university relations office, expert in peripheral services area, head of academic and industrial institutions relationships, acting manager of human resources training and planning, expert in overseas training courses in Italy, energy and fluids process engineer, head of the energy and fluids technical group, manager of energy and fluids area, administrative manager, acting deputy of human resources and organization, and now he is serving as the human resources and organization deputy.
                          Mohammad Torabian- Head of Human Resources
                          Tel : 3404-0335543, 3326449-0311
                          Fax :

Mohammad Torabian - Head of ...
                          www.mobarakeh-steel.com [cached]
                          Mohammad Torabian - Head of Human Resources There are no translations available.

Comment

Thanks Kia jan. On paper I cannot see him as a great fit for the CEO job, I just hope I am wrong!
                            2, 9, 10, 11 and 14

Comment

Originally posted by TM-Fan View Post
                              Thanks Kia jan. On paper I cannot see him as a great fit for the CEO job, I just hope I am wrong!
                              At least Saket endorses him:
                              http://tooopiran.com/
                              I thought Khorvash would be the new CEO but he is back in Houston so we won't see him back in Sepahan for at least the next year or so.

Comment

مديرعامل سپاهان:تمايل نداشتم اما تكليف شد بيايم

فرستادن به ایمیل

چاپ

میانگین امتیار کاربران: / 0
                                ضعیفعالی

منتشر شده توسط کاربر2 | 17 مهر 1392

"محمدترابيان" كه تا پيش از ايــن ريــاسـت هـيـئـت*مـديـره بـاشگـاه سپـاهـان را بـرعهده داشـت و پـس از كنـار رفتن رحيمي نيز حكم سرپرستي موقت را گرفته بود، حالا با حـــكــــــم ســـمـــيــعـــــي نـــــژاد، مـديرعامل اين باشگاه شده تـا شـايـد بتواند سروساماني به اوضاع مجموعه اي بدهد كـــــه ايـــــن روزهـــــا درگـــيــــر حـــواشـــي مــخــتــلــفــي شــده است.

alt

آقاي ترابيان تبريك.

*مـمـنـون

چـه شـد كـه مـديـرعـامـل بـاشـگـاه شــديــد؟ قــرار بــود سـرپـرسـت مـوقـت بـاشـيـد ولـي گـويا اين سـرپـرسـتـي، مـقـدمـه*اي براي مديريت بود.

من بيش از دو سال رئيس هيئت مـديـره بـاشگاه بودم و بر مسائل بـاشـگاه اشراف داشتم و بي*اطلاع نـبودم. بعد از استعفاي آقاي رحيمي، آقاي سميعي*نژاد از من خواستند سرپرست بـاشـم و بـعـد هـم بـه ايـن جـمـع بـنـدي رسـيـدند كه اگر مديرعامل باشگاه يك نفر از كارخانه باشد بهتر است و مشكلات را هم بهتر درك مي كند. در نتيجه و در گزينه آخر به من رسيدند و در واقع تكليف شد كه من بيايم. من هم با اينكه تمايلي به اين كار نداشتم قبول كردم. *

تمايلي نداشتيد و فقط چون تكليف شد قبول كرديد؟

نه اينكه تمايل نداشتم، سرم شلوغ بود. *

چه اصراري هست كه مديرعامل باشگاه*هاي صنعتي از مـيـان افـراد داخـل مـجموعه*هاي صنعتي انتخاب شود؟ ما اين تجربه را در باشگاه ذوب*آهن هم داشتيم كه نتيجه خوبي به بار نياورد. بحث صنعت و ورزش چه ربطي به هم دارد؟

منظورتان اين است كه مديرعامل بايد ورزشي باشد و قهرمان ورزش شده باشد؟ *

نه اينكه لزوماً قهرمان ورزشي باشد ولي حداقل بايد بـر حـوزه ورزش و مـسـائل و مشكلات آن به اندازه كافي اشراف و احاطه داشته باشد.

مگر قرار است سرپرست تيم باشد كه ورزشي باشد؟ اگـر قـرار بـود سرپرست تيم را انتخاب كنيم، بله، بايد ورزشي باشد ولي بحث مديريت جداست. مدير بايد مـديـريـت كـند و علم مديريت را بداند. ما كه فقط تيم سپاهان نيستيم؛ باشگاه سپاهان هستيم متشكل از چند تـيم كه بايد بالاي سرمجموعه اين تيم ها يك مدير آشنا با مسائل مديريتي و سرپرست هايي ورزشي قرار بگيرند.

بله قطعاً يك مدير بايد اصول مديريت را بداند و من هم قبول ندارم كه مدير ورزشي بايد حتماً عكس با لبـاس ورزشـي داشتـه باشد كما اينكه دراين سال*ها مديراني داشته*ايم كه ورزشي نبوده اند و در ورزش خـوب نتيجـه گـرفتـه*اند ولي حوزه ورزش حوزه*اي جدا از تمام حوزه*هاست. كسي كه قراراست مديريت كند، بايد حداقل با مشكلات و معضلات اين عرصه آشنايي كافي داشته باشد.

بـلـه ولـي مـن مـي گـويـم مديران ورزشي ما نبايد حتماً ورزشكار باشند و مدال قهرماني داشته باشند ولي قبول دارم كــه بــايـد بـا ورزش آشـنـايـي داشـتـه بـاشـنـد. مـگـر فردوسي پور كه اين همه اشراف به ورزش دارد، قهرمان ورزشي بوده است؟

عــادل كــه گــزارشگـر اسـت. مـن يـادم هسـت زمـان سرمربيگري فرگوسن، يك روز از كفاشيان پرسيدند سـرمـربـي مـنـچـسـتـر يـونـايـتـد كـيـسـت و جواب داد نمي*دانم! اين براي رئيس فدراسيون فوتبال فاجعه بار نيست؟

ولـــي مـــا ايــنــهــا را در حــد اســم و رســم مي*شناسيم و حاضر هم هستم تست بدهم (باخنده.)

تست؟ درچه زمينه اي؟

درهرزمينه اي؛ ورزشي، علمي! *

بگذريم. عليرضا رحيمي براي چه كنار گذاشته شد؟

ايـشان كنار گذاشته نشدند. استعفا كردند.

استعفا كردند يا استعفا داده شدند؟!

نخير. خودشان مي خواستند بروند. *

ولـي كـسي كه خودش مي خواهد برود كه ناراحت نمي شود.

آقاي رحيمي ناراحت نشدند. من همين ديشب با ايشان صحبت كردم. *

ولي رحيمي تا دو سه روز بعد از جدايي از سپاهان تلفن همراه خودش را خاموش كرده بود و پاسخگوي خبرنگاران نبود و اين يعني اين كناره*گيري طبق ميل و اراده خودش نبوده.

ولي من ديشب با آقاي رحيمي صحبت كردم و ايشان اولين نفري بودند كه به من تبريك گفتند.

حالا چرا رحيمي را كنارگذاشتيد؟

آقاي رحيمي خسته شده بودند.

خسته شده بودند؟! بعد از دو سال؟ ساكت ده سال در سـپـاهـان مـديـريت كرد و باز هم حاضر نبود برود و احساس خستگي نمي كرد. *

بـــه هـــرحـــال آقـــاي رحــيــمـــي مــشــكــلاتــي داشـتـنــد و خانواده*شان هم در تهران بودند.

حـالا شـمـا بـه عـنوان مديرعامل جديد، بزر*گ ترين دغـــدغـــه تـــان در ارتــبـــاط بــا بــاشـگــاه سـپــاهــان چيست؟

مي خواهم اعتباري كه اين مجموعه داشته را ارتقا بدهم و دوبـاره سـپاهان را تبديل به يك باشگاه قدرتمند در همه رشته ها كنم. *

الان از باشگاه سپاهان عملاً فقط تيم فوتبال سپاهان باقي مانده.

اگر بيروني*ها اجازه مي دادند اين اتفاق نمي*افتاد. مثلاً در مورد تيم هندبال ما، فدراسيون هندبال باعث شد ما كـنــار بـكـشـيــم و حــالا هــم كـه مـي بينيـد عملكـرد ايـن فـدراسيون چه مشكلات و حاشيه هايي را در هندبال ايـران به*وجود آورده است. مطمئن باشيد ما از حق و حقوق تيم*هايمان نمي گذريم و هفته پيش هم در جلسه كميسيون اصل 90 كه براي همين بحث هاي تباني در ورزش بـود،گـفـتـيـم كـه رسـيـدگي مي كنيم و هركاري بتـوانيـم بـراي مبـارزه بـا آلودگي و ناپاكي هاي ورزش انجام مي دهيم.

اين قصه ريخت*وپاش*هاي ميلياردي سپاهان كه چند ســـالـــي اســـت مـــورد انـتـقـــاد و اعـتــراض اهــالــي فوتبال قرارگرفته در زمان شما هم ادامه پيدا مي كند يا نه؟

آنــهــــايــــي كــــه ايــــن مــســــائــــل را مــطــــرح مــــي كـنـنـــد، مي خواهند روي ريخت وپاش هاي خودشان سرپوش بــگـــذارنـــد. اصـــلاً يــكـــي از دلايــلـــي كـــه مــي گــويـنــد مديرعامل، يك نفر از كارخانه باشد براي همين است كه بداند پول از كجا مي آيد و كجا مـــــــــي رود و چــــگــــــــونــــــــه خــــــــرج مي شود.

ايـنـكـه مـي گـوييد مي خواهند روي ريـخـت*وپـاش*هاي خود سرپوش بگذارند، درست ولي قـبـول كـنـيـد سـپـاهـان هـم كـم ريخـت وپاش نمي كند و اصلاً يكـي از بـانيان رواج قراردادهاي مــيــلــيـــاردي در فـــوتـبـــال ايـــران و گـران*شدن بازيكنان همين باشگاه سپاهان بود. *

اينكه پول خرج كنيم اشكالي ندارد. مهم اين است كه اين پول را درست خرج كنيم و درست مديريت كنيم.

اما به نظر مي*رسد در سپاهان كه اين پول*ها نه درست خـرج شـد و نـه درسـت مـديـريت شد. مثلاً يكي دو بـازيـكـن را مـيـلـيـاردي گرفتيد و حالا روي نيمكت نشانده*ايد و يكي مثل مجتبي جباري را هم با قرارداد ميلياردي آورديد كه بعد از پنج هفته چمدانش را بست و رفت.

ما كه در قضيه جباري ضرر نكرديم. هم پول را پس داد و هم خسارتش را. *

واقـعـاً ضـرر نكرديد؟ سپاهان در غياب محرم تمام دلخوشي اش به جباري بود و بر فرض كه مجتبي پول را با خسارت به شما برگردانده باشد؛ ضرري كه از نــاحـيــه از دســت دادن يــك بــازيـســاز و بـه وجـودآمــدن آن هـمــه حــاشـيــه ديــديــد، چـگــونـه جبـران مي شود؟

مـا سـرقضيه جباري ضرر نكرديم چون اگر جباري را نمي*گرفتيم با توجه به اينكه روزآخرنقل و انتقالات هم بود هيچ بازيكن ديگري را هم نمي توانستيم بگيريم. ضربه اصلي را دهنوي به ما زد كه با ما قرارداد هم بست و بعد ما را دور زد. اگر دهنوي اين كار را نكرده بود، ما يـك هـافـبـك ديـگـر مـي*آورديـم كـه لااقـل دلبستگي به سپاهان داشته باشد.

دهنوي پول را پس داد؟

نه كامل. هنوز 53 ميليون تومان را پس نداده است. اين بازيكن در كميته انضباطي محكوم شد ولي حكم آقاي حسن زاده را قبول نكرد. *

من با آقاي حسن*زاده كه صحبت مي كردم مي گفت قرار بود دو باشگاه مصالحه كنند و ديگر هيچ كدام شكايتي نكرده*اند. *

بله. ما منتظريم دهنوي باقيمانده پول را برگرداند و اگر اين كار را نكند، از كانال ديگري پيگيري مي كنيم. در مــورد جـبــاري هـم كـه شمـا مي گوييد ضرر كرديم، اين را مـــدنــظـــر داشــتـــه بــاشـيــد كــه اگــر مــا ايـن تـوافـق را بـا جـبــاري نـمــي*كــرديـم، بـايـد مـي رفـتـيـم كـمـيته انضباطي شــكــايــت مــي*كــرديــم و آن وقــــت مــــاجــــراي دهــنــــوي تــكـــرار مـــي شـــد و نــهـــايـتــاً بــــــازيـــكــــــن 60 مـــيـــلـــيــــــون جـــــريـــمـــــه مـــــي شــــد و مــــا هـــم بـــايـــد دنــبـــال پـــولـمــان مي*دويديم.

خــــب الــبــتـــه مـــوضـــوع ايـنـجــاسـت كـه شخصيـت جـبـاري كـلاً بـا يـكـي مـثل دهـنـوي فـرق دارد. مجتبي بـازيكن باشخصيتي است؛ كـــســـــي نـــيـــســـــت كـــــه پـــــول را بــــردارد و بــــرود. او مــشــكــلــــش فــقــــط همين بود كه دلـــش بــا تيم نبود.

بلـه. خـوب اسـت كـه ايـن مـوضـوع را مـي دانيـد. دقيقاً هميـن*طـور اسـت. جبـاري واقعـاً بـازيكـن بـاشخصيتـي است و من اين را در همان يك جلسه اي كه با او داشتم متوجه شدم. *

چرا سپاهان اينقدر درگير دعوا و اختلاف با بقيه شده؟

مثلاً با كي؟

مـثـلاً بـا هـمـيـن پـرسـپوليس. مدام دعوا و شكايت و شكايت كشي. *

آنــهـــا بـــا مــا كــنــتـاكـت دارنـد. از بـعـد از قهرماني جام حذفي با ما مشكل پـيـدا كـردنـد و دسـت بـردار هـم نيستند! الــبــتــــه يــكــــي از دلايــلـــش هـــم زيــــــــــــــــــــــــــــــــــاد شـــــــــــــــــــــــــــــــــدن رســانــه هــا و خـبـرگـزاري هـاي غـيــررسـمــي اســت كــه بــراي مــا حـاشـيـه درسـت مـي كـنـنـد. مـثلاً يكي از همين روزنامه ها نوشته بود كــرانـچــار آرش افـشـيــن را بــه كـمـيـتــه انضبــاطــي بــاشگــاه مـعــرفــي كـرده اسـت در حـالـي كـه كرانچار اصلاً ايران نيست. ما از اين روزنامه شكايت كرديم.

ديـــدم يــكــي از خـبــرگــزاري*هــا هــم نــوشـتــه بــود بـاشـگـاه بـه افـشين خانه مجردي داده و اين بازيكن درگير حواشي شده و براي همين او را به هتل منتقل كـرده ايـد در حـالـي كـه ايـن بـازيكن درهتل زندگي نمي*كند.

بله. اصلاً چنين چيزي صحت ندارد. ما از اينها بخاطر نشر چنين اكاذيبي شكايت كرده ايم. *

چرا اينقدر براي افشين حاشيه درست كرده*اند؟

افشين اول فصل بيماري گرفت...

اين بيماري كه خودش مي*گويد يك ويروس ساده بود و همان موقع هم تمام شد.

بله، ولي به هرحال بايد به مرز آمادگي كامل مي رسيد و الان هم تمام تلاش خود را مي كند تا در خدمت تيم باشد و ما هم از رسانه*هايي كه حاشيه درست مي كنند، شكايت كرده*ايم. *

و حرف پاياني؟

قـرار اسـت از اين به بعد يك نفر به عنوان سخنگو در باشگاه سپاهان پاسخگوي رسانه ها باشد و بنده هم با تــمـــام تـــوان در بــحـــث مـــديـــريـــت تـــلاش خــواهــم كرد تــــــا بــــــه بــــــاشـــگـــــاه و هـــــواداران و مـــــردم اصــفــهـــــان خدمت كنم.

Comment

Working...
                                X