Announcement

Collapse
No announcement yet.

Amir Arsalan Motahari

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by BacheLot View Post
    ^in that war-ravaged effed up country any player can and most probably pulls a Kaebi..!!
    i dont think any of their players at any age can be trusted
    for me Kaebi always have 16 years
    He was one of the best players in the World Cup 2006 in my opinion

Comment

Originally posted by ZandiJoon View Post
      Iraq's two youngest players a.k.a "19 year old" Humam Tariq and "21 year old" Ali Adnan both look older than Nekounam. We are not Iraq lol.

P-S: Younis Mahmoud is "31" but looks older than my grandfather
      Younnis is a Legend, he make a great Olimpic games and win a Asian Cup. About this "promise" players I can see a lot of talent in Humam Tariq if he really have 19

Comment

Amir Arsalan Motahari ● Naft Tehran ● 2014/15

My new video on Naft's new star, 21 year old Amir Arsalan Motahari. Video contains clips of him with Naft this season and Naft U-21 in 13/14 season. Motahari has 6 goals across 19 games in all competitions this season and has been on a hot streak as of late. He possesses great speed for a guy of his size, and he is a good finisher. Expect more and more goals from him as he gets more experience. Also please feel free to leave a sugestion for which player you would want to see next .

Comment

Surprisingly dangerous with his head for his size! great video too. Don't ever get the opportunity to watch the PGL, so these videos on PFDC are the only exposure I get to our homegrown talent. Keep 'em coming, cause I love them!

Comment

در هر بازی آسیایی حداقل یک گل می زنم

ارسلان مطهری: علاقه ای به شادی گــل نـــــــدارم!

سمیرا شیرمردی

نفت تهران در بازی حساس پلی آف میزبان تیمی بود که هزینه های هنگفتی کرده بود. میزبان الجیش قطر که با وجود اینکه چند سال از تاسیس آن نمی گذرد اما با هزینههایی که انجام داده بود توانست خودش را به عنوان تیمی قدرتمند معرفی کند.
            این تیم خیلی تلاش کرد تا با استفاده از بازیکنان برزیلی اش بتواند نفت تهران را شکست دهد و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برسد اما این شاگردان منصوریان بودند که در یک بازی زیبا و حساس موفق شدند با گل ارسلان مطهری پیروز شوند؛ با گل بازیکن جوانی که توانست در ترکیب اصلی نفتی ها جای ثابتی به دست بیاورد و البته گل های خوبی بزند.

مطهری در مورد گلی که به الجیش زد، بازی با این تیم قطری، لیگ برتر و... توضیح می دهد.

تبریک می گویم، هم بازی خوبی انجام دادید و بردید و هم اینکه شما گل خوبی زدی. در مورد بازی صحبت میکنی؟

ممنون. بازی خیلی سنگینی بود. الجیش چند بازیکن برزیلی داشت که فکر می کنم هزینه همان 3، 4 بازیکن به اندازه کل بودجه 3 باشگاه ایرانی می شد. این بازیکنان خیلی خوب بودند و الجیش هم بازی خوبی انجام داد اما ما توانستیم با حمایت هوادارانی که آمدند و سنگ تمام گذاشتند بهتر کار کنیم و ببریم. اگر هواداران نبودند فشار روی ما زیاد می شد اما ما با کمک آنها تا جایی که توانستیم
            توان گذاشتیم و بردیم.

اما الجیش آن تیمی نبود که همه فکر می کردند. در واقع در مصاحبه هایی که از نفتی ها می دیدیم همه جوری صحبت می کردند که انگار الجیش تیم خیلی خطرناکی است و نفت کار خیلی سختی مقابل این تیم دارد اما در عمل دیدیم که اینطور نبود.
            ما تیم را خوب آنالیز کرده بودیم. کادرفنی و بازیکنان شناخت خوبی از این تیم داشتیم. خدا را شکر توانستیم برنامه ای داشته باشیم که بتوانیم همه برنامه های آنها را به هم بریزیم و کار خودمان را هم پیش ببریم. البته الجیش تیم کمی نبود اما ما بهتر بازی کردیم و نگذاشتیم حریف فرصت خودنمایی داشته باشد. باز هم می گویم الجیش تیم خیلی خیلی خوبی بود.

واقعا می گویی الجیش تیم خیلی خیلی خوبی بود؟!

بله، باور نمی کنید الان که ریکاوری بودیم همه بچه ها بدن درد داشتند. دردشان فراتر از چیزی بود که صحبت می کنم. دلیلش هم فقط این است که بیشترین توان شان را برای این بازی گذاشتند و خیلی فشار آوردند.
            شاید یکی از دلایلش هم این بود که در لیگ برتر بازیهای فشرده ای انجام دادید و این بازی هم خستگی تیم را بیشتر کرد.
            بله، بخشی از این اتفاق هم به برنامه لیگ و فشردگی بازی ها برمی گردد.

به هر حال شما توانستی یک بازی خیلی خوب انجام دهی و یک گل زیبا و حساس بزنی...
            خب، من چون یک بازیکن جوان هستم انگیزه*های زیادی دارم و توانستم در اولین بازی لیگ قهرمانان آسیا یک گل حساس بزنم. البته من بازی ملی دارم اما این اولین بازی لیگ قهرمانان آسیا بود که اولین گلم را زدم. خیلی خوشحال بودم و الان هم خیلی خوشحالم. تلاش می کنم باز هم گل بزنم.

البته از پاس زیبا و دقیق ایمان مبعلی هم نباید گذشت..با توجه به اینکه علیرضا منصوریان به شما اعتماد زیادی دارد فکر می کنی در ادامه رقابت ها و در مرحله گروهی چند گل می توانی بزنی.

خدا را شکر که توانستم جواب اعتماد منصوریان را بدهم و البته تلاش بچه ها را به ثمر برسانم. فوتبال بازی تکی نیست و گروهی است پس تلاش می کنم که زحمات همه بچه ها را به ثمر برسانم. امیدوارم بتوانم این روند را ادامه دهم و تلاش می کنم تعداد گل هایم را بالا ببرم.
            در مرحله گروهی چند گل می توانی بزنی؟
            تلاش می کنم در هر بازی حداقل یک گل بزنم.
            پس از الان به شادی گل هم فکر می کنی...
            زیاد علاقه ای به شادی گل ندارم. در بازی با الجیش وقتی دیدم گل زدم و هواداران خوشحال شدند برایم کافی بود. از اینکه توانستم اسم و پرچم ایران را بالا ببرم خیلی خوشحال بودم. البته شاید برای گل های دیگر تمرین و شادی گل طراحی کنم.

الان که به رقابت های اصلی راه پیدا کردید، حریفان تان را چطور می بینید؟

فعلا ما بازیکنان شناخت کافی از حریفان نداریم و منتظریم که کادرفنی در جلسه فنی، حریفان را برایمان آنالیز کنند. ما در این گروه با العین، الشباب و پاختاکور همگروه هستیم و باید تلاش مان را چند برابر کنیم. البته بازی با الجیش سخت تر بود.
            الجیش چیزی برای از دست دادن نداشت و نمی آمد که دفاع کند یا به دنبال یک امتیاز باشد. پس هم ما و هم الجیش سراپا حمله بودیم. خدا را شکر بهتر کار کردیم و توانستیم ببریم. البته ما به گروهی صعود کردیم که گروه راحتی نیست و همه حریفان مان چند دوره در این رقابت ها حضور داشتند و تنها ما هستیم که اولین حضورمان را در این

مسابقات تجربه می کنیم اما مطمئن باشید در پایان از ما به عنوان پدیده مسابقات نام می برند.

در لیگ برتر هم خیلی خوب کار کردید و توانستید صدر جدول را از آن خود کنید. درست است که یک بازی بیشتر دارید اما صدرنشینی نفت قابل تقدیر است.

ما سعی می کنیم روند صعودی مان را حفظ کنیم. البته ما بیشتر از لیگ، تمرکزمان روی قهرمانی جام حذفی است و در این رقابت ها قهرمانی می خواهیم اما در لیگ به دنبال بازی خوب و زیبا هستیم. به هر حال فعلا تمرکز روی 2 بازی لیگ قهرمانان آسیا است که امیدواریم آنها را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

Comment

Amir Arsalan Motahari

St Mark Motahari is better than Ali Ghorbani? They are almost the same age I think and Ghorbani has some good stats

Comment

Originally posted by ZandiJoon View Post
                St Mark Motahari is better than Ali Ghorbani? They are almost the same age I think and Ghorbani has some good stats
                I think so . Naft has recruited so many young players and few of them will not get enough playing time and exposure.
                Ali Ghorbani is very good young forward ( same age as Amir) with a different style.

Comment

Motahari scored again in Naft's 2-1 win.

Comment

Another sensational volley today from Motahari

Comment

so still no token Youtube highlights of this Motahari kid ..?

Comment

Fabulous player man, that was an AMAZING goal. If he had even taken 1/10th of a second more on that ball, the defender would have had it. Perfect control, perfect volley, perfect goal!

Comment

Is this kid around in the Olympics lineups

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Originally posted by littlepersia17 View Post
                            Is this kid around in the Olympics lineup
                            Yup and he's actually the top scorer for TM Omid out of the final list announced by Khakpour.

We have no shortage of quality attacking players in that team, so I hope Khakpour either goes with a 4-3-3 or a 4-1-3-2 for that competition.

Comment

Originally posted by Bi-honar View Post
                              Yup and he's actually the top scorer for TM Omid out of the final list announced by Khakpour.

We have no shortage of quality attacking players in that team, so I hope Khakpour either goes with a 4-3-3 or a 4-1-3-2 for that competition.
                              So he is not with Omid right now??

Comment

Working...
                              X