Announcement

Collapse
No announcement yet.

Karrar : I won't ever return to Iran

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

And I will never go to Iraq...this isn't news. Let him play for Al-Shorta!
    Remember RESPECT BEGETS RESPECT & Zob Ahan

Comment

Beh darrak nemikhad, he can go and play for amateur clubs in the war field

Comment

hamoon behtar bereh vaseh al shorte khodesh bazi koneh

Comment

We dont need self-rigthous Iraqi divas in our league.
          So go home to Iraq little Karrar.

Comment

Oh no.. What a great loss..

Comment

Originally posted by Kiarash View Post
              Great player? Lol...

He should be happy if he can tie the shoelace of Enayati...
              R u kidding or joking I can't tell? He's one of th best midfielders in the PGL and not some 3rd rate player by any means.

I do agree with u I'm glad he left, is poor attitude and Arab loving attitude is annoying won't be missed but his quality in SS will be greatly missed, don't let your bias and dislike towards Iraq blind you from the truth and that is that he is a very good player in our league.
              Team Meli Iran
              Perspolis FC
              Malavan Bandar Anzali

"I will never be able to say good bye to Iran. I have a feeling of belonging to this country and to the people." - Carlos Queiroz

Comment

Karrar knows Iran would have had a better chance against South Korea than Iraq did

Just joking..

I don't know what happened to Karrar, but I sort of believe him.

Now before I get bashed for being a "vatan foroush", lol, we all know how corrupt our IFF is. We also know how messed up our federation can be to even our OWN players.

However at the same time, we don't know if Karrar was being a little "bacheh soosool" who whines and complains too much.

Personally, I liked his football.

Hate to see you leave, good luck to wherever you go.

Comment

Kick his ass.

Comment

هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال بعد از اظهار نظر تندی که علیه فدراسیون فوتبال ایران داشت در مصاحبه*ای چرخشی ۱۸۰ درجه*ای نسبت به قبل داشت و اعلام کرد ایران کشور دوم من است.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، جاسم کرار با عذر خواهی مجدد از عکس العملش نسبت به اخراج خود در بازی با سایپا گفت: من در آن لحظه احساسی شدم و نسبت به داور بازی عکس العمل نشان دادم که یک عکس العمل احساسی بود. باز هم از داوران ایرانی عذر خواهی می کنم و خواهش می*کنم که به خاطر یک اشتباه من در زمان حضورم در تراکتورسازی با ذهنیت منفی نسبت به من قضاوت نکنند.

هافبک عراقی استقلال در ادامه افزود: از باشگاه استقلال تشکر می* کنم که پیگیر مشکلاتم است ولی هواداران بدانند که من آنها و باشگاه استقلال را قلبا دوست دارم و به خاطر این تیم حاضرم از جانم نیز بگذرم. استقلال تیم محبوب من و کشور ایران کشور دوم من است. ایران دارای لیگ بسیارقوی و منظمی است.

کرار که با حضور وکیل خود صحبت می کرد در ادامه عنوان کرد: می*بینید که من به زبان فارسی کامل مسلط نیستم و بدون کمک همراهانم نمی*توانم فارسی را راحت صحبت کنم. در مورد اظهار نظر*های من راجع به فدراسیون هم سو تفاهم شده است و مطمئن باشید منظور من چیزی نبود که به زبان آورده*ام. من در فوتبال ایران حضور دارم و مطمئنا درباره فوتبال ایران این حرف*ها را مطرح نکرده*ام. از شما می*پرسم من اگر فوتبال ایران و فدراسیون را قبول نداشتم به اینجا می* آمدم؟

وی ادامه داد: همه در آسیا می*دانند فوتبال ایران از پیشرفته ترین کشورها است و من صحبت دیگری مطرح کردم که اینگونه برداشت شد.

کرار در پایان تصریح کرد: قصد دارم تا پایان فصل بدون حضور وکیل خود با رسانه*ای صحبت نکنم و تنها از طریق سایت رسمی باشگاه استقلال صحبت*هایم منعکس خواهد شد و اگر مکالمه ای با دوستان رسانه*ای داشته باشم هم این مکالمات خصوصی است و به شکل مصاحبه نباید منتشر شود تا این سو تفاهم*ها ایجاد نشود.

http://footballitarin.com/link_page.php?id=209206

Comment

Good player, BAD attitude, good riddens. F#ck off to where ever they have you.

Comment

ajab, now this guy is going back in his word saying how professional our league and iran is his second home and so on

Comment

karrar is not all that bad. forgive him.
                          Read the following. Just think if an Iranian assistant to CQ leaves and become the coach of japan and then he says he wants to defeat TM. How will you feel? This is a former volleyball player:
                          http://farsnews.com/newstext.php?nn=13931208000683
                          سرمربی ژاپن از من اطلاعات می*گیرد و سوال می*پرسد
                          مساجدی: والیبال ژاپن را تغییر می*دهم/ برای ایران و سایر تیم*ها دردسرساز می*شویم

مربی ایرانی تیم ملی والیبال ژاپن گفت: ژاپنی*ها از من خواستند با حضور در تیم ملی این کشور شرایط آنها را تغییر دهم و مطمئن باشید این کار را خواهم کرد

* فکر می*کنید در اولین رویارویی ایران و ژاپن چه تیمی پیروز خواهد شد؟
                          ما در مسابقات آسیایی، جام واگنر و قهرمانی جهان که به میزبانی ژاپن برگزار خواهد شد با ایران روبرو می*شویم. شک نداشته باشید که از مسابقات اول می*خواهیم جنگنده ظاهر شویم. شاید این روزها تمام تیم*ها از هم شناخت داشته باشند، اما ما انگیزه بسیار زیادی داریم. اگر ایران توانست آمریکا را شکست دهد به دلیل استرسی بود که در وجود آمریکایی*ها حاکم شده بود، اما ما با تمرینات خوبی که برگزار کرده*ایم انگیزه زیادی داریم. دوست دارم ایران را شکست دهم، چراکه پیروزی بر ایران اصلاً انتقامی نیست و جنبه رقابتی دارد.
                          - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=....3nW46ADW.dpuf
                          من 3 سال در کنار ولاسکو بودم و درس*های زیادی از وی یاد گرفتم. در حال حاضر هم در کارهای بدنسازی و هم در کار با توپ خودم تقریباً حرف اول را در تیم ملی والیبال ژاپن می*زنم. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=....3nW46ADW.dpuf
                          * آیا در مسائلی غیر از مربیگری هم به ژاپنی*ها کمک می*کنید؟
                          بله؛ در موضوعات مدیریتی به آنها مشاوره می*دهم. با مسئولان این کشور جلساتی را برگزار کردم و درخصوص علت نزول آنها صحبت کردم. آنها فکر می*کنند به دلیل شرایط فیزیکی در والیبال جهان افت کرده*اند که از آنها پرسیدم آیا ایرانی*ها فیزیک خیلی خوبی در والیبال دارند؟
                          * همسر شما ژاپنی است و قطعاً حضور وی کمک زیادی به شما کرد تا به این جایگاه برسید؛ درست است؟
                          قطعاً همین*طور است؛ البته پسران من هم گذرنامه ژاپنی دارند و مسئولان این کشور به عنوان استعداد به آنها نگاه می*کنند
                          /********************/
                          In my opinion sports ministry should have controls in place not to let this happen again. you cannot train a guy and let him go without serving TM for equal length of time(at least)

Comment

i really dont get all the hype. karar has only said what many others have said as well. just because he is iraqi it is unacceptable?! we have pishkesvats from all walks of life now getting gheyrati on karar. there is nothing to get gheyrati over and we should practice the iranian hospitality that we are famous for. at best karar should ve gotten a couple of games suspension and that was it, but the decision to forgive his suspension led to iff putting their nose where it does not belong and ultimately to karar making those comments.

Comment

Azizi: If I was Ghalenoei, I would have kicked Karrar so hard that he would have ran back to Erbil

Comment

Karrar : I won't ever return to Iran

^ Khodad Azizi!

Comment

Working...
                                X