Announcement

Collapse
No announcement yet.

Karrar : I won't ever return to Iran

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by ZandiJoon View Post
    Azizi: If I was Ghalenoei, I would have kicked Karrar so hard that he would have ran back to Erbil

Comment

Comment

Apparently he attacked a journalist in training today

Comment

lol he needs to gtfo now, can we all kick him back to erbil?

Comment

Our Fighters are inside Tikrit risking their lives to liberate that city from Enemies , while this Karar having fun in Iran. Let's send this MOFU there ...

Comment

New interview with Karrar Jassim: "I have become Asian champion and 3rd best Asian player of the year in 2009. Which Esteghlal player has ever won the Asian Cup to tell me to leave Esteghlal? I won't ever return to Iran."

* تسنیم: تکلیفت با استقلال به کجا رسید؟

ابتدای صحبت*هایم باید بگویم که نمی*دانم چرا برخی از هواداران استقلال در صفحه اینستاگرام به من ناسزا می*گویند. مدام می*گویند کرار در حاشیه است ولی پیش خودشان سوال نمی*کنند که چرا نمی*خواهم در استقلال بازی کنم؟ مسلمانی کجا رفته است که به من ناسزا می*گویند؟

* تسنیم: شاید به خاطر اینکه در صفحه اینستاگرامت تصویری از خودت با اسلحه منتشر کرده*ای، این مسئله باعث شده برخی*ها تصور کنند در حال خوشگذرانی هستی.این موضوع را قبول داری؟

عکس با اسلحه*ام چه ارتباطی به دیگران دارد؟ آیا ایرانی*ها به شکار نمی*روند؟ فقط در عراق شکار می*کنند؟ این کار شخصی است و نمی*دانم چرا این همه بزرگش می*کنند. پولم را ندادند و پس از ۴ ماه موفق شدند برای من منزلی تهیه کنند. نه پول خواستم و نه چیز دیگری، تنها درخواستم این بود که رضایت*نامه*ام را بدهند تا بروم. وقتی به شما پول ندهند، می*توانید در محل کارتان با آرامش کار کنید؟

استقلالی*ها آنقدر من را اذیت کردند که تصمیم گرفتم تا آخر عمرم در ایران بازی نکنم. پدرم شیخ است و از من می*پرسد که چرا ایرانی*ها به تو ناسزا می*گویند. من هم گفتم که به خاطر باشگاه استقلال ناسزا می*شنوم. همه بازیکنان ۳۰ درصد قراردادشان را گرفته*اند ولی به من پولی ندادند. معنای این کار باشگاه چیست؟ چرا کسی پاسخ من را نمی*دهد؟ وقتی پولم را نمی*دهید، چرا رضایت*نامه*ام را صادر نمی*کنید؟

* تسنیم: نمی*خواهی قبول کنی که شکار رفتنت در شرایطی که باید در تمرینات استقلال شرکت کنی، با واکنش منفی هواداران روبرو می*شود؟

واقعیتش را بخواهید عمدا عکس با اسلحه*ام را در صفحه اینستاگرام قرار داده*ام. ۶ ماه است به شکار نرفته*ام و وقتی می*بینیم برخی*ها مدام به من ناسزا می*گویند، به صورت عمدی این عکس*ها را منتشر می*کنم. این تصویر قدیمی است و کسی سوال نمی*پرسد که وقتی در تمرینات و اردوهای تیم ملی عراق حضور داشتم، چطور وقت کردم به شکار بروم؟ پیش از اینکه فوتبالیست شوم کار اصلی*ام شکار شاهین و گرفتن ماهی بود ولی این مسئله دلیلی نمی*شود که هر روز به شکار بروم.

* تسنیم: باشگاه استقلال اعلام کرده که برای فسخ قرارداد به ایران بیایی.

به چه دلیلی باید به ایران بیایم؟ مدیربرنامه*هایم کارها را انجام می*دهد. آنقدر در استقلال من را اذیت کردند که دوست ندارم به ایران بیایم.

* تسنیم:چه کسانی تو را اذیت کرده*اند؟

همه. کدام بازیکن استقلال سابقه قهرمانی آسیا را دارد؟ چه کسی عنوان سومین بازیکن برتر آسیا را دارد؟ من سال ۲۰۰۹ سومین بازیکن برتر آسیا شدم. چرا مدام به سرمربی می*گویند که کرار نباید در استقلال باشد؟

* تسنیم: منظورت این است که بازیکنان به پرویز مظلومی گفته*اند که دیگر در استقلال نباشی؟

اسم کسی را نمی*آورم اما در جواب آن بازیکنی که این کار را کرده است باید بگویم که دستت را می*بوسم که این کار را کردی، چون این من هستم که نمی*خواهم دیگر در استقلال بازی کنم.

http://footballitarin.com/link_page.php?id=264172

Btw. he uploaded this picture on his Instagram

Last edited by 04041374; 11-23-2015, 05:53 AM.

Comment

^ Be tokhmam

Comment

Good riddance

Comment

We don't need filth like that.
                    I went to Sharif University. I'm a superior genetic mutation, an improvement on the existing mediocre stock.

Comment

His rubbish talk is in line with the other Iraqi experience: Alaa AbdulZahra said the same thing. Honestly, any Iranian team that employs Iraqi players is be-gheyrat after all their shit-talking.

Ungrateful scum.

Comment

fuc* this guy

Comment

Originally posted by Tehranto View Post
                          His rubbish talk is in line with the other Iraqi experience: Alaa AbdulZahra said the same thing. Honestly, any Iranian team that employs Iraqi players is be-gheyrat after all their shit-talking.

Ungrateful scum.
                          It reminds me of all the punks who were trying to bring in "Superstar" Dhurgam Ismaeil to Persepolis for tons of money.

Comment

He should have asked which Esteghlal player has played at the biggest sporting event on the planet

Comment

Originally posted by ali alipour View Post
                              He should have asked which Esteghlal player has played at the biggest sporting event on the planet
                              Loooool no arooghiis can relate

Comment

Be darak va darde bi darman.

Comment

Working...
                                X