Announcement

Collapse
No announcement yet.

K A V E H

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

K A V E H

My previous Thread about kaveh Rezaei is archived , so i continue here.

We wrote about him since 2008 while he was star of U16.
    When he was younger he dreamed of playing for NT and a European club
    He may get that chance.

from my post 2008

Farsnews report of European clubs interested in Kaveh and they have someone to watch his game tomorrow versus Esteghlal.

کاوه رضایی مورد توجه یک تیم هلندی
    مدیر فنی یک تیم هلندی تماشاگر ویژه دیدار استقلال-ذوب آهن
    مدیرفنی یکی از تیم های لیگ هلند به تهران آمد تا بازی مهاجم تیم ذوب آهن را زیر نظر بگیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مدیر فنی یکی از تیم های هلندی به تهران آمد تا فردا ضمن تماشای دیدار تیم های استقلال و ذوب آهن یکی از بازیکنان حاضر در این بازی را زیر نظر بگیرد.کاوه رضایی مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن چند وقتی است که مورد توجه دو باشگاه سوئیسی و هلندی قرار گرفته و مدیرفنی تیم خواهان وی از هلند به تهران آمده تا فردا بازی این بازیکن در

دیدار مقابل استقلال را زیر نظر بگیرد و این احتمال وجود دارد که مهاجم جوان ذوب آهن سال آینده را در لیگ خارج از ایران به بازی ادامه دهد.

From his interview 2008

هم مهندس، هم فوتباليست

علي كهن:

زماني كه كاوه رضايي نوجوان 16 ساله گيلان غربي از دوستان و هم باشگاهي هاي خود خداحافظي مي كرد

تا راهي مسابقه هاي فوتبال نوجوانان آسيا شود، شايد نزديك ترين دوستان او هم نمي دانستند كاوه با هدف آقاي گلي مسابقه ها راهي ازبكستان مي شود.

خودت را چطور معرفي مي كني؟

كاوه رضايي، 16 سالم است و عضو باشگاه فولاد خوزستان هستم. اهل شهرستان گيلان غرب استان كرمانشاه و در سال سوم دبيرستان رشته رياضي فيزيك درس مي خوانم

بعضي ها اعتقاد دارند كه رشته رياضي فيزيك سخت است، به نظرت آن رشته سخت ر است يا فوتبال؟!

هر دو سخت است؛ براي موفقيت در اين رشته ها بايد تلاش زيادي كرد.

• شايد برخي از فوتباليست ها علاقه زيادي به ادامه تحصيل نداشته باشند؟ شما چطور؟
    من اول به درس و تحصيل و سپس به فوتبال فكر مي كنم. دوست دارم اگر خدا بخواهد در رشته مهندسي در دانشگاه قبول شوم. ولي در كنار تحصيل دوست دارم فوتبال را هم ادامه بدهم.

گفتي اهل گيلان غرب هستي، چه شد كه در باشگاه فولاد خوزستان توپ مي زني؟

پيش از اين در شهر خودمان فوتبال بازي مي كردم، در 13 سالگي در مسابقه هاي تبريز بود كه با تيم منتخب شهرمان در يكي از مسابقه ها در برابر فولاد خوزستان بازي كرديم ، در اين مسابقه آنها مرا پسنديدند و به عضويت اين باشگاه در آمدم.
    ازي در اهواز آن هم در اين سن برايت سخت نيست؟

به هرحال سخت است، ولي من زندگي ام را براي فوتبال و پيشرفت در اين ورزش گذاشته ام و در حال حاضر خانواده ام نيز در اهواز كنارم هستند.
    فكر مي كني فوتبال تكنيكي اهوازي ها تأثيري روي تو داشته؟

بله، سبك فوتبال فولاد با ساير تيم ها كاملاً متفاوت است. در خوزستان بازيكنان فوتبال سرعتي و تكنيكي هستند؛ من بازيكني بودم كه فوتبالم بيشتر قدرتي بود، به همين دليل با تمرين و آموزش مربيان در كنار فوتبال قدرتي، تكنيك و سرعت را نيز ياد گرفتم و مربيان زحمت زيادي برايم كشيدند.

چطور شد عضو تيم ملي شدي؟

براي اولين بار در همان مسابقه هاي زير 13 سال كه در تبريز برگزار شد، براي عضويت در تيم ملي زير 13 سال ايران انتخاب شدم. در مسابقه هاي فستيوال آسيا كه در تهران برگزار شد، اول شديم و در مسابقه هاي زير 15 سال غرب آسيا با ناداوري در سوريه دوم شديم، بعد از آن هم عضو تيم ملي نوجوانان شدم. البته اسكلت*بندي تيم ملي نوجوانان همان نوجوانان زير 13 سال بود كه تاكنون تداوم يافته است.
    فكر مي كردي تيم ملي نوجوانان قهرمان آسيا شود؟

بعد از مسابقه هاي فستيوال آسيا ، اين تيم چهار سال توسط فدراسيون فوتبال حفظ شد و 90 درصد بچه هاي تيم با هم بودند ، از همان زمان بچه ها زندگي كردن و فوتبال در كنار هم را ياد گرفتند. بعد هم مربيان تيم ملي دو سال روي اين تيم كار كردند و به شهرستان هاي مختلف سفر كردند و تعدادي بازيكن مستعد به تيم اضافه شد تا يك تيم قدرتمند شكل بگيرد. اردوهاي خيلي خوبي برگزار شد. در اكثر كشورهاي حوزه خليج فارس به ميدان رفتيم و اردويي هم كه در كشور روسيه بود، خيلي مفيد و خوب بود. همين اردوها باعث شد تا در عين نوجواني تجربه هاي خوبي كسب كنيم. برنامه ريزي ها باعث شد تا تيم نتيجه بگيرد، ولي راز اصلي موفقيت تيم ملي نوجوانان در آسيا، اول لطف خدا و بعد همبستگي و همدلي بين بچه ها بود.

پس چرا تيم ملي جوانان نتيجه نگرفت؟
    فوتبال همين است. بعضي وقت ها تيم هاي خوب، بد نتيجه مي گيرند. تيم ملي جوانان هم اين طور شد.

• ؟
    مسلماً آقاي دايي از اسطوره هاي ملي فوتبال ايران است، به اين لقب افتخار مي كنم. در مسابقه ها حس غرور خاصي به من دست مي داد و خيلي خوشحال مي شدم، چرا كه آقاي دايي الگوي خيلي از نوجوانان و جوانان فوتباليست است. ايشان از لحاظ پشتكار و توانايي هايشان مثال زدني اند، به خصوص اينكه آقاي دايي هم در فوتبال و هم در تحصيل آدم بسيار موفقي بوده است.
    فكر مي كني روزي به افتخارات دايي برسي؟

تمام سعي ام را مي كنم، توكلم به خداست، ولي آينده را نمي توان پيش بيني كرد، به خصوص در فوتبال هيچ چيز مشخص نيست.

سقف آرزوهاي فوتبالت كجاست؟

دوست دارم روزي به تيم ملي بزرگسالان برسم و افتخار آفريني كنم ، بعد هم در ليگ هاي كشورهاي اروپايي براي تيمي مثل رئال مادريد اسپانيا و يا آرسنال انگليس بازي كنم.

اگر همين امروز به تو بگويند كه رئالي ها يا آرسنالي ها بازي تو را پسنديدند، چه مي كني؟

اين شايد نهايت آرزوي فوتبالي ام باشد. تمام سعي و تلاشم را مي كنم تا نماينده شايسته اي براي ايران باشم و براي تيمم مثمرثمر باشم.
    تو اهل گيلان غربي، فوتبال در اين شهر چه جايگاهي دارد؟

در گيلان غرب، درست مثل همه جاي ايران و دنيا، فوتبال پرطرفدارترين رشته ورزشي است. در منطقه غرب كشور اگر استعداديابي كنند، بازيكنان مستعد زيادي وجود دارند كه شايد در فوتبال بهتر از من هم باشند.
    پس چرا شيرين فراز به عنوان نماينده استان تنها يك فصل در ليگ برتر دوام آورد؟

خوب شيرين فراز كم تجربه بود، همچنين مسئولان توجه چنداني به اين تيم نكردند و از تيم حمايت نشد، مطمئن باشيد اگر از اين تيم حمايت مي كردند، يكي از تيم هاي خوب ليگ مي شد.

در ايران به تيم ديگري هم فكر مي كني؟

فولاد در فوتبال ايران تيم كوچكي نيست، دوست دارم روزي در تيم بزرگسالان فولاد بازي كنم، ولي در آينده مشخص نيست كه چه پيش مي آيد.
    فكر مي كني تيم ملي بزرگسالان به جام جهاني صعود كند؟

بله، اميدوارم تيم ملي بزرگسالان هم مثل نوجوانان به جام جهاني راه پيدا كند و در مسابقه هاي آسيايي نيز قهرمان آسيا شود.
    حرف آخر؟

فقط يك خواسته دارم و اينكه مسئولان به مناطق محروم بيشتر توجه كنند. بسياري از استعدادهاي ايران در مناطق محروم هستند كه در صورت داشتن امكانات مي توانند بازيكنان بزرگ و آدم هاي موفقي باشند.

i think the last time i saw him play was in U16? or some youth tourney and he seemd a damn promising prospect ..!
    i always wondered how come i never heard more of the kid

damesh garm for persevering in our tokhmy league where hardly any player without the right connections (especially young ones) are ever given a fair chance ..!

i really hope this EU move, especially to Holland fall together for him..!! havent seen his progress, but i think he will do well there, with a bit of adjustment period.

Comment

Originally posted by BacheLot View Post
      i think the last time i saw him play was in U16? or some youth tourney and he seemd a damn promising prospect ..!
      i always wondered how come i never heard more of the kid

damesh garm for persevering in our tokhmy league where hardly any player without the right connections (especially young ones) are ever given a fair chance ..!

i really hope this EU move, especially to Holland fall together for him..!! havent seen his progress, but i think he will do well there, with a bit of adjustment period.

He is doing great at Zobahan and since he moved there Zobahan is going fantastic

Comment

There was a guy similar to Kaveh Rezaei but even more promising. Sadly he passed away (drowned i think). Do you guys remember who that player was ?

Comment

you have beautiful desktop background picture

Comment

Originally posted by GolfePersique View Post
            you have beautiful desktop background picture
            good catch.!! just noticed the hottie..!

im somewhat relieved...!! for a long while i was suspecting St.M for a ghazvinee, with his intense interest for our Youngins in shorts and all....!!

Comment

Could the Dutch team be NEC? If they're trying to make some good money on JB and develop another good Iranian talent and make more money selling him in a few years, looks like a really good business model for them.

Comment

My favourite player.

Comment

Instead of TM and IFF only bringing up football players through the ranks like every other country, they call up some players who haven't even played at the u23 level.

Comment

Young talents need steady mentoring and support, or can simply fade away. The system needs to have such a mechanism built in for the sports in general and must come from the grassroots level in schools and universities.
                    sigpic

http://en.wikipedia.org/wiki/Footbal...he_Asian_Games

Comment

Comment

I havent followed IPL this season, but it seems Rezaei and Taromi have played very well so far. But i just saw both have scored only 4 or 5 goals until now? If they want to get invited to TM, they simply need to score more.. As Sardar is without a doubt our biggest talent, Ghoochannejhad one of our star players and even Ansarifard has the bonus of playing in Europe..
                        I hope both of them start scoring regulary.

Comment

I have a close friend who is Kurd from Iraq. His face is almost a copy of kaveh and every time i see him he reminds me of kaveh . if kaveh is from Gilan Gharb thats Means That he also Kurd?
                          TEAM MELLI IRAN - PERSPOLIS

Comment

Originally posted by shahramii View Post
                            I have a close friend who is Kurd from Iraq. His face is almost a copy of kaveh and every time i see him he reminds me of kaveh . if kaveh is from Gilan Gharb thats Means That he also Kurd?
                            LOL I also have a kurdish friend who is a copy of Kaveh.. Does his name start with S..??
                            Oh nvm, mine is from Iran

Comment

Yes he is a kurd.. When i met him few years ago he told me that hes from a small city near Kermanshah.

Comment

Working...
                              X