Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sardar Azmoun @ FC Rostov | 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Corriere dello sport about Azmoun/Lazio : http://www.corrieredellosport.it/new.../?cookieAccept

Azmoun wainting LAzio offer : https://www.lazionews24.com/calciome...moun-rostov-2/

Comment

I really don't know what's wrong with this kid. If he's playing a game with the fans and media or ... he really needs to grow up and act little more mature, like Jahanbakhsh. Here is the latest interview posted in Varzesh 3. I don't know though how reliable it is.

زمون: نه ایتالیا نه ترکیه، فقط روسیهآ

سردار آب پاکی را روی دست هواداران فوتبال ایران می ریزد. او تاکید می کند این فصل را در لیگ روسیه می ماند و بعد از پایان جام جهانی به لیگی جذاب و معتبر منتقل می شود.
      به گزارش "ورزش سه"، او از دلایل سفر به فرانسه می گوید. دلایلی که غیر فوتبالی است و البته شخصی. حضور سردار آزمون در پاریس، حرف و حدیث های فراوانی به وجود آورد. اینکه چرا او با جت شخصی به مرکز فرانسه رفته، ابهامی است که فقط آزمون می تواند آن را برطرف کند. سردار که طبق اعلام رسانه های خارجی از لاتزیو، وستهم و بشیکتاش ترکیه پیشنهاد بازی دریافت کرده، سفر به پاریس را غیرفوتبالی می داند و آن را بی ارتباط با این پیشنهادها: «من یک کار شخصی داشتم و البته ضروری. مجبور شدم با هواپیمای شخصی به پاریس بروم و دو روز آنجا باشم. سفر من ارتباطی به فوتبال و پیشنهادهایم نداشت و کاملا شخصی بود.»
      هر روز اخبار جدیدی درباره آینده سردار آزمون منتشر می شود. مهاجم تیم ملی اما آب پاکی را روی دست تیمهای خواهانش می ریزد و تاکید می کند که در روسیه می ماند: «این فصل را در لیگ روسیه می مانم. نمی خواهم در فصل منتهی به جام جهانی در تیمی خارج از لیگ روسیه بازی کنم. برنامه من این است که بعد از جام جهانی تصمیم جدیدی بگیرم و اگر خدا خواست به لیگ های معتبر منتقل شوم. این را به همه هواداران فوتبال ایران و آنهایی که دلسوزانه نگران آینده من هستند قول می دهم.»
      چند روز قبل روزنامه های ایتالیایی و البته رسانه های نزدیک به باشگاه لاتزیو در اخباری رسمی نوشتند که عقاب های رم سردار آزمون را زیر نظر گرفته و خواهان جذب او هستند. حتی روزنامه های ترکیه ای خبر دادند بشیکتاش پس از مذاکره با باشگاه روستوف به جذب آزمون نزدیک شده و بعید نیست دو بازیکن خود را در اختیار باشگاه روسی بگذارد و مهاجم تیم ملی ایران را جذب کند. سردار از برخی پیشنهادها آگاه است اما از خیلی هایشان نه : «در جریان برخی پیشنهادها هستم اما هرگز مذاکره ای انجام ندادم. در طول این مدت تمرکزم روی حضور در تمرینات روبین کازان بود و قصد داشتم اردوی اتریش را با موفقیت به پایان برسانم. ضمن اینکه تیمهای خواهان با من مذاکره نمی کنند ، بلکه به باشگاهم در روسیه نامه می نویسند و شرایط شان را می گویند. کار حرفه ای هم همین است که با باشگاهی که من با آن قرارداد دارم مذاکره کنند.»
      یکی، دو روز قبل هم طبق اعلام رسانه های روسی، اسپارتاک مسکو برای جذب آزمون پیشقدم شده است. آیا سردار به این تیم که در لیگ روسیه هم حضور دارد پاسخ مثبت می دهد؟ آزمون می گوید: «من از این پیشنهاد خبر ندارم. شاید با باشگاه مذاکره کرده اند که در جریان نیستم.»
      علیرضا جهانبخش چند روز قبل در مصاحبه ای از علاقه خود به همگروهی با هلند در جام جهانی گفت و اینکه دوست دارد مقابل این تیم بازی کند. سردار در این باره چه نظری دارد؟ او می گوید:« برای من فرقی نمی کند اما هر چه تیمهای قویتر در گروه ما قرار بگیرند، بهتر است. با هر تیمی که همگروه شویم، باید تمرکز لازم را داشته باشیم. نباید خیالبافی کنیم و از حالا دعا کنیم که در گروه راحتی قرار بگیریم. از نظر من هر چه با تیمهای قویتر روبه رو شویم، از لحاظ فوتبالی به سودمان خواهد بود. هم باتجربه می شویم و هم می توانیم نکات بسیاری بیاموزیم.»

http://www.varzesh3.com/news/1426639...ط-روسیه

Comment

A bunch of articles just got posted by Italian journalists about Sardar being with Rubin. Seems like they aren't very confident in him going to Lazio anymore. I guess that article posted by Essi is reliable. Seems like his heart is set on Rubin and that his transfer will not be accepted. Sad.

Comment

now let's see if he can start.. Would be very awkward if he ended up warming the bench for Rubin after rejecting all these offers to stay in Russia

Comment

Originally posted by Malavani View Post
            now let's see if he can start.. Would be very awkward if he ended up warming the bench for Rubin after rejecting all these offers to stay in Russia
            Back in january Berdyev had an interview about Liverpool offer and said Sardar is still weak physically!!
            So i won't be surprised if he end up warming the bench for Rubin

PSYCHOPATH
            https://open.spotify.com/track/54q3rTiRdvXGar9WvqJA4T

Comment

Originally posted by naderb94 View Post
              Sardar has changed his personality alot since he got famous.
              I remember I messaged him on FAcebook back in 2012ish when he was still with Sepahan and he seemed to be a cool guy responding back to me pretty quickly.. I can even show you guys those messages if you guys want
              Now a days, I feel like he has changed.
              Me too. I had him on Facebook when he was 17 and people barely knew him. I messaged him and he replied saying something like "Damet garm dadash" .

Comment

Originally posted by Essi View Post
                I really don't know what's wrong with this kid. If he's playing a game with the fans and media or ... he really needs to grow up and act little more mature, like Jahanbakhsh. Here is the latest interview posted in Varzesh 3. I don't know though how reliable it is.
                زمون: نه ایتالیا نه ترکیه، فقط روسیهآ

سردار آب پاکی را روی دست هواداران فوتبال ایران می ریزد. او تاکید می کند این فصل را در لیگ روسیه می ماند و بعد از پایان جام جهانی به لیگی جذاب و معتبر منتقل می شود.
                به گزارش "ورزش سه"، او از دلایل سفر به فرانسه می گوید. دلایلی که غیر فوتبالی است و البته شخصی. حضور سردار آزمون در پاریس، حرف و حدیث های فراوانی به وجود آورد. اینکه چرا او با جت شخصی به مرکز فرانسه رفته، ابهامی است که فقط آزمون می تواند آن را برطرف کند. سردار که طبق اعلام رسانه های خارجی از لاتزیو، وستهم و بشیکتاش ترکیه پیشنهاد بازی دریافت کرده، سفر به پاریس را غیرفوتبالی می داند و آن را بی ارتباط با این پیشنهادها: «من یک کار شخصی داشتم و البته ضروری. مجبور شدم با هواپیمای شخصی به پاریس بروم و دو روز آنجا باشم. سفر من ارتباطی به فوتبال و پیشنهادهایم نداشت و کاملا شخصی بود.»
                هر روز اخبار جدیدی درباره آینده سردار آزمون منتشر می شود. مهاجم تیم ملی اما آب پاکی را روی دست تیمهای خواهانش می ریزد و تاکید می کند که در روسیه می ماند: «این فصل را در لیگ روسیه می مانم. نمی خواهم در فصل منتهی به جام جهانی در تیمی خارج از لیگ روسیه بازی کنم. برنامه من این است که بعد از جام جهانی تصمیم جدیدی بگیرم و اگر خدا خواست به لیگ های معتبر منتقل شوم. این را به همه هواداران فوتبال ایران و آنهایی که دلسوزانه نگران آینده من هستند قول می دهم.»
                چند روز قبل روزنامه های ایتالیایی و البته رسانه های نزدیک به باشگاه لاتزیو در اخباری رسمی نوشتند که عقاب های رم سردار آزمون را زیر نظر گرفته و خواهان جذب او هستند. حتی روزنامه های ترکیه ای خبر دادند بشیکتاش پس از مذاکره با باشگاه روستوف به جذب آزمون نزدیک شده و بعید نیست دو بازیکن خود را در اختیار باشگاه روسی بگذارد و مهاجم تیم ملی ایران را جذب کند. سردار از برخی پیشنهادها آگاه است اما از خیلی هایشان نه : «در جریان برخی پیشنهادها هستم اما هرگز مذاکره ای انجام ندادم. در طول این مدت تمرکزم روی حضور در تمرینات روبین کازان بود و قصد داشتم اردوی اتریش را با موفقیت به پایان برسانم. ضمن اینکه تیمهای خواهان با من مذاکره نمی کنند ، بلکه به باشگاهم در روسیه نامه می نویسند و شرایط شان را می گویند. کار حرفه ای هم همین است که با باشگاهی که من با آن قرارداد دارم مذاکره کنند.»
                یکی، دو روز قبل هم طبق اعلام رسانه های روسی، اسپارتاک مسکو برای جذب آزمون پیشقدم شده است. آیا سردار به این تیم که در لیگ روسیه هم حضور دارد پاسخ مثبت می دهد؟ آزمون می گوید: «من از این پیشنهاد خبر ندارم. شاید با باشگاه مذاکره کرده اند که در جریان نیستم.»
                علیرضا جهانبخش چند روز قبل در مصاحبه ای از علاقه خود به همگروهی با هلند در جام جهانی گفت و اینکه دوست دارد مقابل این تیم بازی کند. سردار در این باره چه نظری دارد؟ او می گوید:« برای من فرقی نمی کند اما هر چه تیمهای قویتر در گروه ما قرار بگیرند، بهتر است. با هر تیمی که همگروه شویم، باید تمرکز لازم را داشته باشیم. نباید خیالبافی کنیم و از حالا دعا کنیم که در گروه راحتی قرار بگیریم. از نظر من هر چه با تیمهای قویتر روبه رو شویم، از لحاظ فوتبالی به سودمان خواهد بود. هم باتجربه می شویم و هم می توانیم نکات بسیاری بیاموزیم.»

http://www.varzesh3.com/news/1426639...ط-روسیه
                sadly sounds legit ...!!
                but still, if a juicy enough player pay package and transfer offer is thrown KuRubin's way from SS Lazio, then i have a feeling that he could still be talked into the move..?
                especially so considering the fact that Sardar's biggest concern of being relied up on and getting consistent minutes in the run up to WC seem to be met by Lazio considering their relentless pursuit for his services ..!!
                sure, staying put in papa birdie baghal for 1 more year only, still seems the safest pre-wc move..! and yea, if he tears it up in the league this year and have a good showing in the ensuing WC, the he will be subject to much more lucrative offers and higher profile EU team offers..!!
                but with the EU Cup exposure out of the picture, only a semi-rich Rubin in a complete rebuilding period will likely starts out very rusty and who knows how long it will take them before berdiyev-tactical effect finally take hold ?? and with limited exposure in TM as well due to the fact that we've already qualified and CQ will likely be experimenting with other players more uptop in our sure to be small number of friendlies and to top it off having that seemingly ever present, Generally negative eyeRanian marketing value inherently in place, he'd be taking a huge gamble by saying NO to a Lazio move this year...!!
                his best chance to garner a better transfer would really gonna be Tearing it up at WC ..! that on top of respectable/much improved goal-tally at Rubin, playing in again a very likely very Defensive scheme ..!

yet first we gotta find out who wins the latest court battle between Rostov and Rubin ..? then the prospects of a move to Lazio could become much stronger if decision favors Rostov and Rubin are forced to pay market-rate for his services..!!

Comment

You want to be with a banging 10/10 blond with great personality or a 2/10 chubby chick that is tested std negative.

Unknown #69: I want the 2/10 chubby chick with tested std because I know definitely she is negative
                  EAT. SLEEP. TM. REPEAT.

Comment

Here's my messages with Sardar from back in 2012
                    Sorry I was like 15 at that time and sounded like an idiot asking him so many questions
                    Last edited by webmaster; 07-11-2017, 12:44 PM.

Comment

Originally posted by naderb94 View Post
                      [ATTACH]17373[/ATTACH]
                      Here's my messages with Sardar from back in 2012
                      Sorry I was like 15 at that time and sounded like an idiot asking him so many questions
                      I don't know why I can never open these attachments...

Comment

Originally posted by TheWheels View Post
                        Same, dude

Comment

The transfer fee is also what lowers the player salary. Azmoun can make a lot more money "himself" if the new club doesn't have to pay here and there. So next year as a free agent, he can negotiate a sweat deal for himself while being able to showcase at the the WC. So he may to be that stupid after all.
                          .... At the end I am nothing other than ordinary

Comment

Originally posted by TheWheels View Post
                            because they can only upload images with the advanced posting and not the quick reply. If the images are uploaded correctly, they will show.
                            __________________________________________________ ________________________________________
                            We accept the reality of the world with which we are presented

__________________________________________________ ________________________________________

Comment

Azmoun is waiting for Lazio

ROMA- Sardar Azmoun remains the first target for the white-collar attack. The Iranian striker, according to the latest rumors, would sign renewal with Rubin Kazan, resolving the dispute with Rostov, and is now ready for a new adventure. They are crucial times for the possible assault of Lazio, which can now try to bring it to Italy.

http://www.cittaceleste.it/mercato-l...etta-la-lazio/

Comment

the hope of Azmoun coming to Lazio is still alive

The purchase of Falcinelli, however, does not exclude that of the Azmounian Azmoun , who according to the report 'Il Corriere dello Sport' once resolved the dispute between Rubin Kazan and Rostov remains in the view of Lazio.
                                http://www.goal.com/it/notizie/calci...31use39r1t96uf

Comment

Working...
                                X